1

W końcu zrobiliśmy to co zawsze robił Real. Brawo za walkę.

8

Tak jak już ktoś wcześniej pisał. Takich czasów dożyliśmy że ta porażka jest mi obojętna.

1

Dembele chyba ma jakiś uraz. Innego wytłumaczenia nie widzę.

0

@Chakalaka Chaka piszący coś na temat Barcelony :O 3 luty 2021r. Zapisane w kalendarzu.

0

@Coutinho007 No tu się z Tobą nie zgodzę. Obaj fatalni, obaj na tym samym poziomie. Róznica w tym że Mingueza jest jeszcze młody i może być lepszy.

1

@PatrychoO qs nie, ale już się go pozbyłem. Poszedł za półtora bańki

0

Właśnie trafiłem TOTY Ramosa. To mój trzeci TOTY w tym roku. Ktoś w ogóle trafił więcej TOTY na polskim YT?

4

@elplacek44 w niedzielę

0

@LyFT a co w tym złego? Twoim zdaniem Mingueza jest dobrym piłkarzem? Nie mam nic więcej do dodania.

2

@LyFT świetny jest. Patrz podanie do Araujo. Jedź z nim Ćwiąki

0

Ale Mingueza jest fatalny. Myślałem że nikogo gorszego od Lengleta już nie zobaczę.

0

@eckov ale w pierwszym składzie go nie ma więc co Ty (słowa Najmana)

0

@DanielOOL Wątpię żeby rotował Lengletem jak on częściej na ławce niż na boisku.

0

@DanielOOL No i co że byliśmy w ćwierćfinale Ligi Miatrzów? Tak grającej Barcelony jak w zeszłym sezonie to nie pamiętam.

16

Pan Piłkarz Ronald Araujo.

0

NBA
Najlepiej punktujący tego sezonu NBA Bradley Beal jest sfrustrowany. Jego Wizards zajmują ostatnie miejsce na Wschodzie z najgorszym bilansem w lidze 3-11.
Na pytanie dziennikarza czy jest przybity odpowiedział: "Czy niebo jest błękitne?"
W najbliższych dniach cierpliwość Beala może się skończyć i poprosi o wymianę. Gdzie go widzicie?

0

Nie miałem okazji oglądać meczu.
Kto na plus, kto na minus?
Jak zagrał Puig?

0

@Janiama Po tych słowach nie pozostaje nic innego jak zagłosować na PO w następnych wyborach.

0

Grosika nawet na ławce nie ma?

18

@Janiama Kto napierdziela na tej stronie na Tuska? Przytocz jeden komentarz, który nie jest komentarzem pod wpisem Szkalaki który o Tusku trąbi 7 razy w tygodniu.
Komentarz tylko po to by wzbudzić powszechne uznanie.

8

Niesamowity LeBron James rzuca 46 punktów w dzisiejszym meczu z Cleveland Cavaliers czym oddaje hołd Kobiemu w pierwszą rocznicę Jego śmierci.

0

@KoziBe ja też, z paczki z ikoną mid/prime

1

A tymczasem Jaylen Brown rzuca 33 punkty w niespełna 20 minut. Ostatnia kwarta to formalność. Celtics prowadzą bowiem z Cavs 40-stoma punktami.
W fenomenalnej formie jest ten chłopak.

0

@umtiti Za Lengleta to chyba na ławce.

22

Mina Koemana taka sama jak ta Janiamy pewnie :D Z dystansem.

1

Rysiu. Kocham Cię.

5

Puig wchodzi na 5 minut, a Pjanic cały mecz na ławce. Rysiu chyba awansował

0

Napoli, Napoli...

1

@insp1re Im chodziło chyba kogo bardzoej lubią. Geiger w formie, będzie mocny dzisiaj

0

@FC1899Barca a gdzie Barcelona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?