kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to niestety tak jak Puyol tak teraz dzieje z Pique.
0
@Gwyn dalej to nam nic nie daje
0
Szkoda że Messi nie dał Moriby w tej akcji.
2
Haha Breithwite co wstał od razu.
8
Przestańcie mi biednego Lengleta prześladywać.
0
Nazarioooooooo!!!
4
Kiedyś było - 93 minuta Ramos główka bramka
Teraz jest - 93 minuta Pique główka bramka
0
Prosze mi tutaj przepraszać Griezmanna. Jego bramka.
0
Dawać Pique do przodu.
0
@Maciux7 Rysiek se w kurtce siedzi spokojnie
1
Messi co to było?
0
No to jest karny niestety.
0
Breithwite by był w tej sytuacji zamisat Griezmanna i byłaby pięta bramka.
1
Kto czuł że Alba strzeli dzisiaj bramkę. No to miał na to właśnie świetną okazję.
0
Iwański już wie że Laporta prezydentem.
5
Rozpoczęła się obrona Częstochowy.
1
@mokrychlopiec to chyba to pierwszy sezon w którym kibicujesz Barcelonie.
1
Mingueza wzorowo.
0
@KacperVEB pierwsze 20 minut świetne, potem słabo.
0
Odbiegam od tematu
Ależ Austriacy zdominowali dzisiejsze treningi w Obersdorfie. Główny kandydat do złota w tym momencie po tym co dzisiaj pokazali.
2
Busquets jest dzisiaj genialny.
76
Wszystko już dzisiaj widziałem
Strzał Busiego
Sprint Busiego
Busi na 9
0
@Firestone w odbiorze tak, na połowie rywala słabo, dużo złych decyzji podejmuje dzisiaj.
0
@Firestone jak można tak spartoczyć akcję?
0
@Firestone oglądam
2
De Jong tragiczny. Guzik że był spalony.
0
Trochę przypominała ta akcja bramkę z PSG po akcji Iniesty w pamiętnym meczu
1
De Jong zamiast iść w stronę bramki to on się wycofuje
0
Trzeba strzelić dzisiaj 4 gole.
1
Messi chce się dobrze pokazac przed nowym prezydentem.