1

@LS Około 10 razy.

7

@Pawel13sz Finał Superligi.

1

Z racji tego, że urodziny obchodzi dzisiaj ulubieniec Rambli, a mianowicie współzałożyciel Platformy Obywatelskiej, były prezes Rady Ministrów oraz były przewodniczący Rady Europejskiej, a aktualnie przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej warto przypomnieć sobie ten przebój sprzed kilku dobrych lat.


0

@mat32 Wiem że była sytuacja, kiedy Messiemu urodził się syn i chciał bardzo strzelić gola by móć go celebrować. Pamiętam że właśnie wtedy się zablokował i miał kilka meczy bez strzelonej bramki.

1

@dmcteam na sport.pl czytałem jego wypowiedź.

0

@DonAndresFCB Najważniejsze będzie to czy w pierwszych 3-4 miesiącach znowu nie dozna kontuzji.

2

Lewy potwierdził w wywiadzie że zagra w sobotę, mówi również że nie wie czy pobije rekord, ale wie że są 4 mecze do końca i musi strzelić 6 bramek
Trochę niepotrzebnie Lewy nakłada sobie presję na ten rekord. Inaczej się gra, gdy ma się z tyłu głowy rekord i to ile bramek trzeba strzelić żeby go pobić.
Jak myślicie da radę?

0

@tomek8756 35 lat to młoda panna.

0

Uff, Chelsea się wycofuje czyli PSG nie zgarnie LM.

0

@bodziu11arret inhalacje i jeszcze raz inhalacje jeśli masz kaszel.

1

@SamuraJack tak, bo to niedługo będzie zapewne przepustka do wszystkiego. Nawet żeby na głupią siłownię pójść.

0

@BarcaInfo Fatalna informacja. Marzenia o tytule prysły jak bańka mydlana.

0

@BarcaInfo Skład na Cadiz będzie jednak dużo mocniejszy. Wraca Varane z Nacho, Carvajal i Casemiro.

3


Kto nie oglądał, koniecznie musi nadrobić. Najlepszy koszykarz na świecie w tym momencie, podkreślam w tym momencie.

1

@PJ1985 Chodzi bardziej o styl gry, zabawe z piłką i jaką przyjemność z tego czerpie.

1

Curry to Messi koszykówki. Brakuje słów żeby go opisać.

0

@Tomek54321 Napisałem.

2

@BarcaInfo A jak tam pozostałe? Huesca i Cadiz też odmawiają?

36

Ten pociąg już odjechał.

0

@Gwyn Bo i tak zrobili

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

29

Marcelo: "Tutaj zawsze gra się trudno"
Poleciał ostro XD

0

@Ronaldinho10VB Nie ma to jak mieć na kuponie under 233.

4

Do pełni szczęścia zabrakło tylko w ten weekend straty punktów przez PSG.

1

@Quavosk a ja uważam, że jedna z tych drużyn potknie się tylko raz i to ona zdobędzie mistrzostwo.

5

@KSSniper Jeszcze Villareal i Barca i Real.

1

@Jakchcesz Przekonamy się w czwartek.

3

Getafe urwało punkty Realowi walczącemu o mistrzostwo. Można umierać.

0

Dobra odpalam meczyk Realu.

0

@DanielVeB Teraz tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?