kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Nie powtórzyła się. Nie przegraliśmy.
8
Wpuszczenie Rikiego w 85 minucie po to by ratował sezon to dla mnie najsmutniejszy moment tego sezonu.
1
Nie przegraliśmy mistrzostwa tym meczem, przegraliśmy mistrzostwo meczem z Granadą.
0
Riki zabawa przy 3-3 w 90 minucie :D
2
No to jutro całym sercem za Atleti.
3
Puig już zrobił więcej niż Roberto.
0
Riki na ratunek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Panda46 Serio się rozgrzywa? Chociaż tyle.
6
Nazario wchodzi. Zaskoczyłeś Koeman.
0
@Ansufati123 XDD
4
Mamy swojego Viniciusa w drużynie.
2
@Mroziu Nasz nowy Iniesta ma 2 bramki i 3 asysty, a gra wszystko jak leci i Ty mówisz że 8 bramek i 10 asyst Ziela to nie są fenomenalne liczby?
4
@SonBarcaGoku Oby.
0
No to znamy trzeciego mistrza 5 najlepszych lig. W grze zostaje już tylko mistrzostwo Francji i Hiszpanii.
0
@kaamil1910 Nie w tym świecie.
2
@Stagiryta Aż sobie muszę przypomnieć jego wczorajszą wypowiedź w Misji Futbol.
1
Kręcidło mówi że karny dla Sevilli nie powinien zostać podyktowany XDD
0
@ViscaBarca123 Jaki rocznik?
0
@Czechuton Coutinho chociaż nie przeleżał tyle w szpitalu.
2
@Encore Hazard.
1
@seba7 Nazario nie wejdzie, Koeman ma swoje zmiany Araujo lub Mingueza zależy który zagra w pierwszym, Moriba potem Roberto i Dembele.
1
@Tomek54321 Puig jak Valdek był jeszcze trenerem to pykał cały czas w Barcelonie B w tym sezonie o którym mowa.
5
@Mathew86 Koło nosa mi lata to czy gra czy nie gra, ale jeśli mamy w drużynie chłopaka który od kilku meczy jest kompletnie pod formą to dlaczego Koeman zawzięcie stawia na niego, a nie da szansy Puigowi czy Pjanicowi? Wiele nie ma do stracenia, a jestem przekonany że ta dwójka dałaby w tej chwili więcej w ataku niż aktualnie Pedri.
0
@KacperVEB Oczywiście że nie. Griezmann jest lepszym piłkarzem, a wydaję mi się że Felix pewnego poziomu nie przeskoczy.
0
@TylkoBarca7273 Byliśmy już w tym sezonie na pozycji lidera przez ponad 30 minut :D
2
@DanielVeB też się tak wkurzałem, kiedy w pierwszej połowie sezonu na Eleven było 11 meczów pod rząd.
1
@MesQueUnClub96 musisz napisać że najgorsze co nas spotkało po 1989 roku to PIS. Nie dziękuj.
1
@Tomek54321 A wiesz że Setien przyszedł zimą?
1
@batoon potrójna zdobycz