0

No to niestety tak jak Puyol tak teraz dzieje z Pique.

0

@Gwyn dalej to nam nic nie daje

0

Szkoda że Messi nie dał Moriby w tej akcji.

2

Haha Breithwite co wstał od razu.

8

Przestańcie mi biednego Lengleta prześladywać.

0

Nazarioooooooo!!!

4

Kiedyś było - 93 minuta Ramos główka bramka
Teraz jest - 93 minuta Pique główka bramka

0

Prosze mi tutaj przepraszać Griezmanna. Jego bramka.

0

Dawać Pique do przodu.

0

@Maciux7 Rysiek se w kurtce siedzi spokojnie

1

Messi co to było?

0

No to jest karny niestety.

0

Breithwite by był w tej sytuacji zamisat Griezmanna i byłaby pięta bramka.

1

Kto czuł że Alba strzeli dzisiaj bramkę. No to miał na to właśnie świetną okazję.

0

Iwański już wie że Laporta prezydentem.

5

Rozpoczęła się obrona Częstochowy.

1

@mokrychlopiec to chyba to pierwszy sezon w którym kibicujesz Barcelonie.

1

Mingueza wzorowo.

0

@KacperVEB pierwsze 20 minut świetne, potem słabo.

0

Odbiegam od tematu
Ależ Austriacy zdominowali dzisiejsze treningi w Obersdorfie. Główny kandydat do złota w tym momencie po tym co dzisiaj pokazali.

2

Busquets jest dzisiaj genialny.

76

Wszystko już dzisiaj widziałem
Strzał Busiego
Sprint Busiego
Busi na 9

0

@Firestone w odbiorze tak, na połowie rywala słabo, dużo złych decyzji podejmuje dzisiaj.

0

@Firestone jak można tak spartoczyć akcję?

0

@Firestone oglądam

2

De Jong tragiczny. Guzik że był spalony.

0

Trochę przypominała ta akcja bramkę z PSG po akcji Iniesty w pamiętnym meczu

1

De Jong zamiast iść w stronę bramki to on się wycofuje

0

Trzeba strzelić dzisiaj 4 gole.

1

Messi chce się dobrze pokazac przed nowym prezydentem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?