kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale Semeniuk to jest kot. Będzie pociecha z niego duża.
1
@JohnnyBarca a jeszcze bez Bernardo, Bruno, Diasa i Cancelo.
0
@Lordzi Tak, Semeniuk to objawienie tego sezonu.
4
Najlepszy siatkarz świata na zagrywce.
0
Śliwce takimi akcjami igrzyska odjeżdzają. Chłopie uderz to ile sił.
0
@michal26 Tak Bednorza i Śliwkę na ten moment Heynen powinien skreślić.
0
Po co Śliwka brał ten aut?
0
@michal26 no to ciężki wybór chyba Bednorz, Śliwka.
0
Śliwka i Kaczmarek według mnie w tej chwili prezentują się najsłabiej z przyjmujących i to ich na tą chwilę powinien skreślić Heynen.
0
Kogo jeszcze brakuje w USA?
0
@lukaszbarca15 Switolina jeszcze.
2
Lakers nie obronią tytułu.
0
Świątek skróty gra najlepiej na świecie.
2
10 punktów Austaralii w drugim secie, w tym 6 po naszych błędach z zagrywki. Niepojęte.
1
Australia 9 punktów w drugim secie. 5 po naszych błędach z zagrywki. 9 do 23 w 2 secie.
1
@zadafcb Pit, Kłos, Bieniu
0
W 5 meczach serii Clippers z Dallas żadna z drużyn nie wygrała meczu na własnym parkiecie. Dallas ponownie obejmują prowadzenie 3-2.
Edit. Za szybko chyba napisałem.
0
Ale akcja w meczu Buzarnescu z Sereną Williams. Coś niesamowitego.
2
Dominikanka w masce gra :D
0
@amanter Może Laporta taki ma plan. Żeby Koeman sam się podal do dymisji jak takie warunki są przed nim stawiane.
0
@myscooter No już widzę jak daję szanse Puigowi gdy będzie miał do dyspozycji Busiego,Wijnalduma,De Jonga i Pedriego.
0
@msmsms Greenwood i Barnes kontuzjowani.
22
Niemniej jednam zremisowaliśmy dzisiaj z ćwierćfinalistą Mundialu grającym w najsilniejszym składzie, prezentując podobny poziom. Do tego graliśmy w większości piłkarzami rezerwowymi. Widzę pozytywy.
5
Dobry skład hejt parku dzisiaj. Kowal i Stano. Do tego Smoku i Pol.
0
@Oskar00 Milik pod Lewym.
2
Może Joźwiak to będzie nasz Kapustka z Euro 2016. Oby.
2
@blaugrana1980 To podanie do Modera, przyspieszenie, przyjęcie kierunkowe do tego bramka, sporo fauli wywalczonych - świetny występ.
0
Świerczok dzisiaj najlepszy w naszej ekipie. Teraz też świetnie przyspieszył akcję.
0
Faulują Kamila.
0
Świerczok naprawdę dzisiaj dobrze gra.