kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Bez patrzenia w odpowiedzi.
1.Johan Cruijff
2.Nie
3. Camp Nou, nie mam pojęcia
4. Milan 94
5. Nie
6. W finale LM 5
7.Nie wiem
8.Eto?
9.Suarez
10. Suarez
12
Kursy na zwycięstwo w Rolland Garros
Iga Świątek - 4,25
Ashley Barty - 6,00
Aryna Sabalenka 7,50
0
Czy to była ostatnia bramka Messiego w koszulce Barcelony? https://x.com/pp10ifootball/status/1394353779399708674
0
@KanapkaFCB Celta grała o Conference League w przypadku gdyby Villareal wygrał Ligę Europy.
0
@KanapkaFCB Po co mamy oddawać punkty spadkowiczowi?
1
Wróciłem z roboty. Jak wypadł nasz Rafałek na eurowizji? W radiu cisza, dlatego pytam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@neeed Po przesłuchaniu? Dlaczego?
0
Ciekawa historia z tym kumplem Neymara, który podobno zginął uciekając od kochanki. Podobno chciał skoczyć z 5 piętra do basenu, ale źle obliczył odległość. Trochę nie chce mi się w to wierzyć bo jego żona strasznie opłakuje jego śmierć.
0
@neeed A ty jesteś od miesiąca tutaj na stronie czy jak? Nie słuchałeś wywiadów gdy była gala Złotej Piłki fcbarca.com?? Tam również wypowiadał się Daniel i zapewniam Cię że ten głos raczej nie brzmiał jak głos 11 latka. Polecam posłuchać.
2
Co za rzut LeBrona. Niesamowite.
3
Co za mecz w Los Angeles. Remis 4 minuty przed końcem.
Edit. Curry GOAT
0
@Arkon Daj mu jeszcze czas.
0
@Sulimo Nie wiem o czym mówisz. Kto przeżywa?
2
Widzę że mamy hat-trick w gorących. Gratulacje.
0
@Chakalaka Karol Wojtyła - największy z Polaków w dziejach naszej Ojczyzny.
12
@Azi A co my zyskamy? Oddajemy zawodnika który gwarantuje spokojnie 20- 25 bramek w sezonie, a dostajemy można powiedzieć kota w worku, który w poważnej piłce zagrał co najwyżej 10 dobrych spotkań.
1
@Encore Depay, Fati,Aguero nie ma tutaj dla niego miejsca.
0
@Pilka_jest_okragla Żeby dać mu szansę w Barcelonie powinien zagrać gdzie jakiś dobry sezon w innym klubie. Na tą chwilę futbol na wysokim poziomie go przerósł.
2
W życiu bym się nie spodziewał że będzie tu tylu zwolenników wymiany Griezmanna za Felixa.
0
@Krycha1899 Chłopak jest przehajpowany mega, założył dwie dziury Cuadrado i wszyscy nim się zaczęli jarać, potem jeszcze ta asysta do Messiego piętką i już w ogóle wow. Prawdą jest że Pedri miał więcej słabych występów niż tych dobrych, a w tej chwili dużo osób uznaje go za nowego Inieste co jest dla mnie śmieszne.
1
@jolowanila No nie, wiekszość twierdzi jak ja, że wspaniały to za duże słowa.
0
@Krycha1899 Kosmiczny sezon XDD
0
@Sulimo dobry sezon, nic więcej wspaniały to jakby dołożył chociaż te 7 bramek i 5 asyst.
6
Czy taki wspaniały to bym nie powiedział.
0
@BartqRKO Trafiłem tylko z Celtics na największe rozczarowanie. Najlepsze jest to że drużyna która według mnie będzie miała najgorszy bilans na wschodzie dałem Knicks.
0
@FCB24 Dlaczego bez Jamesa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kingorbit Mówi się, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
1
Co powiedzą krytycy Puiga na temat tego że Rysiu w hierarchii jest nad Pjaniciem, przecież Bośniak zjada taktycznie Puiga, umie się ustawić, nie biega jak na orliku, nie gra tak chaotycznie. Co w takim razie jest powodem że ten nie umiejący w taktykę Puig jest wyżej w hierarchii niż Pjanic?