1

@fart Teraz można jedynie gdybać jakby to wyglądało gdyby zdrowy był Oladipo. Także oddanie Olynyka według mnie było błędem.

1

Ostatni dzwonek chyba dla Miami żeby się obudzili. 0-3 to już będzie po serii, a wszystko wskazuje na to że tak się stanie.

4

Raiola ty lepiej Hallandowi zaproponuj Barcelonę, a nie wciskasz nam bramkarza.

3

Rolland Garros - być może już ktoś o tym wspominał.
Rozlosowano drabinkę Rolland Garros. W pierwszej rundzie Iga Świątek zagra z Kają Juvan. Losowanie można uznać za średnie dla Polki. W drugiej rundzie nie powinna mieć problemów, zmierzy się z lepszą z pary Peterson - Rodgers, w 3 rundzie będzie czekała na nią prawdopodobnie Anett Kontaveit. Schody zaczynają się od 4 rundy, gdzie Iga może zmierzyć się z Muguruzą. W ćwierćfinale za to możemy mieć powtórkę z zeszłorocznego finału z Sofią Kenin. No a półfinał to już możliwe starcie z liderką światowego rankingu Ashley Barty

1

@neeed jedna o 17

1

Kto by strzelał po bramkarzach? Rezerwowi czy od nowa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

"Solskjer z Emerym o 2:20 będą strzelać"
~ Podoliński

0

De Gea nie obroni.

0

@Pogba De Gea też.

0

@Gomess Toć De Gea słabiutkio te karne broni.

1

Najlepszy rzut karny. Ależ pewnie.

0

Mata
Bruno
Rashford
Fred
Cavani
Według mnie podejdą.
Kolejność przypadkowa.

0

Teochę za mała odległość na karny.

0

Karny będzie chyba.

0

Kolejny wypada na Euro?

0

@JohnnyBarca Oczywista oczywistość

1

@Encore Nets, Lakers i Clippers nie pozwolą na 0-2 także ich zwycięstwa także typuje.

24

Brawo @Moderacja za usunięcie gównoburzy. To już była przesada.

0

@myscooter Nie no zaliczył asystę w tym sezonie z Gibraltarem w eliminacjach do MŚ

2

Czy to jakiś błąd czy faktycznie Wijnaldum nie zaliczył żadnej asysty w tym sezonie?

0

@Commando Ja o Paulinho na przykład miałem inne zdanie, bo każdy jego mecz w kadrze mimo tego że grał w Chinach to była klasa światowa.

0

@bartekvisca Dlatego brałbym Boatenga. Mlody, perspektywiczny do tego za darmo do wzięcia. Idealny do Barcy.

0

@kamilo0066 Ale za darmo czyli Rambla zadowolona.

0

@Derean Boateng jest do wzięcia.

0

@Commando przeciętny zawodnik tego nie poprawi.

2

Kto jest jeszcze do wzięcia za darmo? Bierzmy wszystkich.

0

@jeyx77x Nie napisałem nic na priv. "Nie wiem o czym piszesz."

2

@LeoMessiah Porównujesz De Jonga do Pjanicia i Wijnalduma?

5

Było zadowolenie przy wymianie Arthura za Pjanicia. Teraz jest zadowolenie przy transferze Wijnalduma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?