kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Oni dalej myślą że Busquets ma żółtą kartkę.
1
Fenomenalne przyjęcie piłkarza Osasuny.
2
Busi co za odbiór.
1
To jak Busi doczekał sie w końcu kartki? :D
1
@szymonbarca10 Messi
0
Wie ktoś ile Lewy ma kartek?
0
Brawo Robert. Duma.
2
@D10SLEO Najpierw sami musimy wygrać
0
@Dawid66 Nie no ja żartowałem. Nie wiem jak inni.
1
@Dawid66 co to za pytanie
Oczywiście że fejm
0
@LeoMessiah Haalanda
3
@BarcaInfo Alba na boisku buc, ale mimo wszystko strasznie będzie go brakować jak odejdzie. Genialny zawodnik.
0
Jedyne do czego się można przyczepić to ocena Messiego. Mimo wszystko jedno oczko niżej.
1
Piotek mocno niezadowolony.
1
@MesQueUnClub96 Już bardziej Słowenia. Oni tez nie wygrali.
1
@Popitek12 Odważne słowa
3
Jeszcze niżej belkę ustawcie. Zepsuli ten konkurs.
0
@Barcza223 Co to zmieni że Neymar wróci? Zazdroszczę Wam tego optymizmu po dwóch dobrych meczach z drużyną półkę niżej od PSG. Mam nadzieję ze Barca podtrzyma dobrą formą i chociaż zremisuje.
1
@PatrychoO No to nici z flashbackiem
1
@CatalanDream Ivan jak zwykle w punkt.
2
@BarcaInfo Jak się wszyscy rozsunęli żeby mistrz mógł dostać się do Pique
0
@czółkovsky żyje, wysłał wczoraj nawet vamos Barca
0
@tomek8756 W awans nie, ale wierzę że godnie pożegnamy się z rozgrywkami.
2
@msmsms Oczywiście że bym wymienił. Araujo za Lengleta to obowiązek. Francuz to tykająca bomba.
1
@maroon wychowanek, ale już stary i umiejętnościami odbiega od Puiga
2
@pele1282 Dobrze. Nie ma co ryzykować. Wróci w pełni sił na mecz z Realem.
0
@A_Gomesinho_21 Gdyby nie karny MOTM
0
Fajny był obrazek jak Griezmann z Pique sobie żartowali przed dogrywką zwłaszcza po tym co wydarzyło się w meczu z PSG.
1
Cały czas żal mam do Koemana że nie daje szans Puigowi, ale ważne że jego minuty dostaje kolejny wychowanek, a nie jakiś Pjanic czy inny Alena.
0
@karci0 szkoda..