kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Glik wchodzi. Bronimy wyniku.
5
Stano :D
1
@Coutinho007 No no, Szymańskiego za Pucza to Ty mi nie wymieniaj. Sebastian o klasę lepszy od Rysia.
0
@marcin000019 Vucevic, Theis to nie wzmocnienia?
0
Chicago się zbroi.
3
NBA Deadline
Bum. Oladipo w Miami.
0
@Drahenfelst dobry ruch dla obu drużyn.
0
@BarcaInfo Dest Time.
2
O kurczę Tande był reanimowany. Dobrze, że już jest lepiej. Dużo zdrowia dla Norwega.
0
Według mnie jedyna nadzieja w Eisenbichleru że wygra jakiś konkurs.
0
@zadafcb gdzie ja Browna podziałem. Zapomniałem o nim :D
3
@zadafcb mocna paka + Smart, Feurnier, Thompson z ławki kozacko wygląda.
0
@zadafcb Smart na moje nie do ruszenia. Chyba że tak Walker-Smart na backourcie i jako skrzydłowi Feurnier i Tatum
0
@zadafcb gdzie on tam będzie grał? Z ławki?
1
Miał +15, a po skoku +5. Dramat są te przeliczniki.
0
@zadafcb Bulls będą w PO.
0
@MesQueUnClub96 Inni zawodnicy wyżej od Kobayashiego też skaczą słabo.
2
@MesQueUnClub96 285 punktów traci do Stocha. Po tym konkursie będzie 185. Wątpię że w tej formie Stoch uciuła 15 punktów w dwóch konkursach.
0
@mikael No oczywiście że tak. Kubacki jest przed Stochem.
0
Kobayashi jeszcze wyląduje na podium Pucharu Świata.
2
10 Słoweńców w 30.
0
Kto z piłkarzy byłych czy obecnych po poważnej kontuzji w młodym wieku zrobił dużą karierę?
0
@lukaszbarca15 i to jeszcze w Planicy. Najlepsze miejsce w całym kalendarzu. Stawiam wyżej od Zakopanego nawet.
1
@TuraVer Bereś już miał chyba.
0
Jak myślicie kto ma Covida w reprezentacji? Podobno podstawowy zawodnik. Stawiam na Jóźwiaka.
0
@Colon Pamiętam jego półfinał na Olimpiadzie w Rio i doping kibiców Argentyny jak na meczu piłkarskim.
4
Pierwszy dzień Pedriego w reprezentacji.
https://www.instagram.com/tv/CMwicThIaA-/?igshid=ih4y1t5l45gy
4
NBA
Dunk Ja Moranta z nocy
1
@PershingFanatykLMFCB Real ma Mariano
3
Pozwoliłem sobie przeanalizować z kim w tym sezonie traciła punkty Barca, a z kim Atleti i Real. Wygląda to następująco:
Atletico (64 punkty na 84 możliwe)
Wyjazd - Levante 1-1
Wyjazd - Huesca 0-0
Dom - Villareal 0-0
Wyjazd - Real 2-0
Dom - Celta 2-2
Dom - Levante 0-2
Dom - Real 1-1
Wyjazd - Getafe 0-0
Barcelona (62/84)
Dom - Sevilla 1-1
Wyjazd - Getafe 1-0
Dom - Real 1-3
Wyjazd - Alaves 1-1
Wyjazd - Atleti 1-0
Wyjazd - Cadiz 2-1
Dom - Valencia 2-2
Dom - Eibar 1-1
Dom - Cadiz 1-1
Real (60/82)
Wyjazd - Sociedad 0-0
Dom - Cadiz 0-1
Wyjazd - Valencia 4-1
Wyjazd - Villareal 1-1
Dom - Alaves 1-2
Wyjazd - Elche 1-1
Wyjazd - Osasuna 0-0
Dom - Levante 1-2
Dom - Sociedad 1-1
Wyjazd - Atletico 1-1
Którego meczu najbardziej żałujecie, w którym straciliśmy punkty? Według mnie najbardziej szkoda remisu z Alaves, gdzie przez 30 minut graliśmy z przewagą zawodnika i co chwila stwarzaliśmy sobie sytuację na strzelenie bramki całkowicie dominując rywala. Drugim meczem jest oczywiście spotkanie z Cadizem u siebie.
Swoją drogą Levante urwało Realowi i Atletico 8 punktów na 12 możliwych.