kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore jeśli Harden wypadnie z całej serii to Bucks przejdą Netsów.
2
NBA
W grze o Mistrzostwo zostało już tylko 8 drużyn.
Utah
Suns
Denver
Clippers
Philadelphia
Nets
Bucks
Atlanta
Kto Waszym zdaniem zagra w fiinale NBA?
Ja stawiam finał Bucks - Suns.
0
No to długo się nacieszyliśmy.
Tęcza ponownie w gorących.
0
@Shapiro Wolski? Wooo nie wiedziałem.
1
@izabella Trwa protest przeciwko polityce na Rambli.
0
@Bykunn w tym wszystkim nie chodzi o to żeby od razu pojawiły sie same dyskusjr dotyczące piłki, chodzi o to by w przyszłości Rambla stała się znowu tą stroną na którą wchodziło sie z przyjemnością, a nie po to by poczytać sporów o polityce. To taki protest.
19
@konraden Przyszedł Pan Maruda
0
@EleanoR Jak szakalaka, malaga i kasztanki miał bana, czyli od 25 maja do 31 maja.
2
@MesQueUnClub96 Teraz czy w Barcelonie?
5
Z Milikiem jest źle. Prawdopodobnie nie pojedzie na Euro. Wielka strata.
4
Mamy to. Można iść spać.
1
@Halamadryt1902 Nesta
1
@Joe_Barbaro Amiri
1
@michaleu Sirigu
2
5 dni do Euro. Każdy z Was wymienia swoje typy na półfinalistów Euro, finalistów i zwcięzcę Euro. Coś co robili w Misji Futbol tylko że dotyczyło to wtedy LM.
Moje typy:
Półfinały:
Anglia - Belgia
Francja - Portugalia
Finał: Anglia - Francja
Zwycięzca: Anglia
#NieDlaPolitykiWGorącychDyskusjach
2
@MesQueUnClub96 To to samo jakby wybory prezydenkie wygrała Kidawa.
5
Luka Magic 19 punktów w pierwszej kwarcie. Gdyby jeszcze potrafił rzucać rzuty wolne.
1
Boban w pierwszej piątce. Główna gwiazda na parkiecie.
0
@LightningStrike No i fajnie. Będzie co oglądać.
4
@MesQueUnClub96 Kenin to akurat nie jest najgroźniejsza rywalka. Są przynajmniej 3/4 zawodniczki lepsze od niej które jeszcze grają w turnieju.
0
@4drian0 Coś trzeba zrobić nawet gdybyśmy musieli ponieść jakieś konsekwencje bo inaczej będzie jeszcxe gorzej na Rambli
1
Może jakoś strajk zrobimy? Niedługo to będzie jedyne rozwiązanie bo to wszystko zmierza w złą stronę.
4
Ładne te Kanadyjki. Najładniejsza ta z numerem 14.
1
@michal26 Z Kostjuk będzie jutro ciężki mecz. Widać że Ukrainka rozpędza się z meczu na mecz i prezentuje tenis, który Idze nie leży. To nie będzie spacerek.
8
Brawo. Z 1-5 do 5-5.
0
@kolo123 potencjał większy ma Moriba, ale na razie nie pokazał nic wielkiego.
0
@Emhyr To chyba było dzień przed finałem.
1
@Jakchcesz W tym przypadku akurat hajs jest najważniejszy. Dla Wijnalduma liczy się tylko kasa o czym przekonaliśmy się juz w zeszłym okienku.
10
@Xxxbarca4ever A my najsilniejszym gramy?
0
Kiwka Śliwki jak zejście Robbena na lewą nogę.