3

Glik wchodzi. Bronimy wyniku.

5


Stano :D

1

@Coutinho007 No no, Szymańskiego za Pucza to Ty mi nie wymieniaj. Sebastian o klasę lepszy od Rysia.

0

@marcin000019 Vucevic, Theis to nie wzmocnienia?

0


Chicago się zbroi.

3

NBA Deadline
Bum. Oladipo w Miami.

0

@Drahenfelst dobry ruch dla obu drużyn.

0

@BarcaInfo Dest Time.

2

O kurczę Tande był reanimowany. Dobrze, że już jest lepiej. Dużo zdrowia dla Norwega.

0

Według mnie jedyna nadzieja w Eisenbichleru że wygra jakiś konkurs.

0

@zadafcb gdzie ja Browna podziałem. Zapomniałem o nim :D

3

@zadafcb mocna paka + Smart, Feurnier, Thompson z ławki kozacko wygląda.

0

@zadafcb Smart na moje nie do ruszenia. Chyba że tak Walker-Smart na backourcie i jako skrzydłowi Feurnier i Tatum

0

@zadafcb gdzie on tam będzie grał? Z ławki?

1

Miał +15, a po skoku +5. Dramat są te przeliczniki.

0

@zadafcb Bulls będą w PO.

0

@MesQueUnClub96 Inni zawodnicy wyżej od Kobayashiego też skaczą słabo.

2

@MesQueUnClub96 285 punktów traci do Stocha. Po tym konkursie będzie 185. Wątpię że w tej formie Stoch uciuła 15 punktów w dwóch konkursach.

0

@mikael No oczywiście że tak. Kubacki jest przed Stochem.

0

Kobayashi jeszcze wyląduje na podium Pucharu Świata.

2

10 Słoweńców w 30.

0

Kto z piłkarzy byłych czy obecnych po poważnej kontuzji w młodym wieku zrobił dużą karierę?

0

@lukaszbarca15 i to jeszcze w Planicy. Najlepsze miejsce w całym kalendarzu. Stawiam wyżej od Zakopanego nawet.

1

@TuraVer Bereś już miał chyba.

0

Jak myślicie kto ma Covida w reprezentacji? Podobno podstawowy zawodnik. Stawiam na Jóźwiaka.

0

@Colon Pamiętam jego półfinał na Olimpiadzie w Rio i doping kibiców Argentyny jak na meczu piłkarskim.

4

Pierwszy dzień Pedriego w reprezentacji.
https://www.instagram.com/tv/CMwicThIaA-/?igshid=ih4y1t5l45gy

4

NBA
Dunk Ja Moranta z nocy

1

@PershingFanatykLMFCB Real ma Mariano

3

Pozwoliłem sobie przeanalizować z kim w tym sezonie traciła punkty Barca, a z kim Atleti i Real. Wygląda to następująco:
Atletico (64 punkty na 84 możliwe)
Wyjazd - Levante 1-1
Wyjazd - Huesca 0-0
Dom - Villareal 0-0
Wyjazd - Real 2-0
Dom - Celta 2-2
Dom - Levante 0-2
Dom - Real 1-1
Wyjazd - Getafe 0-0

Barcelona (62/84)
Dom - Sevilla 1-1
Wyjazd - Getafe 1-0
Dom - Real 1-3
Wyjazd - Alaves 1-1
Wyjazd - Atleti 1-0
Wyjazd - Cadiz 2-1
Dom - Valencia 2-2
Dom - Eibar 1-1
Dom - Cadiz 1-1

Real (60/82)
Wyjazd - Sociedad 0-0
Dom - Cadiz 0-1
Wyjazd - Valencia 4-1
Wyjazd - Villareal 1-1
Dom - Alaves 1-2
Wyjazd - Elche 1-1
Wyjazd - Osasuna 0-0
Dom - Levante 1-2
Dom - Sociedad 1-1
Wyjazd - Atletico 1-1

Którego meczu najbardziej żałujecie, w którym straciliśmy punkty? Według mnie najbardziej szkoda remisu z Alaves, gdzie przez 30 minut graliśmy z przewagą zawodnika i co chwila stwarzaliśmy sobie sytuację na strzelenie bramki całkowicie dominując rywala. Drugim meczem jest oczywiście spotkanie z Cadizem u siebie.

Swoją drogą Levante urwało Realowi i Atletico 8 punktów na 12 możliwych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?