kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Teraz można jedynie gdybać jakby to wyglądało gdyby zdrowy był Oladipo. Także oddanie Olynyka według mnie było błędem.
1
Ostatni dzwonek chyba dla Miami żeby się obudzili. 0-3 to już będzie po serii, a wszystko wskazuje na to że tak się stanie.
4
Raiola ty lepiej Hallandowi zaproponuj Barcelonę, a nie wciskasz nam bramkarza.
3
Rolland Garros - być może już ktoś o tym wspominał.
Rozlosowano drabinkę Rolland Garros. W pierwszej rundzie Iga Świątek zagra z Kają Juvan. Losowanie można uznać za średnie dla Polki. W drugiej rundzie nie powinna mieć problemów, zmierzy się z lepszą z pary Peterson - Rodgers, w 3 rundzie będzie czekała na nią prawdopodobnie Anett Kontaveit. Schody zaczynają się od 4 rundy, gdzie Iga może zmierzyć się z Muguruzą. W ćwierćfinale za to możemy mieć powtórkę z zeszłorocznego finału z Sofią Kenin. No a półfinał to już możliwe starcie z liderką światowego rankingu Ashley Barty
1
@neeed jedna o 17
1
Kto by strzelał po bramkarzach? Rezerwowi czy od nowa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
"Solskjer z Emerym o 2:20 będą strzelać"
~ Podoliński
0
De Gea nie obroni.
0
@Pogba De Gea też.
0
@Gomess Toć De Gea słabiutkio te karne broni.
1
Najlepszy rzut karny. Ależ pewnie.
0
Mata
Bruno
Rashford
Fred
Cavani
Według mnie podejdą.
Kolejność przypadkowa.
0
Teochę za mała odległość na karny.
0
Karny będzie chyba.
0
Kolejny wypada na Euro?
0
@JohnnyBarca Oczywista oczywistość
1
@Encore Nets, Lakers i Clippers nie pozwolą na 0-2 także ich zwycięstwa także typuje.
24
Brawo @Moderacja za usunięcie gównoburzy. To już była przesada.
0
@myscooter Nie no zaliczył asystę w tym sezonie z Gibraltarem w eliminacjach do MŚ
2
Czy to jakiś błąd czy faktycznie Wijnaldum nie zaliczył żadnej asysty w tym sezonie?
0
@Commando Ja o Paulinho na przykład miałem inne zdanie, bo każdy jego mecz w kadrze mimo tego że grał w Chinach to była klasa światowa.
0
@bartekvisca Dlatego brałbym Boatenga. Mlody, perspektywiczny do tego za darmo do wzięcia. Idealny do Barcy.
0
@kamilo0066 Ale za darmo czyli Rambla zadowolona.
0
@Derean Boateng jest do wzięcia.
0
@Commando przeciętny zawodnik tego nie poprawi.
2
Kto jest jeszcze do wzięcia za darmo? Bierzmy wszystkich.
0
@jeyx77x Nie napisałem nic na priv. "Nie wiem o czym piszesz."
2
@LeoMessiah Porównujesz De Jonga do Pjanicia i Wijnalduma?
5
Było zadowolenie przy wymianie Arthura za Pjanicia. Teraz jest zadowolenie przy transferze Wijnalduma.