kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Niech lepiej nie tracą, bo jak stracimy punkty z Valencią to lepiej oddać zwycięstwo Atleti żeby Real nie zdobył mistrza.
0
@barcelonaLM Ale to nie Atletico musi stracić punkty.
7
@VamosRakieta Dobrze, że Cię mamy Ivan.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
Miał być łatwy, przyjemny meczyk po którym wrócilibyśmy do swoich spraw, a tutaj minęła godzina i caly czas siedzę i zastanawiam się co tam się wydarzyło.
0
@Derean Jeśli Atleti nie straci punktów to oni mają mistrza.
0
Real już dwa razy sprezentował nam ligę i musi zrobić to jeszcze raz. Niesamowite, jak mogliśmy to tak łatwo wypuścić.
1
4 drużyna ma bezpośredni awans do LM czy jak to wygląda?
1
4 drużyna gra w klasyfikacjach do LM?
1
@macio_944 Nie ma mistrza, Atleti jest jeszcze
0
@itmustbejoke Nie
2
@TheHeisenberg Na to wygląda
0
Musimy zremisować.
0
No i nie jesteśmy zależni od siebie.
0
Tylko czas tracimy ustawiając ten wolny pod uderzenie.
0
@masq no na drugą połowę wyszedł zupełnie inny Messi
0
Roberto na takim poziomie w out wybija
0
@Dembele_gora No i masz
3
Busi gra dzisiaj jak koszykarz, który jest "on fire" w meczu, wszystko mu wychodzi nawet to co nie ma prawa się udać.
0
Kolejne genialne podanie Busiego.
5
Busquets pracuje dzisiaj na najwyższą z możliwych ocen.
0
Trzeba strzelić drugą bo gdyby Soldado nie zrobiłby Viniciusa byłoby 1-1.
0
Nie no Sztanga jest genialny.
1
@Cobra303 to zobacz sobie mecz z Atleti z zeszłego sezonu
0
@amanter w którym meczu rzucany był jak szmata? Przypominam że chłopak przestawiał Parteya.
0
@Mizander zapewne Roberto
0
Na plus. Griez, Busi, Umtus.
4
Griezmann ostatnio gra na pozostanie. Świetny jest Francuz.
0
Czemu on nie strzelał. No ludzie.
0
@Bartek22 gdzie tak napisałem?