6

Kwiatkowski oszalał

1

@DLFCB Gdyby był Kepa zamiast De Gei byłby jeszcze potężniejszy mem.

1

Myślałem że Borek komentuje, a tu najgorszy duet.

1

"Złośliwości w tym nie widzę." Podoliński też czasami pieprzy.

0

Już "Ole" nie śpiewają.

0

5-5 będzie. Co za mecz.

0

@kulek22 Lekcje u Cristiano wzięte

0

@socha To że piłka leciała do ewentualnego strzelca to nie jest jeszcze wystarczający powód by dyktować karnego. Jakie inne podstawy by w tej sytuacji by wskazać na jedenasty metr? Ręka nienaturalnie ułożona? - nie. Ruch ręki do piłki był? - nie. Zawodnik miał kontrolę nad tym że piłka trafiła w jego rękę - raczej nie.

0

@Kubsoleon no gdyby nie ręka to piłka pewnie by trafiła do Koke, ale moim zdaniem w tej sytuacji sędzia może się wybronić.

2

@Kubsoleon Jedna powtórka była. Dla mnie kompletny przypadek, nie mógł z tą ręką nic zrobić, nie było ruchu ręki do piłki.

0

@Gomess A komu mieli? Piłka sama nie wpadła do bramki. Ktoś musiał ją uderzyć.

0

Czemu Simon jest wpisany jako strzelec bramki? Przecież piłka leciała w światło bramki, on ją tylko musnął.

0

Kto mu podawał?

1

Śledzi ktoś pogodę nad kortami Wimbledonu? O której ma przestać padać?

4

Dembele jedzie zdrowy na ME - kontuzja
Eden Hazard jedzie zdrowy na ME - kontuzja
Któż by się spodziewał..

0

@Encore Za Niemcami

6

Z nami w tej sytuacji Carrasco położyłby Pique, minął ze spokojem Ter Stegena i uderzył do pustej bramki.

1

@Esteban_ Bo zrobił pierwszą dobrą akcję od początku meczu i to w dodatku na własnej połowie?

1

Tego że Renato przejdzie tak łatwo Witsela to bym się nie spodziewał.

1

Biedny Meunier.

13

@Encore Pół minuty zastanawiałem się jaki Kuba :D

2

Szkoda Semeniuka. Trochę na przybitego na tym podium wygląda. Tak samo zresztą Leon.

8

I jeszcze Drzyzga najlepszym rozgrywającym. Kabaret.

3

Kubiak w najlepszej szóstce turnieju. Za co?

3

@Kamilos84 Chciałbym tam być.

7

@kewin Ale dwa najważniejsze wygrane. Mam nadzieję że na igrzyskach będzie kolejna.

1

Szkoda tego meczu.

0

Co to będzie jak Leon jeszcze dojdzie do formy.

0

Zator wziął dwumetrowy aut.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?