4

Mało bramkarzy na świecie by to wybroniło.

0

Thiago Silva wygrał kiedyś LM?

0

No i paluszek będzie czarny. Kto grał w piłkę ten wie o czym mówię.

0

@IK10 Z Valencią było na Eleven

0

@Encore Rosja nam kompletnie nie leży. Na Rosję nie chciałbym trafić w ćwierćfinale. Zgodzę się że z Francją najlepiej, ale jak nie Francja to nie wiem czy USA czy Brazylia.

3

My faktycznie w ćwierćfinale Igrzysk będziemy mieli bardzo ciężki mecz. Najwygodniejszy rywal dla nas to chyba Brazylia.

0

@taris Messi nie grywalny.

0

@nawy12 No tylko problem w tym że w tej chwili nie ma kogo nad Messim postawić.

0

Depay czy Griezmann. Kto według Was jest obecnie lepszym piłkarzem?

0

@ShinobiQWE Nie podoba się. Co więcej dodawać, nie ma sensu się denerwować.

1

@l0Messini Możliwy krajowy dublet
Największy wpływ na grę swojego zespołu
Drugi najlepszy strzelec w Europie.

6

De Bruyne mnie nie przekonuje w tym sezonie. Dla mnie na tę chwilę Messi jest kandydatem numer 1 do zdobycia Złotej Piłki, ale wiadomo Euro.

4

@Pilka_jest_okragla Już nieaktualne. Neymar znów będzie miał złoty róg.

15

@itmustbejoke Oho. Zaczęło się szybciej niż się spodziewałem.

0

Gdybyście mogli dokonać tylko jednego transferu tego lata, a mielibyście wybór wyłącznie pomiędzy Verrattim a Neymarem. Kogo byście wybrali?

1

@VamosRakieta Griezmann ma obok najlepszego zawodnika na świecie.
Neymar - nie.

0

@tristan87 Dzisiaj wtorek.

2

Messi po powrocie Neymara do Barcelony.
https://images.app.goo.gl/Nk3U5THinnVruRqVA

4

Neymar Jr | Welcome Back to Barcelona 2021 | Skills & Goals HD | Gusttavo Lima & Neymar - BALADA (Tche Tchêrere Tche Tche)

0

Neymar leży. Oby to nic poważnego.

0

Dwóch naszych przyszłych zawodników na boisku.

0

@IronSanHybrid To nic że Kowalski komentuje.

0

Ostatnie 15 minut Neymara w koszulce PSG w Lidze Mistrzów.

3

@BarcaInfo na Twiterze

6

Dostaniemy 1M Euro za Mistrzostwo Włoch Interu. Taki zapis zmiennych był w umowie Arturo Vidala poinformował @BarcaInfo na swoim twitterze. (Dimarzio)
Bartomeu to miał jednak łeb do interesów
Za Rafinhę 1,5 mln, a teraz 1mln za Vidala. Grosz do grosza, a będzie... Neymar.

1

Już pozamiatane. Po co dalej oglądać? Rambla wydała wyrok. To nic że PSG nadal musi strzelić dwa gole żeby dalej być w grze.

0

@barcelonaLM La Rambla już wydała wyrok. City w finale.

0

@sergio5 no nie, ale też nie odpadną jeśli strzelą dwa gole.

11

PSG dalej musi strzelić dwa gole, a Wy że już pozamiatane.

0

@Gibbon_FCB De Bruyne, który rozgrywa słabszy sezon niż chociażby rok temu? Na dodatek jeszcze trzeba wygrać finał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?