0

Morata ma polskie obywatelstwo?

0

Ciągnął Lewego. Czemu się nie przewróci?

0

Dobrze że Morata z nami gra.

0

Bereś zamiast lecieć do Moraty to klaszcze. Polska mentalność.

0

Glik-Bednarek to chyba najgorsza para środkowych obrońców na Euro.

0

"piłka nożna"jest dla nas

0

Clichy, przestań nam Pedriego prześladować.

3

Chłopie głową to uderz.

3

Polska Husaria już chyba padła.

0

Relacja live ze sport.pl
"Świderski pada po tym, jak na głowę spadło mu niebo oraz Laporte. W ramach powtórek oglądamy, jak Glik pada w naszym polu karnym uderzony przez Moratę. Nie wiemy jak wy, ale naszym zdaniem świadczy to o tym, że Hiszpanie wolę się bić, bo w piłkę nie dają rady."

0

@ściah Rozdarte serce.

0

Glik musi odpocząć dlatego leży.

1

Co za piłka Lewego XD

1

Gdyby tam był Hummels zamiast Alby.

2

Oo fajnie Puchacz.

0

Za mało walki. Nie możemy pozwolić na dosrośrodkowania z bocznych sektorów.

2

Dobra próba Clichego. Hiszpania dojechała?

7

Puchacz jaki naładowany. To mi się podoba.

0

My nawet autu nie potrafimy wyrzucić.

0

Wytrzymaliśmy minutę.

1

Do boju Husario!

0

Trochę nie łudzę.

2

Ten się zastanawia czy czasami Ronaldo nie strzelił bramki.

0

@IbrahimAfellay Tu jeszcze wpadną dwie bramki dla Niemców.

0

Czwarta bramka Semedo.

0

Co jest z Cancelo? Kontuzja?

0

Cudowna akcja Niemców.

0

@Persyfl Właśnie Coutinho pasował. Griezmann nie pasował i przy jego transferze były takie głosy.

1

@Pilka_jest_okragla Przy Coutinho były dużo większe.

0

Niemcy naprawdę dobrze prezentują się na tych Mistrzostwach. Mogą dojść daleko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?