kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Sergioo Aguero
0
@RobiS Nie wiem o czym mówisz.
17
Były polski piłkarz, trener, działacz piłkarski i biznesmen, a w tej chwili prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej odniósł się do komunikatu Bayernu.
1
@Mario96w O to to.
0
@CatalanDream Bayern ma najlepszych specjalistów na świecie, już nieraz mogliśmy się o tym przekonać.
3
Kimmicha postawili na nogi w dwa miesiące po kontuzji takiej samej jak Fatiego to i Lewego szybciej wyleczą. Jestem pewien że to będzie mniej niż 4 tygodnie.
0
@Kvothe07 Na Wolfsburg może nie, ale z Leverkusen już zagra.
0
@Yosemite Na Mainz jestem pewny że wróci, a być może już na Leverkusen. Będzie jak z Kimmichem. Bayern ma najlepszy sztab na świecie.
0
@Grubson06 Wróci pewnie na mecz z Leverkusen 20 kwietnia. Będzie miał 5 meczy i 6 bramek do strzelenia. Do zrobienia.
2
Iwański tier 4?
1
@ksobi Jaki Smoku? Jedynie Stano ciągnie ten kanał. Jego Stanowisko i Dziennikarskie zero to najlepsze co spotkało ten kanał.
0
@Barwindg Zwycięstwo Anglii do zera też fajny typ
0
Popłynał czy jest w tym trochę prawdy?
28
Za trzy dni to my będziemy Andorą.
0
Hejtpark bez Stano i Kowala? Chyba sobie odpuszczę.
2
Boniek pisał "Jurek głupia sprawa wyszła" ale po bramce odłożył telefon.
0
@Janas11224 Klatus ostatnio chce mu dorównać.
0
Nie wiem kto gorszy Klatus czy El Jarek.
0
@BarcaInfo wincej środkowych pomocników wincyj.
2
Wiem że była bramka ale Serbowie Mitrovicia na rękach powinni nosić. Dwie genialne interwencje.
0
@marcin62 Dokładnie. Za błędy powinni iść na powieszenie.
0
@prokofiew plusów jest więcej.
0
@takisobiektos o 2 czy o 3 Pelicans z Dallas?
0
Teraz dopiero zobaczyłem skok Żyły. Jak to możliwe że Pavlovcic, który podniósł narte pół metra nad ziemią dostał wyższe noty od Piotrka?
0
@Koni8M nie, jak w Pucharze Świata chyba że coś się zmieniło.
0
Ciekawe czy Stoch będzie skakał jutro w drużynówce.
1
@MesQueUnClub96 szanse na to są minimalne.
0
Czyli Stoch będzie na podium Pucharu Świata. Ryoyu nie dał rady.
0
@BarcaInfo Trzeba działać, a nie przekazywać wsparcie. Kimmich, który miał taką samą kontuzję w tym samym czasie od 2 mięsięcy śmiga po boisku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika