kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
PLAY-IN TOURNAMENT!
Zaczynamy poważne granie w NBA.
Środa:
00:30 Indiana Pacers (9) - Charlotte Hornets (10)
03:00 Boston Celtics (7) - Washington Wizards (8)
Czwartek:
01:30 Memphis Grizzlies (9) - San Antonio Spurs (10)
04:00 Los Angeles Lakers (7) - Golden State Warriors (8)
1
@MarcelNJ11 już był jak wygraliśmy z Bilbao PK, jak zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie z PSG więc ten komentarz kompletnie wiadomo z czego.
0
@Encore W tym sezonie bezpośrednie 2-1 na korzyść Golden. Po cichu liczę że jeden może dwa mecze będą w stanie urwać Utah, bo o wygranie serii będzie mega ciężko.
8
@Encore Busquets
8
Kibice Realu po bramce Suareza:
0
@Encore jeśli Mitchell nie wróci to mogą powalczyć z Utah.
0
Curry to jest prze kozak. Właśnie zapewnił Golden 8 miejsce w ligowej tabeli zdobywając 45 punktów w bezpośrednim meczu z Memphis o 8 lokatę.
2
@barcelonaLM 15 lat... Masakra.
1
@Coutinho007 brakowało tylko straty punktów Atleti i w ogóle to by był koszmarny dzień.
0
@forest Jak zawsze? Czyli fajnie z piłką przy nodze, ale nie wie gdzie biegać, jak się poruszyć czyli taktycznie bez zmian?
1
Już oficialnie. Stephen Curry najlepszym strzelcem sezonu zasadniczego NBA.
0
Ale Juve tych listów motywacyjnych musi wysłać. Najpierw Fiorentinie, potem Cagliari teraz Atlancie.
2
Milan remisuje, Lille remisuje. Co za dzień...
0
Ogląda ktoś PSG? Smoku powiedział że Neymar nie strzelił na pustą, a przecież trafił.
7
Nie no to jest hit że tu takie lagi. Mistrzostwo już dawno przegrane i zamiast się cieszyć że Atleti w ostatnich minutach wyrwało 3 punkty i tym samym mistrzostwo Realowi to tutaj płacz jakbyśmy tym dzisiejszym meczem przegrali ligę.
0
Atletico ratuje wieczór.
0
W jednej chwili radość i smutek. Podsumowanie tego sezonu.
0
Suarezzzz. Piękna sprawa.
2
Atletiiiii brawoooo
0
Ależ systuacja dla Bilbao.
1
Bilbao zremisuje, my wygrywamy i liga zaczyna się na nowo.
1
Gol dla Osasasuny. No jaja
0
Dobrze że wszystkie drużyny zainteresowane europejskimi pucharami wygrywają, bo Villareal ma o co walczyc w ostatniej kolejce.
1
Ale emocje, szkoda że bez udziału Barcelony.
0
Dobra Atleti trzeba strzelić bo Real ciśnie.
2
@kylo12 oddał za Atleti.
0
Nie ma gola dla Atleti.
0
Jeszcse VAR w Madrycie.
3
@CzarnyKapelusz to przełącz już na mecz Barcelony.
0
@clyde No i co z tego? 3 trener go nie wystawia :D