kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Same prezenty od Greczynki i gem dla Igi. Tak nie można serwować Świątek bo to się źle skończy.
0
@Encore A oni dobrani są w te dwójki zawsze? Dzisiaj Fornal ze Śliwką, jutro Semeniuk z Bednorzem i na Brazylię Kubiak i Leon. Chyba że Kubiak jutro, a Semeniuk na Brazylię bo według mnie lepiej przyjmuje niż Kubiak.
0
@Encore No to według mnie Leon dzisiaj na ławce jak to było z USA, bo Bułgaria to jednak mocniejszy przeciwnik od Holandii, jutro poza kadrą, a na Brazylię już w pierwszej szóstce na najmocniejszego rywala jak to było z Ruskami.
0
@kewin A nie może być w czternastce we wszystkich 3 meczach?
0
@Encore Leon nie wyjdzie. On tylko z Brazylią zagra. Fornal ze Śliwką dzisiaj.
0
No to Iga pewnie gdzieś o 13 zacznie.
0
Już po Gauff. Całkowicie rozlegulowana.
2
Szykuję się długi mecz Gauff z Krejcikovą, a o 15 do roboty. Chyba nie zdążę obejrzeć Igi.
6
@Xodius Największy Polak w histrorii to i pomników dużo.
3
Paredes co za akcja po kiksie Messiego. Argentyna 2-0.
1
I brameczka dla Argentyny.
0
Chcę mi się spać. Oby Leo mnie obudził.
0
Gdzie ten mecz Argentyny? Na TVP Sport jakieś bramki pokazują z poprzedniego Euro.
0
@BART97 Taktycznie jest surowy dlatego go nie wystawiają, Valverde,Koeman to raczej beton, Setien bardzie stawia na ofensywę dlatego u niego Puig trochę pograł.
1
@BART97 To jest Wasz jedyny argument z tym Puigiem, "jest przeciętny bo żaden trener na niego nie stawia", a jak dostaje szanse to zawsze broni się na boisku. Może i Pedri ma więcej tych podań bo grał 6 razy więcej minut od Puiga w tym sezonie :D
0
@BART97 Z głowy mogę podać 4 podania otwierające z tego sezonu kiedy mieliśmy dobre sytuacje bramkowe po jego podaniach. Dwie były w Pucharze Króla, bodajże z Granadą, po jednej z Cadizem i Betisem. Nie wymienię z głowy choćby 5 takich podań Pediego.
0
@BART97 Ja uważam że Puig z Pedrim będą mieli podobną karierę. Moriba ma największy potencjał według mnie z tej trójki więc z oceną kto zrobi większą karierę czy on czy Puig się wstrzymam.
0
@BART97 Bez pomysłu. To tak jakbyś powiedział że Messi rzuca te piłki za linię obrońców bez pomysłu XD. Bez pomysłu to grał Arthur, De Jong w tamtym sezonie, Pedri w drugiej połowie tego sezonu czy Moriba.
0
@BART97 No to robisz to co Moriba, tylko byś pewnie musiał trochę technikę poprawić bo Ilaix dobry poziom techniczny prezentuje. Wybiegany jesteś, nie wiem jak siłowo wyglądasz.
2
@BART97 Dlaczego uważasz że jesteś słabszy, a mówisz że możesz wyjść i przyspieszyć akcję podaniem przecinającym linię pomocy przeciwników, co większa cześć naszych zawodników nie potrafi robić?
2
@BART97 Powiedz to Pedriemu, Moribie i będzie git. Jak Ty potrafisz, a oni nie to może Ty powinieneś dzisiaj biegac obok Messiego i spółki.
14
@czółkovsky Nie ma to jak nazywać przeciętniakiem chłopaka, który jako jeden z nielicznych w naszej drużynie potrafi i nie boi się przyspieszyć akcji podaniem do przodu do tego zostawia serducho na boisku.
0
@Zoker Tylko z karnych strzelał.
0
Statystyki punktowe dwóch gwiazd Bucks w pierwszej kwarcie:
Giannis - 2 punkty
Middleton - 0 punktów
Dla odmiany:
Durant - 13 punktów
Irving - 9 punktów
To jest ta różnica.
2
Teraz tak rozkminiam drabinkę Euro i tak patrzę że jeśli Anglia wygra swoją grupę lub ktoś inny z grupy D w nagrodę trafiają na drugą drużynę grupy F gdzie jest Francja, Portugalia i Niemcy.
0
@Piorun W dolnej drabince turnieju tylko ta rewelacyjna Badosa, ale jej już tez widac że brakuje pary. Grała turniej za turniejem i teraz się to na niej odbija. Wątpię że dotrze do finału. Ja stawiam na Pavluczenkową w finale.
0
@nuevojugador Czy mecz Netsów będzie pokazywany na Canal+?
2
Mówiłem że to nie będzie spacerek dla Igi. Wnioskuje to po komentarzach tutaj i na portalach sportowych. Kostiuk zagrała już świetny tenis z Muguruzą. Kolejna rywalka Igi, Sakkari prezentuje podobny poziom do Kostiuk, również gra siłowo, jest jedną z najlepiej zbudowanych zawodniczek w tourze więc moc w łapie ma. W tym meczu Iga również nie będzie miała łatwo, musi zagrac swoje żeby wyeliminować Greczynkę.
0
@Encore No w pierwszym meczu KD nie zagrał dobrzre. Spokojnie w jakimś meczu tej serii rzuci 40+ ale inni też muszą swoje zrobić przy nieobecności Brody.
0
@Encore Durant będzie grał swoje. Ja bym powiedział że kluczem będzie Irving, bo to on gra w kratkę. Durant sam tej serii nie wygra, a jak KD dostanie wsparcie od Kyrie do tego Harris będzie cały czas dorzucał swoje trójki, a Griffin gral tak jak w G1 to Nets mają wtedy duże szanse.