kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra to jeszcze pytanie. Czy Hudson komentował wczorasjszy mecz? Jak tak to prosze o bramkę Pique lub skrót meczu z jego komentarzem.
0
@damian777 No mówię, jedynie szybka czerwona kartka może coś zmienić. Inaczej nie mamy szans.
0
@krefi10 Lustereczko, lustereczko..
1
@VamosRakieta Tak jest Griezmannnnnnnn. Zawsze w Ciebie wierzyłem.
0
@VamosRakieta Otóż to. To właśnie małem na myśli.
1
Najgorsze na La Rambli jest to że przewijam sobie komentarze, przewijam wejdę w coś, jakieś zdjęcie i mnie cofa na samą górę. Od nowa trzeba przewijac na dół. Na Cafe nie byłoby problemu, ale tutaj to jest problem.
0
@damian777 Jedynie szybka czerwona kartka i przy tym rzut karny może dać nam tlen.
11
Suso dodał już mu emotki płaczu??
0
@FCB24 Parada Ocamposa najlepsza. Sędzia słaby. Gwizdał najmniejsze faule. Dużo pomyłek w ocenie tychże fauli.
1
@Majsteer Ograć może ogramy
0
@mekston Owszem, ale komentarz Wolskiego przy bramkce Roberto pasuje tutaj idealnie. Prawie że identyczna akcja.
3
@jeyx77x i Braithwaitem strzelającym bramkę na wagę awansu.
8
Jeszcze raz bramka Pique, ale tym razem z komentarzem Rafała Wolskiego:
"Jeszcze raz teraz już z otwartej gry. Griezmann chce zwieść rywala, lewa noga. Griezmann! Dośrodkowanie! Piqueeee!!! Gerrard Pique!!! Gerrard Pique!!!
To jest nie-mo-źli-we!"
70
To jeszcze polecimy klasykiem
21
@itmustbejoke taki niepozorny uśmieszek się tutaj kryje Ivana.
5
@kkbarca Błędy się zdarzają. Araujo też popełnił poważny błąd i sie podniósł. Drużyna go wsparła. Z Minguezą byłoby tak samo. Chłopak dzisiaj bym jednym z najlepszych na placu, jeden błąd tego nie zmieni.
41
Miły obrazek jak Mingueza podziękował Ter Stegenowi jak schodził z boiska. To jest drużyna.
0
@jeyx77x Sprzedać póki zdrowy.
0
@zadafcb A ja Breithwite
25
Pique już dzisiaj nie musi wchodzić na Twittera. Puyol go wyręczył.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dobra teraz najważniejsze co z Dembele i Pique. Oby wszystko było w porządku.
2
@El dominatore Właśnie Messi jak nie on dzisiaj zasuwał w pressingu.
4
Ajaujo lider. Chłop z trybun nawet dyryguje.
6
Kurde to jednak nie jest Nazarioo.
0
De Jong ale amatorka.
0
Jaki stały fragment Podoliński? Czy my oglądamy ten sam mecz?
1
Jedyne co się może stać to jakaś ręka Lengleta. Na szczęście już dzisiaj miał, więc chyba limit wyczerpany.
0
@SinMistico Na PSG to możemy pojechac Barcą B
1
To nie wyglądało jakoś źle.