2

@Janiama Zdrówka. Trzymamy kciuki.

5

Valverde by wprzowadził Kehrera zamiast Keana.

0

Która to już niedokładna piłka Kimmicha?

0

Pochettino dyskutuje z sędzią o spalonym.

0

@LuisSalvano Neymar gra jak z nut, a Ty mi o jakimś narożniku piszesz? :D

0

@pawello10 fajnie, tylko setki wypadałoby strzelić

0

Będzie 3 mecz? Kapitalny dwumecz.

1

Choupo > Neymar

0

Nie no Neymar jakich setek nie wykorzustuje. Dembele = Neymar
Nawet z tym nie handlujcie.

0

@aezakmi123 czyli uważasz że byl spalony?

0

Zabawka Neymar.

0

Mbappe jest genialny.

1

Żeby to był minimalny spalony, ale Pavard stał metr zza Mbappe.

5

Ależ błąd sędziego.

1

@kolo123 Gdyby nie był tak podatny na kontuzję też bym wolał.

0

@mat32 Okej, w takim razie Dembele.

0

Jaki skład na sobotę?
Ja myślę że wyjdziemy tak:
Ter Stegen, Dest, Mingueza,Pique,Lenglet,Alba, Busi,De Jong, Pedri i z przodu Messi z Neymarem.

8

Super zobaczyć Fatiego ponownie w trykocie meczowym Barcelony. Strasznie odczuwalny jest jego brak. Oby wrócił i znów zachwycał tak jak przed kontuzją.

1

@MadafakinGuy Dokładnie, pewnie sezon regularny następnego sezonu też ma z głowy.

0

Potwierdził się najgorszy scenariusz.
Jamal Murray zerwał więzadła krzyżowe w lewym kolanie i nie zobaczymy już go w tym sezonie. Wielka strata dla Denver, którzy po wzmocnieniu składu byli jednymi z głównych faworytów do mistrzostwa NBA. Teraz ich notowania mocno spadną.

1

@macio_944 Zdecydowanie za Bayernem. Dlaczego? Nie cierpię PSG, oraz to Bayern ma największe szqnse na pokonanie Realu.

0

@Gonzo349 Jeśli Aguero do nas przyjdzie to będzie strzał w kolano.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Dla mnie MVP. Nikt nie ma takiego wpływu na zespół na Steph. Bez niego Golden byliby na samym dnie tabeli.

0

Komentarz usunięty

0

@Esteban_ Wiele kradzieży

0

@messi564 nie (15znakoe)

1

Jamal Murray prawdopodobnie poważna kontuzja kolana. To po Denver raczej. Szkoda. Mieli szanse na mistrzostwo.

0

@LuisSalvano Co byś wolał? Transfer Halanda czy powrót Neymara?

1

@Krychaaa10 Jeden z nich latem na pewno odejdzie. Gdybym miał obstawić który, bliżej mi do Mbappe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?