0

Fiorentina nie gra już o nic, ale jestem przekonany że od Juve jakaś premia wpadnie za urwanie punktów Napoli.

0

"To co PIS robi jest bardzo dobre" - babka w wiadomościach na TVP.

0

@ddanioofcb To by był najlepszy punkt tego Nowego Ładu.

0

Niespodzianką będzie Umtiti za Lengleta.

1

Ale te skróty Igi dzisiaj to klasa światowa.

1

Były przewodniczący już skomentował na Twiterze wprowadzenie nowego ładu?
Edit. Widzę że jeszcze nie, swoją drogą mało aktywny ostatnimi czasy.

0

@kaamil1910 po nas można się wszystkiego spodziewać

1

@Janiama Świetnie gra, zupełnie inaczej niż w pierwszych 3 meczach.

0

@Barca1992 Wątpię by Atleti tak sfrajerzyło.

0

Haha szacun, normalnie Ramble ma odpaloną na telefonie.

0

@maxi186 To Ty? Pozdrów całą Ramblę :d

2

@abram3k Ostanio więcej tu informacji o Realu niż o Barcelonie :d

0

@Janas11224 zmiennik Hallanda**

1

@dafik85 jeszcze Halland

0

@amanter @Encore mistrzostwo przegrane po co mamy grać najsilniejszym składem, którym gramy na okrągło. Dać szanse Umtitiemu, Trincao, Pjaniciowi/Puigowi czy Firpo.

0

@amanter Chyba nie wyłapali że se jaja robisz :D

0

@amanter o której grają??

0

@Michael24 Martin Garrix więc musi być dobrze.

4

Braithwite - 8 minut - zagrał za krótko
Puig - 5 minut - ocena w dół. Redakcja chyba myśli podobnie jak Koeman, mianowicie że Riki miał nas w te 5 minut zbawić i zrobić coś ekstra na tyle by wygrać na Ciudad de Valencia.

0

@AmigoBlancos My też gdy wygrywaliśmy narzekaliśmy że nie grał Puig :D

0

@amanter porównujesz Lewego w reprezentacji do Hallanda w Barcelonie czy coś źle zrozumiałem?

0

@LeoMessi1994 5 i 3 piękne.

1

Lapcio sprowadź Hallanda. O nic więcej nie proszę. Ten chłopak w każdym meczu udowadnia że jest maszyną.

2

Tymczasem Salah i Liverpool prowadzi już 4-2.

2

Ale Polacy zmiażdzili dzisiaj Belgów w siatkę.

2

Zwierzak na 4-1

0

@Tridente2015 Mingueza, Moriba kto jeszcze?

0

@Tasde W sumie zapomniałem o Moribie :D Ale Trincao, Dest, Pedri żaden z nich nie jest z La Masii.

0

Szacunek dla Zidane że wprowadza młodych. Guttierez, Marvin ostatnio Blanco, pierwszy raz o nich słyszę. Szkoda że Koeman nie szuka od dłuższego czasu zawodników w La Masii.

0

@Chakalaka Ehh, liczyłem na plamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?