kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Acuna sznurówki nie może sobie zawiązać
1
@Kz1234 na + Pedri,Dembuś,Busi,Dest
0
Ależ ten sędzia jest mierny.
11
No to Acuna może się pożegnać z kadrą. Z bara Messiego będzie walił.
0
Nie trawię tego sędziego. Top 2 najgorszych.
1
Busi w piłke a ten gwiżdze. Co za kret.
0
Szkoda że nie ma kibiców.
0
Dembuś pracujesz by podpisać ten kontakt w lato. Brawo.
0
Dembele ty to masz. Twoja klepka.
1
Brawo sztanga. Oto chodzi.
3
Sędzia z soboty by to puścił.
2
@Kgorecki2500 no wszyscy kandydaci podobno dostali zaproszenie
2
Jeśli Pedri zejdzie po pierwszych 30 minutach z powodu odnowionego urazu to sam osobiście pojadę do Barcelony walnąć w łeb Koemana i jego sztab.
2
@Majkel34 dzięki za info
0
@BarcaInfo Jeszcze tylko 15 zawodników PSG będzie miało koronawirusa i będziemy mieli jakieś szanse.
0
@Kamiloza91 Lepiej nie, w takich meczach nam nic nie daje. Lepiej żeby był gotowy na ligę w meczach ze słabszymi rywalami.
0
@takisobiektos Mecz który zakończy się po połowie.
0
@Encore Stephen główny faworyt. Zagrozić może mu LaVine
0
@lukaszbarca15 Z Norwegów jedynie Lindvik może być groźny. Kraft nie lubi tej skoczni.
0
Jak myślicie kto pod nieobecność Graneruda będzie głównym faworytem do złota na dużej skoczni? Ja myślę że oprócz Polaków głównymi faworytami będą Lanisek, Geiger i Royou.
3
@Rewolucja123 Śmiem twierdzić że Puig jest naszym najlepszym rezerwowym. Jedynie jego wejście z ławki może coś odmienić w naszej grze przy niekorzystnym rezultacie
1
@xBoMBoWiECx Jeśli przegram, znajdę Cię i oddasz mi swój.
41
@BarcaInfo To nie ujma dla Araujo. Nie ma obrońcy który zatrzymałby Duńskiego Nazario.
0
@Pilka_jest_okragla Jeśli Dissblaster to przeczytał to ma niezły ubaw.
4
@AdiKingu96 za którym?
0
Gdzie będzie można zobaczyć ceremonie medalową Żyły?
0
@tomek8756 Jak zwykle w punkt!
0
@BarcaInfo Co powiedział o Artecie pod koniec?
0
Ależ Anglia ma młodzież. Myślicie że wygrają Mistrzostwo Świata do 2030 roku?
0
Następny. Tym razem Dawid.
6 miejsce uważamy za stabilne?
"No można tak powiedzieć, przedrostka nie dodajemy"