kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chelsea gra w tej chwili najlepszą piłką. Wiadomo do finału jeszcze dużo czasu i wszystko może się zdarzyć.
1
Zapraszam na TVP Sport. Kibic Realu jest.
5
Mendy, Zorro, Kante i Mount 10/10. Reszta 9/10.
0
Giroud dobij ich.
0
Odcięło prąd Valverde.
3
W pełni zasłużony awans The Blues. Real nie istniał w tym dwumeczu. Tuchel to jest trener przez duże T.
0
Mamy tooo. Piękniee.
1
Kante po raz kolejny MVP.
0
Polecam zagrać na awans Realu żeby potem czasami za mocno się nie denerwować.
0
Ależ ta Chelsea gra. Coś pięknego.
0
@Kengo Piękne :D
0
@kuz Mieszkasz w Barcelonie? :D
5
Gdzie tam był faul?
1
Dobra poszło po kursie 9.0 awans na Real, więc spokojnie.
1
Musi to trafić.
2
Havertz idzie na jakiś rekord siatek założonych w jednym spotkaniu.
0
Ale dziureczka soczysta.
0
@DaPidejpi No ja też zapomniałem ostatnio :D
2
Tylko nie zapomnijcie przełączyć na TVP 1.
5
@Getek Pożyczyłem do końca dnia ;)
0
@kaamil1910 dwa faule na nim w pierwszych 10 minutach, a potem kompletnie niewidoczny.
3
Mówiliście że Hazard w pierwszym. Coś się stało na rozgrzewce że nie wybiegł na boisko?
10
Było tylko do Mounta podać i byłoby 2-0
0
Rudigera już skurcze łapią.
1
Casemiro fauluje. Faul dla Realu. Nowe nie znałem.
1
Normalnie nim rzucił. Ramos to jest jednak pajac.
2
Na razie wszystko co groźne to Werner, a Wy narzekacie na niego.
0
Rudiger jak Halland.
0
Ale pół bramki to robota Kante.
0
Myślałem że tego nie trafi. Brawo Timuś.