kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fiorentina nie gra już o nic, ale jestem przekonany że od Juve jakaś premia wpadnie za urwanie punktów Napoli.
0
"To co PIS robi jest bardzo dobre" - babka w wiadomościach na TVP.
0
@ddanioofcb To by był najlepszy punkt tego Nowego Ładu.
0
Niespodzianką będzie Umtiti za Lengleta.
1
Ale te skróty Igi dzisiaj to klasa światowa.
1
Były przewodniczący już skomentował na Twiterze wprowadzenie nowego ładu?
Edit. Widzę że jeszcze nie, swoją drogą mało aktywny ostatnimi czasy.
0
@kaamil1910 po nas można się wszystkiego spodziewać
1
@Janiama Świetnie gra, zupełnie inaczej niż w pierwszych 3 meczach.
0
@Barca1992 Wątpię by Atleti tak sfrajerzyło.
0
Haha szacun, normalnie Ramble ma odpaloną na telefonie.
0
@maxi186 To Ty? Pozdrów całą Ramblę :d
2
@abram3k Ostanio więcej tu informacji o Realu niż o Barcelonie :d
0
@Janas11224 zmiennik Hallanda**
1
@dafik85 jeszcze Halland
0
@amanter @Encore mistrzostwo przegrane po co mamy grać najsilniejszym składem, którym gramy na okrągło. Dać szanse Umtitiemu, Trincao, Pjaniciowi/Puigowi czy Firpo.
0
@amanter Chyba nie wyłapali że se jaja robisz :D
0
@amanter o której grają??
0
@Michael24 Martin Garrix więc musi być dobrze.
4
Braithwite - 8 minut - zagrał za krótko
Puig - 5 minut - ocena w dół. Redakcja chyba myśli podobnie jak Koeman, mianowicie że Riki miał nas w te 5 minut zbawić i zrobić coś ekstra na tyle by wygrać na Ciudad de Valencia.
0
@AmigoBlancos My też gdy wygrywaliśmy narzekaliśmy że nie grał Puig :D
0
@amanter porównujesz Lewego w reprezentacji do Hallanda w Barcelonie czy coś źle zrozumiałem?
0
@LeoMessi1994 5 i 3 piękne.
1
Lapcio sprowadź Hallanda. O nic więcej nie proszę. Ten chłopak w każdym meczu udowadnia że jest maszyną.
2
Tymczasem Salah i Liverpool prowadzi już 4-2.
2
Ale Polacy zmiażdzili dzisiaj Belgów w siatkę.
2
Zwierzak na 4-1
0
@Tridente2015 Mingueza, Moriba kto jeszcze?
0
@Tasde W sumie zapomniałem o Moribie :D Ale Trincao, Dest, Pedri żaden z nich nie jest z La Masii.
0
Szacunek dla Zidane że wprowadza młodych. Guttierez, Marvin ostatnio Blanco, pierwszy raz o nich słyszę. Szkoda że Koeman nie szuka od dłuższego czasu zawodników w La Masii.
0
@Chakalaka Ehh, liczyłem na plamy.