kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SteuerFreiMoney Drugi Alcacer
1
@Mario96w A co ma "przypudrowali trupa" do tego?
0
Arkadiuszoooooo
2
Dzisiaj wielki pojedynek dwóch młodych już wielkich napastników Haaland-Piątek.
0
@Kengo chyba kibice Barcelony
0
Spokojnie nie mam czasu włączyć meczu Realu także innych zachęcam do tego samego.
0
@FCMichalo i pomyśleć że w swojej najlepszej formie faktycznie byli tyle warci.
1
@Commando Możesz podać chociaż jeden powód dlaczego Pjanic?
2
@VamosRakieta Ja miałem tylko wejść i wyjść. No i wyjść nie mogę.
0
@Rourke Barcelona również.
1
@Quavosk Były plotki że miał iść na wypożyczenie do Lipska lub Leeds. Wydaję mi się że Lipsk z Nagelsmannem byłby dla niego idealny.
0
@Dembouz1899 Czyli Ramos zostaje
0
Joasie Jóźwik w hejt parku. Będzie oglądane.
0
@kamilop środek obrony Pique-Alaba-Araujo-Garcia i kadra kompletna
0
@Dembouz1899 Jeszcze Lengleta by można było opchnąć. Myślę że 30 milionów spokojnie za niego by wpadło.
9
@KacperVEB Oby nie. Nie chcę widzieć tej gwiazdeczki w Barcelonie.
0
@KORTIS wydaje mi się że mają spine po tym co ostatnio wypisywał po meczu. Teraz siedział cicho cały czas.
3
@macio_944 To jest troll jakiś. Szkoda czasu na dzbana.
0
@kamzar w której sytuacji?
8
@Pietraszko Pierwsza połowa pokazała że awans był możliwy.
1
@Simusamu10 Idąc Twoim tokiem myślenia, na De Jongu w pierwszym meczu też nie powinno być karnego. Spoko, wyrównało się w takim razie. Tam nam dali karnego, teraz PSG dali.
3
@Kamiloza91 i Lengleta
98
Julia jak zwykle w punkt.
11
@Simusamu10 a Icardiego kto nadepnął? Puig?
4
@Tasde No ja wole takie odpadnięcie niż 0-4 czy 2-8.
1
@Commando Araujo to bardziej w ataku brakowało.
2
Gdybyście powiedzieli mi, że będziemy teraz w tym miejscu w którym jesteśmy po pierwszym meczu z PSG to bym nie uwierzył. Niesamowity postęp poczyniliśmy przez te 3 tygodnie i na dodatek w końcu mamy prezydenta. Walczmy o dublet, a za rok ruszymy po Ligę Mistrzów. Visca el Barca.
2
@Criss18Barca Z Sevillą zagrał o wiele lepszy mecz niż dzisiaj
3
@Criss18Barca Giroud z Atleti
0
Komentarz usunięty przez użytkownika