kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Halland jak babka na pasach schodzi na przerwę.
Chyba jakiś drobny uraz.
1
@urbie999 Eurosport
3
Będzie bramka. Nie było spalonego.
3-0 Dortmund.
2
Właśnie kogoś takiego nam brakuje, kogoś kto zrobi coś z niczego. Niesamowicie Halland przestawił Upamecano.
2
@SinMistico Halland już miał przygasnąć w Dortmundzie, a jest totalnym dzikiem. Przypominam że ten chłopak w słabiutkim Red Bull Salzburg strzelił 8 bramek w 6 meczach w trudnej grupie LM.
2
Będzie spalony Hallanda
Edit. Jednak nie.
8
Sancho co to jest za piłkarz.
7
@Encore Gdyby nie kontuzje to byłby potwór.
2
@MesQueUnClub96 na słabych rywali Koeman, na mocnych Valverde
2
@lukas10 To tylko SPORT
11
@Homeopata8989 Tak powinni nasi zrobić Puig vs Koeman
1
@chavez Remont w chałupie?
0
@abram3k Nie, nasz Ronaldo z Norwegii.
0
@Kwasiak98 Tak (
0
@Kgorecki2500 Też bym wołał Kane, Martineza nie chcę, Lukaku nie do wyjęcia. Halland gdyby nie ogromne pieniądze byłby super opccją. Takiego zawodnika nam potrzeba, z charakterem gościa, a nie lalusiów. Halland to jest maszyna i na pewno dałby dużo dobrego drużynie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos Ależ on ma przegląd. Niesamowite.
0
A na parkiety NBA już dzisiaj ma wrócić James Harden, który ostatni mecz rozegał 6 kwietnia. Cały czas jednak nie zobaczymy niesamowitego trio Nets na boisku bo lekki uraz złapał Kyrie Irving.
3
@Rewolucja123 najmniej prawdopodobne z tego że Barca wygrywa
3
Fajnie by było gdyby Real zakończył ligę na 4 miejscu. Trzymajmy kciuki za to.
0
@kuz Jak przegra z Granadą to tak :D
0
@DaPidejpi Matymatyczne nadal są.
0
Kibice Barcelony nie trzymają kciuków Laboga.
0
@DaPidejpi pół godziny
0
@AmigoBlancos Ale dzisiaj nie gra Barcelona :D
14
@Djzordon Co ma?? XDD
0
Z tego wszystkiego zapomniałem że PSG może pożegnać się dzisiaj z szansami na jakiekolwiek trofeum.
5
A na kafejce już umniejszają Sosiedad. "Przed Barceloną i Atletico zawsze rozkładają nogi a z Realem zawsze grają mecze życia." Uwielbiam ich płacz, szczególnie po tym gdy wczoraj daliśmy im powody do radości.
6
@Encore od Barcelony oddaliło się już wczoraj i to nieskończenie.
5
2-0 Atleti. Mistrzostwo od Realu się oddala.
Fenomenalne podanie Pistolero.