0

@SteuerFreiMoney Drugi Alcacer

1

@Mario96w A co ma "przypudrowali trupa" do tego?

0

Arkadiuszoooooo

2

Dzisiaj wielki pojedynek dwóch młodych już wielkich napastników Haaland-Piątek.

0

@Kengo chyba kibice Barcelony

0

Spokojnie nie mam czasu włączyć meczu Realu także innych zachęcam do tego samego.

0

@FCMichalo i pomyśleć że w swojej najlepszej formie faktycznie byli tyle warci.

1

@Commando Możesz podać chociaż jeden powód dlaczego Pjanic?

2

@VamosRakieta Ja miałem tylko wejść i wyjść. No i wyjść nie mogę.

0

@Rourke Barcelona również.

1

@Quavosk Były plotki że miał iść na wypożyczenie do Lipska lub Leeds. Wydaję mi się że Lipsk z Nagelsmannem byłby dla niego idealny.

0

@Dembouz1899 Czyli Ramos zostaje

0

Joasie Jóźwik w hejt parku. Będzie oglądane.

0

@kamilop środek obrony Pique-Alaba-Araujo-Garcia i kadra kompletna

0

@Dembouz1899 Jeszcze Lengleta by można było opchnąć. Myślę że 30 milionów spokojnie za niego by wpadło.

9

@KacperVEB Oby nie. Nie chcę widzieć tej gwiazdeczki w Barcelonie.

0

@KORTIS wydaje mi się że mają spine po tym co ostatnio wypisywał po meczu. Teraz siedział cicho cały czas.

3

@macio_944 To jest troll jakiś. Szkoda czasu na dzbana.

0

@kamzar w której sytuacji?

8

@Pietraszko Pierwsza połowa pokazała że awans był możliwy.

1

@Simusamu10 Idąc Twoim tokiem myślenia, na De Jongu w pierwszym meczu też nie powinno być karnego. Spoko, wyrównało się w takim razie. Tam nam dali karnego, teraz PSG dali.

3

@Kamiloza91 i Lengleta

98

Julia jak zwykle w punkt.


11

@Simusamu10 a Icardiego kto nadepnął? Puig?

4

@Tasde No ja wole takie odpadnięcie niż 0-4 czy 2-8.

1

@Commando Araujo to bardziej w ataku brakowało.

2

Gdybyście powiedzieli mi, że będziemy teraz w tym miejscu w którym jesteśmy po pierwszym meczu z PSG to bym nie uwierzył. Niesamowity postęp poczyniliśmy przez te 3 tygodnie i na dodatek w końcu mamy prezydenta. Walczmy o dublet, a za rok ruszymy po Ligę Mistrzów. Visca el Barca.

2

@Criss18Barca Z Sevillą zagrał o wiele lepszy mecz niż dzisiaj

3

@Criss18Barca Giroud z Atleti

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?