kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Biali już płaczą na kafejce?
5
Goool dla Atleti. Brawoo. Carrasco, swoją drogą świetna forma ostatnio chłopaka który rok temu grał w lidze chińskiej.
5
@kuz Oby oby, biali nie mogą wygrać mistrzostwa.
0
Ależ setka Atleti. Świetna interwencja Remiro.
1
Ładny strzał Pistolero z wolnego.
0
Suarez no musi coś takiego wykorzystać. Z woleja zazwyczaj się nie myli.
3
2 minuta Suarez macha rękami po raz pierwszy.
1
@kryhaa Oczywiściem. Byleby sąsiad nie zdobył mistrzostwa.
1
Wszystkie mecze w La liga dzisiaj 1-0 dla gospodarzy. Czyżby Atletico też dzisiaj zakończyło mecz wygrywając 1-0. Całkiem to prawdopodobne bo mówimy tutaj o drużynie która uwielbia ten wynik. Gdyby tak się stało, nie obraziłbym się.
1
@-Tomasso- a może po prostu nie chce żeby puchar zdobył nasz odwieczny rywal.
1
@PatrychoO Dest/Roberto za Dembele i wszystko się zgadza.
4
@-Tomasso- Co ma piernik do wiatraka?
0
@Transu96 a te Ultimate tots to kiedy?
0
@Transu96 Ja czekam na paczki ze swapów na totsy z Ligue1 chyba.
0
@Transu96 Ja za picki 80+ trafiłem Llorente, Lucasa i Fekira TOTS.
0
@LS znaczy za samobóstwo czy jak?
11
Takie tam krycie Curry'ego
4
@damian16161212 Co z tego jak przewalimy z Celtą? Już lepiej jakby marzenia o mistrzostwie po ten kolejce się skończyły.
2
Najemnik: "Chcę zagrać razem z Cristiano Ronaldo. Występowałem ze znakomitymi piłkarzami, takimi jak Messi czy Mbappe, ale z nim jeszcze nie - podkreślił, cytowany przez "Markę".
0
@sergio5 "AS Laporty" XDD
0
Spokojnie, Levante już się nie powtórzy. Dobrej nocy cules. Całym serduchem za Atleti dzisiaj.
2
W ostatnich minutach widziałem Messiego z początku sezonu, Messiego przybitego, Messiego bez wiary, Messiego bez chęci. Oby został, bo ogłoszenie że ochodzi po tym, gdy coraz więcej było głosów że zostanie będzie ciężkie do przyjęcia.
4
Podziwiam ludzi, którzy po tym co zobaczyli wczoraj jeszcze wierzą w mistrzostwo, a z tego co czytam to są tacy.
0
@udarpawarotam Bez przesady XD
24
Mówcie co chcecie ale dla mnie Valverde > Koeman.
1
@RosjaninBut Jaką szansę? Nie będzie już żadnej szansy. Atleti by musiało dwa razy stracić punkty, Real to samo.
9
Pique mówił że Granada już się nie powtórzy? W sumie miał rację, tam przegraliśmy, a tutaj zremisowaliśmy.
15
Też Was ta strata punktów boli mniej od tej z Granadą?
2
@horang Pedri regres XDD
1
Mam tylko nadzieję, że Koeman zachowa resztki honoru i da pograć Rikiemu w tych dwóch ostatnich kolejkach.