kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Zwykły kibic tak jak Ty. Jaka chorągiewka? Z tego co pamiętam to był zawsze kibicem Barcy nawet gdy nie szło. Normalny, fajny facet.
2
@VamosBarca12 Najważniejsze to sprzedać Griezmanna.
0
@Quavosk Powinno być odwrotnie.
Tusk rzetelny, uczciwy, przyjacielski, prawdomówny i ma dobry wpływa na część społeczeństwa.
0
@Hanok od czasu do czasu musi być jakaś drama, bo bez tego byłoby nudno. Mi się tam podobało. Dyskusja trzymała w napięciu.
0
@Pilka_jest_okragla Ale Crokieta.
0
@Janas11224 o kurde, zły filmik wrzuciłem, już edytuję :D
3
https://www.instagram.com/p/CNindvtFaQW/?igshid=z597s93dknb3
Te przeróbki to złoto.
2
Tak swoją drogą dalej jest realny scenariusz że wygramy ligę nie zdobywając ani jednego punktu z Realem i Atletico. To by były dopiero jajca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda że Real teraz ze swoim zespołem B gra bo będzie ciężko o stratę punktów. Na ostatnie 15 meczy Getafe urwało tylko raz punkty Realowi remisując 0-0 w 2019 roku. Plus jest taki że Getafe nie może pozwolić sobie na oddanie punktów bo walczą o utrzymanie.
10
My tu gadu gadu, a tutaj Sevilla jak jutro wygra z Celtą będzie miała 61 punktów, co oznacza że będą tracić tylko 6 punktów do Atletico i 4 punkty do Barcelony.
3
Łoo matko co tu się stanęło.
0
@Commando Nie wiem.
0
@Joe_Pesci to po imieniu daj :D
0
@Joe_Pesci wam? Czyli komu?
0
Ależ Kane to jest napastnik.
0
Polska Whitney Houston.
Sara ma 12 lat.
0
@DonMatteo901 Pique nie powiedział Puchar Króla
1
Ma ktoś video jak Moriba odsuwa kolegów od sędziego?
0
@sebo939 Mingueza to taki Lukas Realu. Umiejętnościami odstaje,ale serduchem nadrabia.
0
@Marcel99 Właśnie XDD
0
@Chakalaka "To jest jedna wielka prowokacja, przecież tam nikogo nie ma" :D
3
@masq Słaby mecz, udział przy dwóch bramkach Realu
0
@VamosDeJong A co to zmieni?
1
@Vebrol Dokładnie. Ta akcja zaważyła na losach meczu. Byśmy wygrali ten mecz.
0
@SonBarcaGoku Najgorsze że biali mają najtrudniejszu mecz po naszym meczu z Atleti. Bądź tu mądy i pisz wiersze.
2
@Strays77 Co Ty, ogładamy NBA
0
Jazda Kevin Durant. Wykluczony Irving i Schroder.
0
Chce przeczytać Wasze komentarze jak zdobędziemy dublet @Katalonbar i @Kondziubarca. Sorry że akurat Was przytaczam, ale trochę wypiłem i pewnie większość wiesza już psy na naszej drużynie tak jak Wy.
Ja dalej wierzę. Więrzę że zdobędziemy Puchar Króla, a potem powalczymy o mistrzostwo. To tylko jeden mecz, mecz w którym Real straci punkty, a straci na pewno, tego jestem pewien.
1
@SonBarcaGoku Brakowało Fatiego i 9 z prawdziwego zdarzenia. Mogliśmy dzisiaj z Madrytu wywieźć spokojnie komplet punktów.