kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mało bramkarzy na świecie by to wybroniło.
0
Thiago Silva wygrał kiedyś LM?
0
No i paluszek będzie czarny. Kto grał w piłkę ten wie o czym mówię.
0
@IK10 Z Valencią było na Eleven
0
@Encore Rosja nam kompletnie nie leży. Na Rosję nie chciałbym trafić w ćwierćfinale. Zgodzę się że z Francją najlepiej, ale jak nie Francja to nie wiem czy USA czy Brazylia.
3
My faktycznie w ćwierćfinale Igrzysk będziemy mieli bardzo ciężki mecz. Najwygodniejszy rywal dla nas to chyba Brazylia.
0
@taris Messi nie grywalny.
0
@nawy12 No tylko problem w tym że w tej chwili nie ma kogo nad Messim postawić.
0
Depay czy Griezmann. Kto według Was jest obecnie lepszym piłkarzem?
0
@ShinobiQWE Nie podoba się. Co więcej dodawać, nie ma sensu się denerwować.
1
@l0Messini Możliwy krajowy dublet
Największy wpływ na grę swojego zespołu
Drugi najlepszy strzelec w Europie.
6
De Bruyne mnie nie przekonuje w tym sezonie. Dla mnie na tę chwilę Messi jest kandydatem numer 1 do zdobycia Złotej Piłki, ale wiadomo Euro.
4
@Pilka_jest_okragla Już nieaktualne. Neymar znów będzie miał złoty róg.
15
@itmustbejoke Oho. Zaczęło się szybciej niż się spodziewałem.
0
Gdybyście mogli dokonać tylko jednego transferu tego lata, a mielibyście wybór wyłącznie pomiędzy Verrattim a Neymarem. Kogo byście wybrali?
1
@VamosRakieta Griezmann ma obok najlepszego zawodnika na świecie.
Neymar - nie.
0
@tristan87 Dzisiaj wtorek.
2
Messi po powrocie Neymara do Barcelony.
https://images.app.goo.gl/Nk3U5THinnVruRqVA
4
Neymar Jr | Welcome Back to Barcelona 2021 | Skills & Goals HD | Gusttavo Lima & Neymar - BALADA (Tche Tchêrere Tche Tche)
0
Neymar leży. Oby to nic poważnego.
0
Dwóch naszych przyszłych zawodników na boisku.
0
@IronSanHybrid To nic że Kowalski komentuje.
0
Ostatnie 15 minut Neymara w koszulce PSG w Lidze Mistrzów.
3
@BarcaInfo na Twiterze
6
Dostaniemy 1M Euro za Mistrzostwo Włoch Interu. Taki zapis zmiennych był w umowie Arturo Vidala poinformował @BarcaInfo na swoim twitterze. (Dimarzio)
Bartomeu to miał jednak łeb do interesów
Za Rafinhę 1,5 mln, a teraz 1mln za Vidala. Grosz do grosza, a będzie... Neymar.
1
Już pozamiatane. Po co dalej oglądać? Rambla wydała wyrok. To nic że PSG nadal musi strzelić dwa gole żeby dalej być w grze.
0
@barcelonaLM La Rambla już wydała wyrok. City w finale.
0
@sergio5 no nie, ale też nie odpadną jeśli strzelą dwa gole.
11
PSG dalej musi strzelić dwa gole, a Wy że już pozamiatane.
0
@Gibbon_FCB De Bruyne, który rozgrywa słabszy sezon niż chociażby rok temu? Na dodatek jeszcze trzeba wygrać finał.