kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama Zdrówka. Trzymamy kciuki.
5
Valverde by wprzowadził Kehrera zamiast Keana.
0
Która to już niedokładna piłka Kimmicha?
0
Pochettino dyskutuje z sędzią o spalonym.
0
@LuisSalvano Neymar gra jak z nut, a Ty mi o jakimś narożniku piszesz? :D
0
@pawello10 fajnie, tylko setki wypadałoby strzelić
0
Będzie 3 mecz? Kapitalny dwumecz.
1
Choupo > Neymar
0
Nie no Neymar jakich setek nie wykorzustuje. Dembele = Neymar
Nawet z tym nie handlujcie.
0
@aezakmi123 czyli uważasz że byl spalony?
0
Zabawka Neymar.
0
Mbappe jest genialny.
1
Żeby to był minimalny spalony, ale Pavard stał metr zza Mbappe.
5
Ależ błąd sędziego.
1
@kolo123 Gdyby nie był tak podatny na kontuzję też bym wolał.
0
@mat32 Okej, w takim razie Dembele.
0
Jaki skład na sobotę?
Ja myślę że wyjdziemy tak:
Ter Stegen, Dest, Mingueza,Pique,Lenglet,Alba, Busi,De Jong, Pedri i z przodu Messi z Neymarem.
8
Super zobaczyć Fatiego ponownie w trykocie meczowym Barcelony. Strasznie odczuwalny jest jego brak. Oby wrócił i znów zachwycał tak jak przed kontuzją.
1
@MadafakinGuy Dokładnie, pewnie sezon regularny następnego sezonu też ma z głowy.
0
Potwierdził się najgorszy scenariusz.
Jamal Murray zerwał więzadła krzyżowe w lewym kolanie i nie zobaczymy już go w tym sezonie. Wielka strata dla Denver, którzy po wzmocnieniu składu byli jednymi z głównych faworytów do mistrzostwa NBA. Teraz ich notowania mocno spadną.
1
@macio_944 Zdecydowanie za Bayernem. Dlaczego? Nie cierpię PSG, oraz to Bayern ma największe szqnse na pokonanie Realu.
0
@Gonzo349 Jeśli Aguero do nas przyjdzie to będzie strzał w kolano.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Dla mnie MVP. Nikt nie ma takiego wpływu na zespół na Steph. Bez niego Golden byliby na samym dnie tabeli.
0
Komentarz usunięty
0
@Esteban_ Wiele kradzieży
0
@messi564 nie (15znakoe)
1
Jamal Murray prawdopodobnie poważna kontuzja kolana. To po Denver raczej. Szkoda. Mieli szanse na mistrzostwo.
0
@LuisSalvano Co byś wolał? Transfer Halanda czy powrót Neymara?
1
@Krychaaa10 Jeden z nich latem na pewno odejdzie. Gdybym miał obstawić który, bliżej mi do Mbappe.