0

@lucca87 Bez patrzenia w odpowiedzi.
1.Johan Cruijff
2.Nie
3. Camp Nou, nie mam pojęcia
4. Milan 94
5. Nie
6. W finale LM 5
7.Nie wiem
8.Eto?
9.Suarez
10. Suarez

12

Kursy na zwycięstwo w Rolland Garros
Iga Świątek - 4,25
Ashley Barty - 6,00
Aryna Sabalenka 7,50

0

Czy to była ostatnia bramka Messiego w koszulce Barcelony? https://x.com/pp10ifootball/status/1394353779399708674

0

@KanapkaFCB Celta grała o Conference League w przypadku gdyby Villareal wygrał Ligę Europy.

0

@KanapkaFCB Po co mamy oddawać punkty spadkowiczowi?

1

Wróciłem z roboty. Jak wypadł nasz Rafałek na eurowizji? W radiu cisza, dlatego pytam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@neeed Po przesłuchaniu? Dlaczego?

0

Ciekawa historia z tym kumplem Neymara, który podobno zginął uciekając od kochanki. Podobno chciał skoczyć z 5 piętra do basenu, ale źle obliczył odległość. Trochę nie chce mi się w to wierzyć bo jego żona strasznie opłakuje jego śmierć.

0

@neeed A ty jesteś od miesiąca tutaj na stronie czy jak? Nie słuchałeś wywiadów gdy była gala Złotej Piłki fcbarca.com?? Tam również wypowiadał się Daniel i zapewniam Cię że ten głos raczej nie brzmiał jak głos 11 latka. Polecam posłuchać.

2

Co za rzut LeBrona. Niesamowite.

3

Co za mecz w Los Angeles. Remis 4 minuty przed końcem.
Edit. Curry GOAT

0

@Arkon Daj mu jeszcze czas.

0

@Sulimo Nie wiem o czym mówisz. Kto przeżywa?

2

Widzę że mamy hat-trick w gorących. Gratulacje.

0

@Chakalaka Karol Wojtyła - największy z Polaków w dziejach naszej Ojczyzny.

12

@Azi A co my zyskamy? Oddajemy zawodnika który gwarantuje spokojnie 20- 25 bramek w sezonie, a dostajemy można powiedzieć kota w worku, który w poważnej piłce zagrał co najwyżej 10 dobrych spotkań.

1

@Encore Depay, Fati,Aguero nie ma tutaj dla niego miejsca.

0

@Pilka_jest_okragla Żeby dać mu szansę w Barcelonie powinien zagrać gdzie jakiś dobry sezon w innym klubie. Na tą chwilę futbol na wysokim poziomie go przerósł.

2

W życiu bym się nie spodziewał że będzie tu tylu zwolenników wymiany Griezmanna za Felixa.

0

@Krycha1899 Chłopak jest przehajpowany mega, założył dwie dziury Cuadrado i wszyscy nim się zaczęli jarać, potem jeszcze ta asysta do Messiego piętką i już w ogóle wow. Prawdą jest że Pedri miał więcej słabych występów niż tych dobrych, a w tej chwili dużo osób uznaje go za nowego Inieste co jest dla mnie śmieszne.

1

@jolowanila No nie, wiekszość twierdzi jak ja, że wspaniały to za duże słowa.

0

@Krycha1899 Kosmiczny sezon XDD

0

@Sulimo dobry sezon, nic więcej wspaniały to jakby dołożył chociaż te 7 bramek i 5 asyst.

6

Czy taki wspaniały to bym nie powiedział.

0

@BartqRKO Trafiłem tylko z Celtics na największe rozczarowanie. Najlepsze jest to że drużyna która według mnie będzie miała najgorszy bilans na wschodzie dałem Knicks.

0

@FCB24 Dlaczego bez Jamesa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kingorbit Mówi się, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać.

1

Co powiedzą krytycy Puiga na temat tego że Rysiu w hierarchii jest nad Pjaniciem, przecież Bośniak zjada taktycznie Puiga, umie się ustawić, nie biega jak na orliku, nie gra tak chaotycznie. Co w takim razie jest powodem że ten nie umiejący w taktykę Puig jest wyżej w hierarchii niż Pjanic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?