2

Pozytywy jak City awansuje do finału?
- Guardiola w finale
- Messi będzie bliżej Złotej Piłki
- Neymar będzie smutny, więc większa szansa że do nas dołączy.
Dlatego ściskamy mocno kciuki za Pepa i City.

2

Suarez skomentował filmik Antonelli, który wrzuciła dzisiaj na media społecznościowe.
"Co za twarz kolegi" słowa te skierowane oczywiście do Leo.

0

@Mario96w Hubert na mączce jest słabiutki.

0

@BoRoWieC Jak już się nie doda tej słynnej emotki to nie potraficie wyczuć ironii.

0

A Wy już że Messi Pan kapitan i w ogóle wychwalany pod niebiosa, a przez niego jeszcze jakąś karę nam nałożą.

0

@Quavosk W punkt!

5

@Quavosk


A odpowiedź Igi w stylu znanego nam dobrze użytkownika tej strony.

0

@DonAndrzejos Wimbledon i US Open to nie jej nawierchnia. Tam za szybko piłka chodzi.

0

@Katalonbar dobrze by było żeby nie miał w ogóle okazji celebrować

0

@IronSanHybrid Pierwszy raz widzę Puiga bez uśmiechu.

0

@don'T.R.I.P.e Xavi po ACL wrócił po 4 miesiącach? Wow.

0

@Encore no raczej nie, bo mają 4 zwycięstwa nad Memphis i Golden, mimo to Lakers w play-in to byłoby coś.

1

@Encore no ale potem jeszcze by mieli mecz z Golden lub Spurs o 8 miejsce.

7

@Encore pali się grunt pod nogami to Lebron wielce oburzony. Rok temu z tego co pamiętam był za play-in.

1

@MaTt_BarcaFan Bez sensu. To jak dostał czerwoną kartkę z Granadą to też powinien wyjechać ze stadionu od razu. Ale to Hiszpania, tego nie ogarniesz.

0

@MaTt_BarcaFan Serio pytam. To co jak trener dostanie czerwoną kartkę to już nie może na trybunach zasiąść?

0

Koeman to był wczoraj w ogóle na trybunach? W ogóle go nie pokazywali chyba że coś przeoczyłem.

0

Jose Sanchez Martinez to najgorszy sędzia biegający po hiszpańskich boiskach.

25

Co mi utkwiło z wczorajszego meczu to na pewno genialne przyjęcie kierunkowe Messiego z pierwszej połowy Pięknie to zrobił.

2

@amanter Teraz słabo, dzisiaj popełnił dwa poważne błędy kiedy nie wiadomo dlaczego podwajał krycie opuszczając przy tym swoją strefę.

24

Komentarz ze śmietankowej.
"Kiedy ten liliput przestanie ciągnąć ten kataloński wózek"
Śmiechłem mocno

1

@FCBurza Problem rozwiązany. Powinien wchodzić tylko na karnego i od razu po nim schodzić.

5

@el_bidinho Puig jest przyspawany do ławki i nie da się z tym już nic zrobic.

0

@LuisSalvano Neymarowi nie. Dla mnie Griezmann powinien strzelać.

2

Ależ mecz Bucks z Nets i Giannis (49 punktów) vs Durant (42 punkty) Polecam zobaczyć końcowkę na Canal Family.

1

@budel17 45 już

4

Cillesen świetny występ dzisiaj mimo straconych 3 bramek. Gościa mega lubię. Kto wie czy gdyby został posadziłby teraz Ter Stegena.

0

@natanvip Araujo zamiast Messiego. Leo strzela więc nie powiedziałbym że jest bez formy.

0

@JohnBarça Puig nic nie daje jak wchodzi?

6

Griezmann, Busi, De Jong. Cała trójka naprawdę w świetnej formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?