0

@Kamiloza91 Nie powtórzyła się. Nie przegraliśmy.

8

Wpuszczenie Rikiego w 85 minucie po to by ratował sezon to dla mnie najsmutniejszy moment tego sezonu.

1

Nie przegraliśmy mistrzostwa tym meczem, przegraliśmy mistrzostwo meczem z Granadą.

0

Riki zabawa przy 3-3 w 90 minucie :D

2

No to jutro całym sercem za Atleti.

3

Puig już zrobił więcej niż Roberto.

0

Riki na ratunek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Panda46 Serio się rozgrzywa? Chociaż tyle.

6

Nazario wchodzi. Zaskoczyłeś Koeman.

0

4

Mamy swojego Viniciusa w drużynie.

2

@Mroziu Nasz nowy Iniesta ma 2 bramki i 3 asysty, a gra wszystko jak leci i Ty mówisz że 8 bramek i 10 asyst Ziela to nie są fenomenalne liczby?

4

0

No to znamy trzeciego mistrza 5 najlepszych lig. W grze zostaje już tylko mistrzostwo Francji i Hiszpanii.

0

@kaamil1910 Nie w tym świecie.

2

@Stagiryta Aż sobie muszę przypomnieć jego wczorajszą wypowiedź w Misji Futbol.

1

Kręcidło mówi że karny dla Sevilli nie powinien zostać podyktowany XDD

0

@ViscaBarca123 Jaki rocznik?

0

@Czechuton Coutinho chociaż nie przeleżał tyle w szpitalu.

2

@Encore Hazard.

1

@seba7 Nazario nie wejdzie, Koeman ma swoje zmiany Araujo lub Mingueza zależy który zagra w pierwszym, Moriba potem Roberto i Dembele.

1

@Tomek54321 Puig jak Valdek był jeszcze trenerem to pykał cały czas w Barcelonie B w tym sezonie o którym mowa.

5

@Mathew86 Koło nosa mi lata to czy gra czy nie gra, ale jeśli mamy w drużynie chłopaka który od kilku meczy jest kompletnie pod formą to dlaczego Koeman zawzięcie stawia na niego, a nie da szansy Puigowi czy Pjanicowi? Wiele nie ma do stracenia, a jestem przekonany że ta dwójka dałaby w tej chwili więcej w ataku niż aktualnie Pedri.

0

@KacperVEB Oczywiście że nie. Griezmann jest lepszym piłkarzem, a wydaję mi się że Felix pewnego poziomu nie przeskoczy.

0

@TylkoBarca7273 Byliśmy już w tym sezonie na pozycji lidera przez ponad 30 minut :D

2

@DanielVeB też się tak wkurzałem, kiedy w pierwszej połowie sezonu na Eleven było 11 meczów pod rząd.

1

@MesQueUnClub96 musisz napisać że najgorsze co nas spotkało po 1989 roku to PIS. Nie dziękuj.

1

@Tomek54321 A wiesz że Setien przyszedł zimą?

1

@batoon potrójna zdobycz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?