kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x Nie mylę się , robię screena i napiszę do Ciebie po sezonie bo jestem pewien że Wijnaldum nic nie wniesie do tego zespołu.
0
@Quahoo Wolę grać młodymi i za kilka lat być najlepszym zespołem w Europie niż być przytułkiem dla starców którym zostało kilka lat kariery. Niedługo zawodnicy nie będą odchodzić do Chin tylko do Barcy na sportową emeryturę.
3
@itmustbejoke Oglądałeś jakiś mecz Liverpoolu w tym sezoniu czy żyjesz wspomnieniami z Live Barca na Anfield?
1
@sawyer00 Oglądałem połowę meczów Liverpoolu i może w dwóch meczach zagrał przyzwoicie.
0
Messi przemyśl to jeszcze i odejdź, bo zasługujesz na jeszcze jedną LM, a niestety u nas nie będzie to możliwe. Transfer Wijnalduma tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. Kolejny najemnik przychodzi, dla którego liczy się tylko kasa, a nie barwy klubowe. A kto na tym traci? Młodzi którzy za Barcę oddaliby życie i zrobili wszystko co najlepsze dla tego klubu. Dramat.
3
Ale dramat z tym Wijnaldumem.
1
@Ghazul3293 na początku czerwca.
0
@ZiX Isco, Marco Reus oraz Veratti.
0
@tomek8756 Mina Biedronia mówi wszystko.
1
@MaziFCB
1
@kryhaa 2 chyba
0
Po wypowiedzi Guardioli możemy być już prawie pewni pozostania Messiego oraz przyjścia Aguero. Oby następny sezon był lepszy w naszym wykonaniu
1
@TheCaptainVeB według mnie jedynie Suns w tej pierwszej rundzie mają szansę wyeliminować Lakers. Nie są jeszcze tak rozpędzeni, forma także jeszcze nie jest optymalna, więc Słońca mogą to wykorzystać. Jeśli Lakers wygrają tą serię to zapewne znowu zagrają w finale NBA, bo wątpię że ktoś może z nimi wygrać jeśli już wrócą na odpowiednie tory.
2
@Encore brakowało jego formy w sezonie zasadniczym Jeśli będzie grał tak jak dzisiaj mogą wyeliminować Lakers.
3
Tu już się nic nie wydarzy. Pierwszy mecz dla Suns.
4
Rambla po bramce Verony.
2
@Encore Diasa XDD
0
@Herato Teraz Lewy, ale w sobotę może się to zmienić.
6
Guardiola o Aguero łamiącym głosem:
"Bardzo go kochamy, jest dla nas wszystkich wyjątkową osobą. Jest bardzo miły, bardzo dobry, bardzo mi pomógł. Nie możemy go zastąpić. Nie możemy."
0
Zabawna sytuacja w meczu Marsylii z Metz. Sędzie zakończył już mecz, na flashscore także mecz był uznany za zakończony, bramkarz Metz udał sie już do szatni.Sędzia jednak po meczu dostał sygnał od Varu że powinien być karny dla OM i po obejrzeniu sytuacji na monitorze podyktował rzut karny. Bramkarz Metz, który miał już wakacje musiał wrócić jeszcze na boisko na karnego, którego na bramkę zamienił Milik.
6
Gol Arkadiuszoo. Ostatni gol sezonu w Ligue1.
4
Na flashscore koniec meczu, a tymczasem karny dla Marsillie.
1
Wybieramy zwycięzcę w plebiscycie na frajerstwo sezonu.
A.Napoli
B.Eintracht
C.PSG
D.Leicester
Kto Waszym zdaniem powinien zgarnąć ten tytuł?
1
Konieecc. Brawo Lille!
0
@msmsms 2-1 nie mów hop.
0
Same minusy że Juve w LM.
Depay też by się długo nie zastanawiał gdyby Juve grało w Lidze Europy, a tak różnie może być.
1
Ależ sytuaxja Napoli na koniec.
4
Napoli zepsuliście nam wieczór.
1
Hellas strzelcie samobója.
0
@Hosh Wystarczą 3 bramki.