2

@SonBarcaGoku Bez Messiego jesteśmy w czarnej d.....

0

Oby tylko Messsi nie odszedł. Jedziemy dalej.

0

Nawet kumpel który jest za Realem przyznał że zasługiwaliśmy co najmniej na remis a Wy psioczycie.

0

@robsesh Graliśmy dobrze. Nie rozumiem takich wpisów.

0

Szkoda, no ale nic jedziemy dalej. Pijemy. Jesteśmy caly czas w grze o 2 tytuły.

0

@Chakalaka Zostaw to po meczu :D

0

@piotrek1315 remis też dobrze, nadal będziemy nad Realem, byle nie przegrać.

0

@Nazio87 Siedzę, ale zawsze jak ubieram to przegrywamy.

0

@Arn3th nikogo, tylko mówię że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

Jakby Aston Villi nie zaliczyli takiej bramki jak Liverpoolowi to byłby tutaj dym niesamowity.

0

@kamilo0066 oni sprawdzali czy Mings dotknął piłki, a nie rękę Joty.

0

Nie mam pojęcia jak oni interpretują te spalone bo odbiciu piłki przez przeciwnika? Ostatnio była tutaj dyskusja, że nie ma znaczenia to kto podał piłkę czy przeciwnik czy zawodnik drużyny atakującej, jak zawodnik znajdował się na pozycji spalonej, a teraz w meczu z Liverpoolem sprawdzali minimalną obcierkę. Absurd.

1

Gdzie tam spalony? Ale jaja.

0

@Quavosk 25 razy więcej ;) Delikatnie.

1

Dobra poszedł singiel na Real. Teraz to już na pewno nie przegramy.

1

@Rafix98 Tak samo miałem, ale ostatnio ta seria się zakończyła niestety. Oby dzisiaj seria rozpoczęła sie na nowo.

1

@Encore Benzema.

0

Allison zgolił wąsa. Szkoda, tak dobrze wyglądał.

0

@blodziakk oby nie bo w finale zagrają dwie znienawidzone przeze mnie drużyny.

9

@tristan87 Na pewno obejrzę. Dzisiaj i tak nic ciekawego w telewizji nie ma.

0

@damianex10 dzisiaj nic ciekawego,jutro za to klasyk.

1

@Derean Eleven tylko dlatego że u kumpla.

0

@ElTomas Mingueza dzisiaj nie zagra w podstawie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulimo to wrak jeszcze w ogóle istnieje?

1

@Chakalaka Co masz na myśli mówiąc o przeciwdziałaniu w prawidłowy sposób? Co byś zrobił na ich miejscu? Zamknął lasy czy otworzył wszystko?

0

@BarcaInfo 2-3 Barca

0

@busquets5 Święcicki kibic Realu pfuu

1

@Kubix93 Brałbym w ciemno.

13

Pique właściwie na 3 mecze jest nam potrzebny w tym sezonie. Na mecz z Realem, Bilbao i Atleti. Wolałbym go jednak mieć zdrowego na mecz z Bilbao w finale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?