kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zaraz pierwszy mecz Play offów NBA. Od razu zaczynamy od mocnego uderzenia bo od serii Bucks - Miami. Transmisja Canal+ Sport.
1
Podobno z domu Bartomeu dobiegają okrzyki Campeones, Campeones, ole ole, ole.
3
Kolejny sezon za nami, a na Bernabeu bez zmian w gablotce z pucharami.
0
I Villareal spada na 7 miejsce.
5
Kto przybiegł pierwszy z gratulacjami do Griezmanna?
Brawo, zgadliście.
0
Łatwo. Griezzu.
0
@Mns21 A jaki jest powód że go nie lubisz?
6
Atleti strzela, a Realowi w tym samym momencie anulowali bramkę. Piękna sprawa.
0
Będzie bramka chyba.
1
@Coutinho007 Lance Dance też Holendra.
0
Jak Puig gra? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Cou7_ley No nie za bardzo bo my też remisujemy.
0
Będą emocje dzisiaj.
5
Real też przegrywa.
11
@Pilka_jest_okragla Szkoda tylko tego finału.
2
@Bocheno1 Też jestem team #koemanout. Fajnie, poukładał wszystko i chwała mu za to, ale wydaję mi się że nic więcej nie ma do zaoferowania. Taktycznie jest po prostu słabym trenerem co udowodnił w meczach z silnymi rywalami. Trener który ogarnia taktykę to teraz podstawa.
0
Rysiu dzisiaj w pierwszym?
2
@Siedlec666 Mają Kleya w obwodzie i młodego Wisemana. Żadnej przebudowy nie będzie. Za rok powalczą o finał konferencji.
2
No i się zaczyna Steph show. Swoją drogą cudownie widzieć tylu kibiców na trybunach.
0
@kamiVeB Dobra jest :D
2
Pokazują Golden z Memphis na Canal+?
10
@Quavosk Jak Koeman zostanie to wysłałbym gdzie pieprz rośnie, jeśli przyjdzie nowy trener powinien zostać.
1
@VamosRakieta Mundial straciłby wtedy swój urok. Oby do tego nie doszło.
0
@dorkizos Milan, Inzaghi nr 9
0
Araujo zagra na Copa America?
0
@lucca87 W sumie w 10 miałem na myśli LM, w europejskich pucharach może być Rivaldo.
0
@ObiektywnyKibic121 Ter Stegen po operacji raczej wątpię że zagra, Pedri z wakacji też raczej nie wpadnie, Lenglet za czerwoną w sumie by mógł zagrać, najwyżej walkower, a Messi też już na wakacjach więc raczej nie przyjedzie pokopać.
0
@Tomek_TF Wygramy bo zagra Puig od pierwszej minuty.
0
@Piorun 1,75 na Rafe.
0
@igor69 No ten drugi tak