kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kwiatkowski oszalał
1
@DLFCB Gdyby był Kepa zamiast De Gei byłby jeszcze potężniejszy mem.
1
Myślałem że Borek komentuje, a tu najgorszy duet.
1
"Złośliwości w tym nie widzę." Podoliński też czasami pieprzy.
0
Już "Ole" nie śpiewają.
0
5-5 będzie. Co za mecz.
0
@kulek22 Lekcje u Cristiano wzięte
0
@socha To że piłka leciała do ewentualnego strzelca to nie jest jeszcze wystarczający powód by dyktować karnego. Jakie inne podstawy by w tej sytuacji by wskazać na jedenasty metr? Ręka nienaturalnie ułożona? - nie. Ruch ręki do piłki był? - nie. Zawodnik miał kontrolę nad tym że piłka trafiła w jego rękę - raczej nie.
0
@Kubsoleon no gdyby nie ręka to piłka pewnie by trafiła do Koke, ale moim zdaniem w tej sytuacji sędzia może się wybronić.
2
@Kubsoleon Jedna powtórka była. Dla mnie kompletny przypadek, nie mógł z tą ręką nic zrobić, nie było ruchu ręki do piłki.
0
@Gomess A komu mieli? Piłka sama nie wpadła do bramki. Ktoś musiał ją uderzyć.
0
Czemu Simon jest wpisany jako strzelec bramki? Przecież piłka leciała w światło bramki, on ją tylko musnął.
0
Kto mu podawał?
1
Śledzi ktoś pogodę nad kortami Wimbledonu? O której ma przestać padać?
4
Dembele jedzie zdrowy na ME - kontuzja
Eden Hazard jedzie zdrowy na ME - kontuzja
Któż by się spodziewał..
0
@Encore Za Niemcami
6
Z nami w tej sytuacji Carrasco położyłby Pique, minął ze spokojem Ter Stegena i uderzył do pustej bramki.
1
@Esteban_ Bo zrobił pierwszą dobrą akcję od początku meczu i to w dodatku na własnej połowie?
1
Tego że Renato przejdzie tak łatwo Witsela to bym się nie spodziewał.
1
Biedny Meunier.
13
@Encore Pół minuty zastanawiałem się jaki Kuba :D
2
Szkoda Semeniuka. Trochę na przybitego na tym podium wygląda. Tak samo zresztą Leon.
8
I jeszcze Drzyzga najlepszym rozgrywającym. Kabaret.
3
Kubiak w najlepszej szóstce turnieju. Za co?
3
@Kamilos84 Chciałbym tam być.
7
@kewin Ale dwa najważniejsze wygrane. Mam nadzieję że na igrzyskach będzie kolejna.
1
Szkoda tego meczu.
0
Co to będzie jak Leon jeszcze dojdzie do formy.
0
Zator wziął dwumetrowy aut.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika