0

Dobra to jeszcze pytanie. Czy Hudson komentował wczorasjszy mecz? Jak tak to prosze o bramkę Pique lub skrót meczu z jego komentarzem.

0

@damian777 No mówię, jedynie szybka czerwona kartka może coś zmienić. Inaczej nie mamy szans.

0

@krefi10 Lustereczko, lustereczko..

1

@VamosRakieta Tak jest Griezmannnnnnnn. Zawsze w Ciebie wierzyłem.

0

@VamosRakieta Otóż to. To właśnie małem na myśli.

1

Najgorsze na La Rambli jest to że przewijam sobie komentarze, przewijam wejdę w coś, jakieś zdjęcie i mnie cofa na samą górę. Od nowa trzeba przewijac na dół. Na Cafe nie byłoby problemu, ale tutaj to jest problem.

0

@damian777 Jedynie szybka czerwona kartka i przy tym rzut karny może dać nam tlen.

11

Suso dodał już mu emotki płaczu??

0

@FCB24 Parada Ocamposa najlepsza. Sędzia słaby. Gwizdał najmniejsze faule. Dużo pomyłek w ocenie tychże fauli.

1

@Majsteer Ograć może ogramy

0

@mekston Owszem, ale komentarz Wolskiego przy bramkce Roberto pasuje tutaj idealnie. Prawie że identyczna akcja.

3

@jeyx77x i Braithwaitem strzelającym bramkę na wagę awansu.

8

Jeszcze raz bramka Pique, ale tym razem z komentarzem Rafała Wolskiego:
"Jeszcze raz teraz już z otwartej gry. Griezmann chce zwieść rywala, lewa noga. Griezmann! Dośrodkowanie! Piqueeee!!! Gerrard Pique!!! Gerrard Pique!!!
To jest nie-mo-źli-we!"

70

To jeszcze polecimy klasykiem


21

@itmustbejoke taki niepozorny uśmieszek się tutaj kryje Ivana.

5

@kkbarca Błędy się zdarzają. Araujo też popełnił poważny błąd i sie podniósł. Drużyna go wsparła. Z Minguezą byłoby tak samo. Chłopak dzisiaj bym jednym z najlepszych na placu, jeden błąd tego nie zmieni.

41

Miły obrazek jak Mingueza podziękował Ter Stegenowi jak schodził z boiska. To jest drużyna.

0

@jeyx77x Sprzedać póki zdrowy.

0

@zadafcb A ja Breithwite

25

Pique już dzisiaj nie musi wchodzić na Twittera. Puyol go wyręczył.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dobra teraz najważniejsze co z Dembele i Pique. Oby wszystko było w porządku.

2

@El dominatore Właśnie Messi jak nie on dzisiaj zasuwał w pressingu.

4

Ajaujo lider. Chłop z trybun nawet dyryguje.

6

Kurde to jednak nie jest Nazarioo.

0

De Jong ale amatorka.

0

Jaki stały fragment Podoliński? Czy my oglądamy ten sam mecz?

1

Jedyne co się może stać to jakaś ręka Lengleta. Na szczęście już dzisiaj miał, więc chyba limit wyczerpany.

0

@SinMistico Na PSG to możemy pojechac Barcą B

1

To nie wyglądało jakoś źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?