0

Chelsea gra w tej chwili najlepszą piłką. Wiadomo do finału jeszcze dużo czasu i wszystko może się zdarzyć.

1

Zapraszam na TVP Sport. Kibic Realu jest.

5

Mendy, Zorro, Kante i Mount 10/10. Reszta 9/10.

0

Giroud dobij ich.

0

Odcięło prąd Valverde.

3

W pełni zasłużony awans The Blues. Real nie istniał w tym dwumeczu. Tuchel to jest trener przez duże T.

0

Mamy tooo. Piękniee.

1

Kante po raz kolejny MVP.

0

Polecam zagrać na awans Realu żeby potem czasami za mocno się nie denerwować.

0

Ależ ta Chelsea gra. Coś pięknego.

0

@Kengo Piękne :D

0

@kuz Mieszkasz w Barcelonie? :D

5

Gdzie tam był faul?

1

Dobra poszło po kursie 9.0 awans na Real, więc spokojnie.

1

Musi to trafić.

2

Havertz idzie na jakiś rekord siatek założonych w jednym spotkaniu.

0

Ale dziureczka soczysta.

0

@DaPidejpi No ja też zapomniałem ostatnio :D

2

Tylko nie zapomnijcie przełączyć na TVP 1.

5

@Getek Pożyczyłem do końca dnia ;)

0

@kaamil1910 dwa faule na nim w pierwszych 10 minutach, a potem kompletnie niewidoczny.

3

Mówiliście że Hazard w pierwszym. Coś się stało na rozgrzewce że nie wybiegł na boisko?

10

Było tylko do Mounta podać i byłoby 2-0

0

Rudigera już skurcze łapią.

1

Casemiro fauluje. Faul dla Realu. Nowe nie znałem.

1

Normalnie nim rzucił. Ramos to jest jednak pajac.

2

Na razie wszystko co groźne to Werner, a Wy narzekacie na niego.

0

Rudiger jak Halland.

0

Ale pół bramki to robota Kante.

0

Myślałem że tego nie trafi. Brawo Timuś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?