kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W końcu zrobiliśmy to co zawsze robił Real. Brawo za walkę.
8
Tak jak już ktoś wcześniej pisał. Takich czasów dożyliśmy że ta porażka jest mi obojętna.
1
Dembele chyba ma jakiś uraz. Innego wytłumaczenia nie widzę.
0
@Chakalaka Chaka piszący coś na temat Barcelony :O 3 luty 2021r. Zapisane w kalendarzu.
0
@Coutinho007 No tu się z Tobą nie zgodzę. Obaj fatalni, obaj na tym samym poziomie. Róznica w tym że Mingueza jest jeszcze młody i może być lepszy.
1
@PatrychoO qs nie, ale już się go pozbyłem. Poszedł za półtora bańki
0
Właśnie trafiłem TOTY Ramosa. To mój trzeci TOTY w tym roku. Ktoś w ogóle trafił więcej TOTY na polskim YT?
4
@elplacek44 w niedzielę
0
@LyFT a co w tym złego? Twoim zdaniem Mingueza jest dobrym piłkarzem? Nie mam nic więcej do dodania.
2
@LyFT świetny jest. Patrz podanie do Araujo. Jedź z nim Ćwiąki
0
Ale Mingueza jest fatalny. Myślałem że nikogo gorszego od Lengleta już nie zobaczę.
0
@eckov ale w pierwszym składzie go nie ma więc co Ty (słowa Najmana)
0
@DanielOOL Wątpię żeby rotował Lengletem jak on częściej na ławce niż na boisku.
0
@DanielOOL No i co że byliśmy w ćwierćfinale Ligi Miatrzów? Tak grającej Barcelony jak w zeszłym sezonie to nie pamiętam.
16
Pan Piłkarz Ronald Araujo.
0
NBA
Najlepiej punktujący tego sezonu NBA Bradley Beal jest sfrustrowany. Jego Wizards zajmują ostatnie miejsce na Wschodzie z najgorszym bilansem w lidze 3-11.
Na pytanie dziennikarza czy jest przybity odpowiedział: "Czy niebo jest błękitne?"
W najbliższych dniach cierpliwość Beala może się skończyć i poprosi o wymianę. Gdzie go widzicie?
0
Nie miałem okazji oglądać meczu.
Kto na plus, kto na minus?
Jak zagrał Puig?
0
@Janiama Po tych słowach nie pozostaje nic innego jak zagłosować na PO w następnych wyborach.
0
Grosika nawet na ławce nie ma?
18
@Janiama Kto napierdziela na tej stronie na Tuska? Przytocz jeden komentarz, który nie jest komentarzem pod wpisem Szkalaki który o Tusku trąbi 7 razy w tygodniu.
Komentarz tylko po to by wzbudzić powszechne uznanie.
8
Niesamowity LeBron James rzuca 46 punktów w dzisiejszym meczu z Cleveland Cavaliers czym oddaje hołd Kobiemu w pierwszą rocznicę Jego śmierci.
0
@KoziBe ja też, z paczki z ikoną mid/prime
1
A tymczasem Jaylen Brown rzuca 33 punkty w niespełna 20 minut. Ostatnia kwarta to formalność. Celtics prowadzą bowiem z Cavs 40-stoma punktami.
W fenomenalnej formie jest ten chłopak.
0
@umtiti Za Lengleta to chyba na ławce.
22
Mina Koemana taka sama jak ta Janiamy pewnie :D Z dystansem.
1
Rysiu. Kocham Cię.
5
Puig wchodzi na 5 minut, a Pjanic cały mecz na ławce. Rysiu chyba awansował
0
Napoli, Napoli...
1
@insp1re Im chodziło chyba kogo bardzoej lubią. Geiger w formie, będzie mocny dzisiaj
0
@FC1899Barca a gdzie Barcelona?