0

@LuisSalvano Zwykły kibic tak jak Ty. Jaka chorągiewka? Z tego co pamiętam to był zawsze kibicem Barcy nawet gdy nie szło. Normalny, fajny facet.

2

@VamosBarca12 Najważniejsze to sprzedać Griezmanna.

0

@Quavosk Powinno być odwrotnie.
Tusk rzetelny, uczciwy, przyjacielski, prawdomówny i ma dobry wpływa na część społeczeństwa.

0

@Hanok od czasu do czasu musi być jakaś drama, bo bez tego byłoby nudno. Mi się tam podobało. Dyskusja trzymała w napięciu.

0

@Pilka_jest_okragla Ale Crokieta.

0

@Janas11224 o kurde, zły filmik wrzuciłem, już edytuję :D

3

2

Tak swoją drogą dalej jest realny scenariusz że wygramy ligę nie zdobywając ani jednego punktu z Realem i Atletico. To by były dopiero jajca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda że Real teraz ze swoim zespołem B gra bo będzie ciężko o stratę punktów. Na ostatnie 15 meczy Getafe urwało tylko raz punkty Realowi remisując 0-0 w 2019 roku. Plus jest taki że Getafe nie może pozwolić sobie na oddanie punktów bo walczą o utrzymanie.

10

My tu gadu gadu, a tutaj Sevilla jak jutro wygra z Celtą będzie miała 61 punktów, co oznacza że będą tracić tylko 6 punktów do Atletico i 4 punkty do Barcelony.

3

Łoo matko co tu się stanęło.


0

@Commando Nie wiem.

0

@Joe_Pesci to po imieniu daj :D

0

@Joe_Pesci wam? Czyli komu?

0

Ależ Kane to jest napastnik.

0

Polska Whitney Houston.
Sara ma 12 lat.


0

@DonMatteo901 Pique nie powiedział Puchar Króla

1

Ma ktoś video jak Moriba odsuwa kolegów od sędziego?

0

@sebo939 Mingueza to taki Lukas Realu. Umiejętnościami odstaje,ale serduchem nadrabia.

0

@Marcel99 Właśnie XDD

0

@Chakalaka "To jest jedna wielka prowokacja, przecież tam nikogo nie ma" :D

3

@masq Słaby mecz, udział przy dwóch bramkach Realu

0

@VamosDeJong A co to zmieni?

1

@Vebrol Dokładnie. Ta akcja zaważyła na losach meczu. Byśmy wygrali ten mecz.

0

@SonBarcaGoku Najgorsze że biali mają najtrudniejszu mecz po naszym meczu z Atleti. Bądź tu mądy i pisz wiersze.

2

@Strays77 Co Ty, ogładamy NBA

0

Jazda Kevin Durant. Wykluczony Irving i Schroder.

0

Chce przeczytać Wasze komentarze jak zdobędziemy dublet @Katalonbar i @Kondziubarca. Sorry że akurat Was przytaczam, ale trochę wypiłem i pewnie większość wiesza już psy na naszej drużynie tak jak Wy.
Ja dalej wierzę. Więrzę że zdobędziemy Puchar Króla, a potem powalczymy o mistrzostwo. To tylko jeden mecz, mecz w którym Real straci punkty, a straci na pewno, tego jestem pewien.

1

@SonBarcaGoku Brakowało Fatiego i 9 z prawdziwego zdarzenia. Mogliśmy dzisiaj z Madrytu wywieźć spokojnie komplet punktów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?