0

Biali już płaczą na kafejce?

5

Goool dla Atleti. Brawoo. Carrasco, swoją drogą świetna forma ostatnio chłopaka który rok temu grał w lidze chińskiej.

5

@kuz Oby oby, biali nie mogą wygrać mistrzostwa.

0

Ależ setka Atleti. Świetna interwencja Remiro.

1

Ładny strzał Pistolero z wolnego.

0

Suarez no musi coś takiego wykorzystać. Z woleja zazwyczaj się nie myli.

3

2 minuta Suarez macha rękami po raz pierwszy.

1

@kryhaa Oczywiściem. Byleby sąsiad nie zdobył mistrzostwa.

1

Wszystkie mecze w La liga dzisiaj 1-0 dla gospodarzy. Czyżby Atletico też dzisiaj zakończyło mecz wygrywając 1-0. Całkiem to prawdopodobne bo mówimy tutaj o drużynie która uwielbia ten wynik. Gdyby tak się stało, nie obraziłbym się.

1

@-Tomasso- a może po prostu nie chce żeby puchar zdobył nasz odwieczny rywal.

1

@PatrychoO Dest/Roberto za Dembele i wszystko się zgadza.

4

@-Tomasso- Co ma piernik do wiatraka?

0

@Transu96 a te Ultimate tots to kiedy?

0

@Transu96 Ja czekam na paczki ze swapów na totsy z Ligue1 chyba.

0

@Transu96 Ja za picki 80+ trafiłem Llorente, Lucasa i Fekira TOTS.

0

@LS znaczy za samobóstwo czy jak?

11

Takie tam krycie Curry'ego


4

@damian16161212 Co z tego jak przewalimy z Celtą? Już lepiej jakby marzenia o mistrzostwie po ten kolejce się skończyły.

2

Najemnik: "Chcę zagrać razem z Cristiano Ronaldo. Występowałem ze znakomitymi piłkarzami, takimi jak Messi czy Mbappe, ale z nim jeszcze nie - podkreślił, cytowany przez "Markę".

0

@sergio5 "AS Laporty" XDD

0

Spokojnie, Levante już się nie powtórzy. Dobrej nocy cules. Całym serduchem za Atleti dzisiaj.

2

W ostatnich minutach widziałem Messiego z początku sezonu, Messiego przybitego, Messiego bez wiary, Messiego bez chęci. Oby został, bo ogłoszenie że ochodzi po tym, gdy coraz więcej było głosów że zostanie będzie ciężkie do przyjęcia.

4

Podziwiam ludzi, którzy po tym co zobaczyli wczoraj jeszcze wierzą w mistrzostwo, a z tego co czytam to są tacy.

0

@udarpawarotam Bez przesady XD

24

Mówcie co chcecie ale dla mnie Valverde > Koeman.

1

@RosjaninBut Jaką szansę? Nie będzie już żadnej szansy. Atleti by musiało dwa razy stracić punkty, Real to samo.

9

Pique mówił że Granada już się nie powtórzy? W sumie miał rację, tam przegraliśmy, a tutaj zremisowaliśmy.

15

Też Was ta strata punktów boli mniej od tej z Granadą?

2

@horang Pedri regres XDD

1

Mam tylko nadzieję, że Koeman zachowa resztki honoru i da pograć Rikiemu w tych dwóch ostatnich kolejkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?