8

Oni dalej myślą że Busquets ma żółtą kartkę.

1

Fenomenalne przyjęcie piłkarza Osasuny.

2

Busi co za odbiór.

1

To jak Busi doczekał sie w końcu kartki? :D

1

0

Wie ktoś ile Lewy ma kartek?

0

Brawo Robert. Duma.

2

@D10SLEO Najpierw sami musimy wygrać

0

@Dawid66 Nie no ja żartowałem. Nie wiem jak inni.

1

@Dawid66 co to za pytanie
Oczywiście że fejm

0

@LeoMessiah Haalanda

3

@BarcaInfo Alba na boisku buc, ale mimo wszystko strasznie będzie go brakować jak odejdzie. Genialny zawodnik.

0

Jedyne do czego się można przyczepić to ocena Messiego. Mimo wszystko jedno oczko niżej.

1

Piotek mocno niezadowolony.

1

@MesQueUnClub96 Już bardziej Słowenia. Oni tez nie wygrali.

1

@Popitek12 Odważne słowa

3

Jeszcze niżej belkę ustawcie. Zepsuli ten konkurs.

0

@Barcza223 Co to zmieni że Neymar wróci? Zazdroszczę Wam tego optymizmu po dwóch dobrych meczach z drużyną półkę niżej od PSG. Mam nadzieję ze Barca podtrzyma dobrą formą i chociaż zremisuje.

1

@PatrychoO No to nici z flashbackiem

1

@CatalanDream Ivan jak zwykle w punkt.

2

@BarcaInfo Jak się wszyscy rozsunęli żeby mistrz mógł dostać się do Pique

0

@czółkovsky żyje, wysłał wczoraj nawet vamos Barca

0

@tomek8756 W awans nie, ale wierzę że godnie pożegnamy się z rozgrywkami.

2

@msmsms Oczywiście że bym wymienił. Araujo za Lengleta to obowiązek. Francuz to tykająca bomba.

1

@maroon wychowanek, ale już stary i umiejętnościami odbiega od Puiga

2

@pele1282 Dobrze. Nie ma co ryzykować. Wróci w pełni sił na mecz z Realem.

0

@A_Gomesinho_21 Gdyby nie karny MOTM

0

Fajny był obrazek jak Griezmann z Pique sobie żartowali przed dogrywką zwłaszcza po tym co wydarzyło się w meczu z PSG.

1

Cały czas żal mam do Koemana że nie daje szans Puigowi, ale ważne że jego minuty dostaje kolejny wychowanek, a nie jakiś Pjanic czy inny Alena.

0

@karci0 szkoda..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?