kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Morata ma polskie obywatelstwo?
0
Ciągnął Lewego. Czemu się nie przewróci?
0
Dobrze że Morata z nami gra.
0
Bereś zamiast lecieć do Moraty to klaszcze. Polska mentalność.
0
Glik-Bednarek to chyba najgorsza para środkowych obrońców na Euro.
0
"piłka nożna"jest dla nas
0
Clichy, przestań nam Pedriego prześladować.
3
Chłopie głową to uderz.
3
Polska Husaria już chyba padła.
0
Relacja live ze sport.pl
"Świderski pada po tym, jak na głowę spadło mu niebo oraz Laporte. W ramach powtórek oglądamy, jak Glik pada w naszym polu karnym uderzony przez Moratę. Nie wiemy jak wy, ale naszym zdaniem świadczy to o tym, że Hiszpanie wolę się bić, bo w piłkę nie dają rady."
0
@ściah Rozdarte serce.
0
Glik musi odpocząć dlatego leży.
1
Co za piłka Lewego XD
1
Gdyby tam był Hummels zamiast Alby.
2
Oo fajnie Puchacz.
0
Za mało walki. Nie możemy pozwolić na dosrośrodkowania z bocznych sektorów.
2
Dobra próba Clichego. Hiszpania dojechała?
7
Puchacz jaki naładowany. To mi się podoba.
0
My nawet autu nie potrafimy wyrzucić.
0
Wytrzymaliśmy minutę.
1
Do boju Husario!
0
Trochę nie łudzę.
2
Ten się zastanawia czy czasami Ronaldo nie strzelił bramki.
0
@IbrahimAfellay Tu jeszcze wpadną dwie bramki dla Niemców.
0
Czwarta bramka Semedo.
0
Co jest z Cancelo? Kontuzja?
0
Cudowna akcja Niemców.
0
@Persyfl Właśnie Coutinho pasował. Griezmann nie pasował i przy jego transferze były takie głosy.
1
@Pilka_jest_okragla Przy Coutinho były dużo większe.
0
Niemcy naprawdę dobrze prezentują się na tych Mistrzostwach. Mogą dojść daleko.