0

@barcelonaLM Niech lepiej nie tracą, bo jak stracimy punkty z Valencią to lepiej oddać zwycięstwo Atleti żeby Real nie zdobył mistrza.

0

@barcelonaLM Ale to nie Atletico musi stracić punkty.

7

@VamosRakieta Dobrze, że Cię mamy Ivan.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

28

Miał być łatwy, przyjemny meczyk po którym wrócilibyśmy do swoich spraw, a tutaj minęła godzina i caly czas siedzę i zastanawiam się co tam się wydarzyło.

0

@Derean Jeśli Atleti nie straci punktów to oni mają mistrza.

0

Real już dwa razy sprezentował nam ligę i musi zrobić to jeszcze raz. Niesamowite, jak mogliśmy to tak łatwo wypuścić.

1

4 drużyna ma bezpośredni awans do LM czy jak to wygląda?

1

4 drużyna gra w klasyfikacjach do LM?

1

@macio_944 Nie ma mistrza, Atleti jest jeszcze

0

2

@TheHeisenberg Na to wygląda

0

Musimy zremisować.

0

No i nie jesteśmy zależni od siebie.

0

Tylko czas tracimy ustawiając ten wolny pod uderzenie.

0

@masq no na drugą połowę wyszedł zupełnie inny Messi

0

Roberto na takim poziomie w out wybija

0

@Dembele_gora No i masz

3

Busi gra dzisiaj jak koszykarz, który jest "on fire" w meczu, wszystko mu wychodzi nawet to co nie ma prawa się udać.

0

Kolejne genialne podanie Busiego.

5

Busquets pracuje dzisiaj na najwyższą z możliwych ocen.

0

Trzeba strzelić drugą bo gdyby Soldado nie zrobiłby Viniciusa byłoby 1-1.

0

Nie no Sztanga jest genialny.

1

@Cobra303 to zobacz sobie mecz z Atleti z zeszłego sezonu

0

@amanter w którym meczu rzucany był jak szmata? Przypominam że chłopak przestawiał Parteya.

0

@Mizander zapewne Roberto

0

Na plus. Griez, Busi, Umtus.

4

Griezmann ostatnio gra na pozostanie. Świetny jest Francuz.

0

Czemu on nie strzelał. No ludzie.

0

@Bartek22 gdzie tak napisałem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?