0

@Encore jeśli Harden wypadnie z całej serii to Bucks przejdą Netsów.

2

NBA
W grze o Mistrzostwo zostało już tylko 8 drużyn.
Utah
Suns
Denver
Clippers
Philadelphia
Nets
Bucks
Atlanta
Kto Waszym zdaniem zagra w fiinale NBA?
Ja stawiam finał Bucks - Suns.

0

No to długo się nacieszyliśmy.
Tęcza ponownie w gorących.

0

@Shapiro Wolski? Wooo nie wiedziałem.

1

@izabella Trwa protest przeciwko polityce na Rambli.

0

@Bykunn w tym wszystkim nie chodzi o to żeby od razu pojawiły sie same dyskusjr dotyczące piłki, chodzi o to by w przyszłości Rambla stała się znowu tą stroną na którą wchodziło sie z przyjemnością, a nie po to by poczytać sporów o polityce. To taki protest.

19

@konraden Przyszedł Pan Maruda

0

@EleanoR Jak szakalaka, malaga i kasztanki miał bana, czyli od 25 maja do 31 maja.

2

@MesQueUnClub96 Teraz czy w Barcelonie?

5

Z Milikiem jest źle. Prawdopodobnie nie pojedzie na Euro. Wielka strata.

4

Mamy to. Można iść spać.

1

1

@Joe_Barbaro Amiri

1

@michaleu Sirigu

2

5 dni do Euro. Każdy z Was wymienia swoje typy na półfinalistów Euro, finalistów i zwcięzcę Euro. Coś co robili w Misji Futbol tylko że dotyczyło to wtedy LM.
Moje typy:
Półfinały:
Anglia - Belgia
Francja - Portugalia
Finał: Anglia - Francja
Zwycięzca: Anglia
#NieDlaPolitykiWGorącychDyskusjach

2

@MesQueUnClub96 To to samo jakby wybory prezydenkie wygrała Kidawa.

5

Luka Magic 19 punktów w pierwszej kwarcie. Gdyby jeszcze potrafił rzucać rzuty wolne.

1

Boban w pierwszej piątce. Główna gwiazda na parkiecie.

0

@LightningStrike No i fajnie. Będzie co oglądać.

4

@MesQueUnClub96 Kenin to akurat nie jest najgroźniejsza rywalka. Są przynajmniej 3/4 zawodniczki lepsze od niej które jeszcze grają w turnieju.

0

@4drian0 Coś trzeba zrobić nawet gdybyśmy musieli ponieść jakieś konsekwencje bo inaczej będzie jeszcxe gorzej na Rambli

1

Może jakoś strajk zrobimy? Niedługo to będzie jedyne rozwiązanie bo to wszystko zmierza w złą stronę.

4

Ładne te Kanadyjki. Najładniejsza ta z numerem 14.

1

@michal26 Z Kostjuk będzie jutro ciężki mecz. Widać że Ukrainka rozpędza się z meczu na mecz i prezentuje tenis, który Idze nie leży. To nie będzie spacerek.

8

Brawo. Z 1-5 do 5-5.

0

@kolo123 potencjał większy ma Moriba, ale na razie nie pokazał nic wielkiego.

0

@Emhyr To chyba było dzień przed finałem.

1

@Jakchcesz W tym przypadku akurat hajs jest najważniejszy. Dla Wijnalduma liczy się tylko kasa o czym przekonaliśmy się juz w zeszłym okienku.

10

@Xxxbarca4ever A my najsilniejszym gramy?

0

Kiwka Śliwki jak zejście Robbena na lewą nogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?