kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podobno De Ligt prezentuje się bardzo słabo w Juventusie. Co więc przekonuje osoby, które bardzo chcą tego transferu? Przypominam że na środku obrony mamy już Pique, Lengleta, Araujo, Mingueze i na 90% Garcie.
32
Trzeba było o tym myśleć wcześniej. Teraz jest nam zbędny mając na uwadze rozwój Araujo, Minguezy czy przyjście Garcii.
2
Niech to już wróci.
https://www.instagram.com/p/COLJGQVqldm/?igshid=tq0ggv4q4pcl
Świętowanie bez kibiców to nie to samo.
3
@MesQueUnClub96 Ja jestem cwaniak i wypier..... stąd, ale już :D
0
@tristan87 Gorzej jak skończą bez trofeum
23
@Chakalaka De Jong jest, a Griezmanna nie ma. Chyba pijani tam.
1
@Quavosk no tak wiadomo, bardziej chodziło mi o takiego Coutinho z pierwszych meczów tego sezonu.
3
Pierwszy raz od kontuzji możemy odczuć teraz nieobecność Coutinho. Wydaję mi się że Brazylijczyk odciążyłby teraz Pedriego i Koeman postawiłby na niego, mając na uwadze słabsze mecze młodego Hiszpana. Na ten moment nie ma takiego zawodnika, który mógłby zastąpić Pedriego na jego pozycji, (znaczy jest, ale przyspawany do ławki), dlatego sądzę że zdrowy Coutinho przydałby się nam na końcówkę sezonu i być może dał "coś" więcej niż to co daje nam w ostatnich meczach Pedri. W tej chwili bowiem nie ma takiego zawodnika, który może zastąpić naszą perełkę na tej właśnie pozycji, dlatego też będzie on dalej występował w pierwszej 11.
0
@Szpadla Mi się wydaje że może być na obu.
2
https://www.instagram.com/p/COIr6R-JaS5/?igshid=p83i0icctktc
Jutro Golden ma ogłosić jakąś ważną informację dotyczącą Klaya Thompsona. Wróci jeszcze w tym sezonie?
2
@mat32 https://giphy.com/gifs/snl-saturday-night-live-season-45-hVTouq08miyVo1a21m
0
@AlexDark00 Tersti w tym roku gorszy niż choćby w zeszłym sezonie.
1
@pax Większy zaliczył chyba Sterling w ćwierćfiname LM z Lyonem.
13
Na fioletowej przyznają już nam mistrzostwo.
To tylko jeden z komentarzy. "Jeśli Barca w największym kryzysie od lat zdobywa krajowy dublet to gdzie my jesteśmy? Nie tak miało być..."
2
@Wossi61FCB czyli mamy jakiś margines błędu.
0
Jak zremisujemy na przykład z Valencią, a reszte meczy wygramy to jesteśmy mistrzami? Czy możemy tylko zremisować z Atleti?
1
Ja Morant - przyszły MVP?
https://www.instagram.com/p/COGq6E4r5O4/?igshid=4cur46qrczes
1
Ale poziom w tym Fut Champions wysoki. Ostatnio dwa razy wbiłem g1, a teraz męczę się żeby wbić g3.
0
Coś co w grudniu wydawało się niemożliwe w czwartek może stać się faktem. Wygrywając z Granadą wracamy na należne nam miejsce.
1
Ten weekend nie mógł się lepiej ułożyć.
0
Tak jest. Brawo Athletic.
0
Simeone stawia wszystko na jedną kartę. Na boisku Suarez, Felix, Lemar, Carrasco, Correa i Llorente.
0
@joloskyy no gdzie
0
Śmierdzi bramką dla Atleti.
1
Kurde Capa kontuzja. Wielka strata. Zdecydowanie najlepszy zawodnik na placu.
1
Widzicie co robi Capa? Czego on się nażarł?
0
@ArterkHD Bilbao lepiej wygląda
0
Capa jest dzisiaj genialny.
3
Emery rada dla Ciebie:
4
Ten faul Truigoresa na Messim mógł skończyć się tragicznie. Nie tylko mogło dojść do złamania nogi, ale również do uszkodzenia więzadeł w kolanie. Całe szczęście że nad Leo ktoś tam na górze czuwał, być może Tito z Johanem.