3

PLAY-IN TOURNAMENT!
Zaczynamy poważne granie w NBA.

Środa:
00:30 Indiana Pacers (9) - Charlotte Hornets (10)
03:00 Boston Celtics (7) - Washington Wizards (8)

Czwartek:
01:30 Memphis Grizzlies (9) - San Antonio Spurs (10)
04:00 Los Angeles Lakers (7) - Golden State Warriors (8)

1

@MarcelNJ11 już był jak wygraliśmy z Bilbao PK, jak zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie z PSG więc ten komentarz kompletnie wiadomo z czego.

0

@Encore W tym sezonie bezpośrednie 2-1 na korzyść Golden. Po cichu liczę że jeden może dwa mecze będą w stanie urwać Utah, bo o wygranie serii będzie mega ciężko.

8

@Encore Busquets

8

Kibice Realu po bramce Suareza:


0

@Encore jeśli Mitchell nie wróci to mogą powalczyć z Utah.

0

Curry to jest prze kozak. Właśnie zapewnił Golden 8 miejsce w ligowej tabeli zdobywając 45 punktów w bezpośrednim meczu z Memphis o 8 lokatę.

2

@barcelonaLM 15 lat... Masakra.

1

@Coutinho007 brakowało tylko straty punktów Atleti i w ogóle to by był koszmarny dzień.

0

@forest Jak zawsze? Czyli fajnie z piłką przy nodze, ale nie wie gdzie biegać, jak się poruszyć czyli taktycznie bez zmian?

1

Już oficialnie. Stephen Curry najlepszym strzelcem sezonu zasadniczego NBA.

0

Ale Juve tych listów motywacyjnych musi wysłać. Najpierw Fiorentinie, potem Cagliari teraz Atlancie.

2

Milan remisuje, Lille remisuje. Co za dzień...

0

Ogląda ktoś PSG? Smoku powiedział że Neymar nie strzelił na pustą, a przecież trafił.

7

Nie no to jest hit że tu takie lagi. Mistrzostwo już dawno przegrane i zamiast się cieszyć że Atleti w ostatnich minutach wyrwało 3 punkty i tym samym mistrzostwo Realowi to tutaj płacz jakbyśmy tym dzisiejszym meczem przegrali ligę.

0

Atletico ratuje wieczór.

0

W jednej chwili radość i smutek. Podsumowanie tego sezonu.

0

Suarezzzz. Piękna sprawa.

2

Atletiiiii brawoooo

0

Ależ systuacja dla Bilbao.

1

Bilbao zremisuje, my wygrywamy i liga zaczyna się na nowo.

1

Gol dla Osasasuny. No jaja

0

Dobrze że wszystkie drużyny zainteresowane europejskimi pucharami wygrywają, bo Villareal ma o co walczyc w ostatniej kolejce.

1

Ale emocje, szkoda że bez udziału Barcelony.

0

Dobra Atleti trzeba strzelić bo Real ciśnie.

2

@kylo12 oddał za Atleti.

0

Nie ma gola dla Atleti.

0

Jeszcse VAR w Madrycie.

3

@CzarnyKapelusz to przełącz już na mecz Barcelony.

0

@clyde No i co z tego? 3 trener go nie wystawia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?