kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedyne co się zmieniło od tej klęski 2-8 z Bayernem to to że dzisiaj 10 zawodników "broniło" bo tylko Messi był od tej roli zwolniony. Z Bayernem zaś broniliśmy dziewięcioma zawodnikami, Suarez i Messi nie uczestniczyli w grze obronnej. To chyba jedyna różnica względem meczu w Lizbonie.
0
@tomek8756 W punkt!
0
@mekston Również uważam że Paryż był lepszy, ale ze względu na to że coś tam potrafiliśmy sobie wykreować nie było tragicznie. Ta kontra po której Griezmann minimalnie przestrzelił jak za czasów Enrique.
5
@mextexperu Real nie odpadnie. Oni potrafią się spiąć na takie mecze.
2
Ten mecz wyglądał identycznie jak ostatni klasyk z Realem. Do przerwy jeszcze to jako tako wyglądała, stwarzaliśmy sobie sytuację, a po przerwie zostaliśmy wypunktowani.
0
@Janiama Gdyby nie kontuzje Veratti stałby teraz w pierwszym szeregu z De Bruyne.
0
@ObiektywnyKibic121 Teraz to już Neymar ma po karierze. 4/5 lat grania mu zostało z czego zapewne 1/2 lata spędzi w szpitalu.
4
@Vebrol Nie, dlaczego ma polecieć?
3
I jeszcze ten Neymar na Twiterze się udziela. Czuję się jakby moja była ze swoim śmiała mi się prosto w twarz. Chłop, który miał być legendą tego klubu, teraz świętuje zwycięstwo swojej drużyny nad Barcą. Smutne, że do tego doszło. Naprawdę myślałem że ten chłopak chociaż w jakimś stopniu zastąpi Messiego w Barcelonie.
3
Najgorsze: Koniec ery. Ostatni mecz Messiego w Champions League na Camp Nou.
0
Messi na wślizgu przy 1-4 czy mnie oczy nie mylą?
0
@JaroCoach gdzie karny na Griezmannie? XD
0
@marcin000019 Gdzie niby napisał?
0
Szybkie wnioski po pierwszej połowie
- Cały czas spóźnieni przy pressingu jesteśmy
- Veratti to Pan piłkarz
- Dest na razie daje rade
- Za mało Messiego, tylko gdy on dostanie piłkę to coś się dzieje z przodu
- Pedri stwarza zagrożenie z przodu jak i z tyłu. Musi ustrzegać się tych prostych strat.
2
Hudson komentuje dzisiejszy mecz? Macie może linka do meczu z jego komentarzem?
0
Poproszę o linka do meczu. Z góry dzięki.
0
@4drian0 Uważasz że jest w słabej formie teraz?
0
@Barcza223 Co robił? A Ty widzisz co robi teraz? Jest genialny. Te jego podania to mistrzostwo świata.
2
Najważniejsze że Messi jest w formie. Według mnie w najlepszej od kilku lat. Jestem pewny że Leo będzie dzisiaj mega zmotywowany. Bądźmy spokojni. To my mamy najlepszego zawodnika świata w swoim składzie.
2
@DonMatteo901 ale popatrzmy na taką Bundeslige.
0
My nie musimy tylko możemy. Na nich.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ależ dobrze ogląda się mecz Halep z Williams. Tylko te jęki obu pań.
Edit. Wow. Serena co gra w obronie. Nie podobne do niej.
1
@PatrychoO Jak najdalej od tej paczki. Nawet nie kusi.
2
@Comentateiro Juve na 3? Ja bym ich nie zmieścił w tym rankingu.
0
Działa Wam web app?
0
@Transu96 Potem może tego Rashforda wymienić na kogoś. Może if Salaha
0
@Transu96 Ja bym Walkera wymienił. James na prawą obroną a do środka obrony albo Walker if albo Ferdinand.
1
@Rewolucja123 To do przemyślenia
0
@Rewolucja123 chcesz grać tylko i wyłącznie w Futa?