kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I już do telefonu Iga. Ehh ta Polska młodzież.
1
@AmigoBlancos Pierwsza połowa Barca, wyniki MŚ śledzone na ski jumping i potem na końcówkę pierwszej serii się przełączamy. Druga połowa zależna od gry naszych.
3
Ale Iga dzisiaj serwuje.
1
@MesQueUnClub96 to pokazuje jak mocna jest. Nie gra najlepiej, a wygrywa.
0
Iga na razie słabo. Oby się obudziła bo Bencic cały mecz nie będzie grała takiej kaszany
Edit: Już się budzi. W końcu pare wymian wygrała.
0
W Marce widzę w wczoraj ładnie pobalowali że takie głupoty piszą o potencjalnych transferach do Barcy Aguero, Halanda,Kante,Firmino
2
@Encore Imo Sabonis dużo bardziej zasługiwał
2
@Cariones O panie
1
@DonMatteo901 Stano top. Ciągnie kanał sportowy.
0
Jutro mecz Barcy z Sevillą o tej samej porze co konkurs o medale MŚ w skokach.
0
@BarcaInfo Dzik.
0
Trae Young przed panstwem.
Co się dzieje z Bostonem?
0
To już 7 ćwierćfinalistów znamy. O ostatnie miejsce będzie walczyć... Barca z PSG
0
Laskowski! Real jakby co w przewadze gra.
1
Puig dzisiaj najlepszy na placu.
0
@Tomek54321 haha no oczywiście, po nocce zaspany. Lakers faktycznie słabo wyglądają ale AD wróci będzie dobrze.
1
Pjanic gra, Puig na ławce. Serio Koeman?
0
@Tomek54321 przecież LAL grają świetny sezon. Nie było George i w kilku meczach Leonarda to pare razy musieli uznać wyższość rywali.
0
@DonMatteo901 Za Thiema równie dobrze mogli dać Djokovicia XD Kto go tam do tego nominował?
0
@ElKamil Sule to mem i jeden mecz tego nie zmieni.
0
@amanter jestem ciekawy jego pojedynku z Mbappe
1
@Sherem Coutinho połowa kwietnia. Fati -lipiec.
0
@Pawlak1992 prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie.
0
Ehhh. Dodali zdjęcie Fatiego na instagramie Barcy. Myślałem że otrzymał zielone światło do gry. A to jakaś nominacja tylko.
3
Ter Stegen,Dest,Mingueza,Pique,Alba,
Busquets,Puig,Pedri,Trincao,Messi,Griezmann
0
@Rust_Cohle Wciąż lepiej niż w ogóle nie próbować.
0
@barteggg08 Real 1-2
0
@AmigoBlancos gdyby był Benzema ten skład nie wyglądałby wcale źle
5
@ShawnC Puig by miał dwa gdyby nie spalone.
0
Serio Kante jest rezerwowym w Chelsea?