kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LS Około 10 razy.
7
@Pawel13sz Finał Superligi.
1
Z racji tego, że urodziny obchodzi dzisiaj ulubieniec Rambli, a mianowicie współzałożyciel Platformy Obywatelskiej, były prezes Rady Ministrów oraz były przewodniczący Rady Europejskiej, a aktualnie przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej warto przypomnieć sobie ten przebój sprzed kilku dobrych lat.
0
@mat32 Wiem że była sytuacja, kiedy Messiemu urodził się syn i chciał bardzo strzelić gola by móć go celebrować. Pamiętam że właśnie wtedy się zablokował i miał kilka meczy bez strzelonej bramki.
1
@dmcteam na sport.pl czytałem jego wypowiedź.
0
@DonAndresFCB Najważniejsze będzie to czy w pierwszych 3-4 miesiącach znowu nie dozna kontuzji.
2
Lewy potwierdził w wywiadzie że zagra w sobotę, mówi również że nie wie czy pobije rekord, ale wie że są 4 mecze do końca i musi strzelić 6 bramek
Trochę niepotrzebnie Lewy nakłada sobie presję na ten rekord. Inaczej się gra, gdy ma się z tyłu głowy rekord i to ile bramek trzeba strzelić żeby go pobić.
Jak myślicie da radę?
0
@tomek8756 35 lat to młoda panna.
0
Uff, Chelsea się wycofuje czyli PSG nie zgarnie LM.
0
@bodziu11arret inhalacje i jeszcze raz inhalacje jeśli masz kaszel.
1
@SamuraJack tak, bo to niedługo będzie zapewne przepustka do wszystkiego. Nawet żeby na głupią siłownię pójść.
0
@BarcaInfo Fatalna informacja. Marzenia o tytule prysły jak bańka mydlana.
0
@BarcaInfo Skład na Cadiz będzie jednak dużo mocniejszy. Wraca Varane z Nacho, Carvajal i Casemiro.
3
Kto nie oglądał, koniecznie musi nadrobić. Najlepszy koszykarz na świecie w tym momencie, podkreślam w tym momencie.
1
@PJ1985 Chodzi bardziej o styl gry, zabawe z piłką i jaką przyjemność z tego czerpie.
1
Curry to Messi koszykówki. Brakuje słów żeby go opisać.
0
@Tomek54321 Napisałem.
2
@BarcaInfo A jak tam pozostałe? Huesca i Cadiz też odmawiają?
36
Ten pociąg już odjechał.
0
@Gwyn Bo i tak zrobili
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
29
Marcelo: "Tutaj zawsze gra się trudno"
Poleciał ostro XD
0
@Ronaldinho10VB Nie ma to jak mieć na kuponie under 233.
4
Do pełni szczęścia zabrakło tylko w ten weekend straty punktów przez PSG.
1
@Quavosk a ja uważam, że jedna z tych drużyn potknie się tylko raz i to ona zdobędzie mistrzostwo.
5
@KSSniper Jeszcze Villareal i Barca i Real.
1
@Jakchcesz Przekonamy się w czwartek.
3
Getafe urwało punkty Realowi walczącemu o mistrzostwo. Można umierać.
0
Dobra odpalam meczyk Realu.
0
@DanielVeB Teraz tak