0

A Allen będzie dublował się z Woodem. Chyba że ten drugi będzie grał jako skrzydłowy.

1

@zadafcb Szkoda że Allena oddają do Houston. W takim razie prawdopodobnie KD będzie grał jako środkowy.

1

NBA
Mega News. Sorry że w czasie meczu.
Harden w Nets.

0

@333tricampeones333 Za Valverde może nie, ale za Kimmicha jak najbardziej.

1

@LuisSalvano Ja jestem nakręcony bo w finale możemy zagrać z Realem i ich pokonać.

1

Chudzinka z tego Hardena.


0

@MaTt_BarcaFan Irving i Harden chciałeś napisać :)

0

@kamyk_23 Roma też miała spuchnąć.

0

@VenoM Brak czasu ostatnio.
Tak jak Bartek napisał dorzuciłbym jeszcze do plusów Indiane chociaz ostatnio słabsze występy oraz Spurs.
Do minusów zaś Denver i Nets jeszcze.

5

NBA
TOP 5 najlepszych graczy początku sezonu, według mnie (starałem się nie wymienić oczywistych nazwisk jak Doncic czy Tatum).

Bradley Beal - Washington Wizards 34.9 punktów, 5.3 zbiórek oraz 5 asyst na mecz - w mojej piątce najlepszych zawodników początku sezonu nie mogło zabraknąć lidera drużyny z Waszyngtonu. Beal jest w tym sezonie fenomenalny, a jego wczorajsza akcja w meczu z Suns sprawiła że złapałem się za głowę. Najlepiej punktujący na tą chwilę zawodnik ligi i mało wskazuje żeby w najbliższym czasie coś w tym względzie się zmieniło. Problemem jest tylko to że Wizards fatalnie rozpoczęli sezon i z bilansem 3-8 są na dnie tabeli Wschodu.

Christian Wood - Houston Rockets 23.3 punktów, 9,7 zbiórek oraz 1,3 asysty na mecz - gość jest totalnym kozakiem. Dziwię się że Detroit tak po prostu go wypuściło. Sufit jeszcze wysoko przed nim. Może to być w przyszłości grać All Star.

Jerami Grant - Detroit Pistons 25.1 punktów 6.2 zbiórek oraz 1,9 asyst na mecz - obok Wooda na tą chwilę główny kandydat do miana MIP tego sezonu. Facet zanotował taki przeskok że to się w głowie nie mieści. W tym sezonie tylko w jednym spotkaniu nie przekroczył granicy 20 punktów, a grał już w 10 spotkaniach. Patrząc na jego liczby z poprzedniego sezonu, w którym notował średnio 12 punktów na mecz, gołym okiem widać jaki postęp poczynił. Na razie nie przekłada się to jednak na wyniki drużyny. Pistons notują bowiem bilans 2-8.

CJ McCollum - Portland Trail Blazers 28,1 punktów, 4,1 zbiórek oraz 5 asyst na mecz - kolejny zawodnik, który w tej chwili gra chyba swój najlepszy basket w życiu. W Portland jako 2 opcja w zespole odnajduje się idealnie. Znacznie częściej niż w poprzednich sezonach przejmuję rolę lidera i ciągnie zespół. Aż dziw bierze że ten chłopak nie brał udziału jeszcze w żadnym meczu gwiazd. W takiej formie jednak kwestią czasu jest że McCollum w końcu stanie się All Starem. Topka ligi na ten moment.

Jaylen Brown - Boston Celtics 26,3 punktów 6,2 zbiórek oraz 3,5 asyst na mecz - świetny sezon rozgrywa również skrzydłowy Celtów. Pod nieobecność Kemby Walkera jest idealną drugą opcją w ataku drużyny z Massachusetts. Brown nie tylko notuje świetne liczby, wzorowo również wykonuje swoje zadania w defensywie. Zobaczymy czy utrzyma formę po powrocie Kemby.

A jakie jest Wasze TOP 5 najlepszych zawodników początku sezonu?

@Encore @student97r @zadafcb @fart @FCB24 @Arkon @JackH @BartqRKO @Adamski69 @prucnalkam

0

@Dzemix111 Ansumane nasz kochany test kozakiem totalnym.

0

@DaPi piszę że kwalifikacje odwołane bo kwalifikacji nie będzie bo jest tylko 50 zawodników. Będzie seria próbna ino.

2

@Survier Na początku sezonu też bardzo dobrze wyglądał. W pierwszych 3 meczach.

1

@MESSIah16 Stoch dał Kubackiego na pierwszym, a Kubacki Stocha na drugim. Oj Dawid nieładnie, nieładnie.

4

@BarcaInfo Ale mordka mu się cieszyła jak wchodził. Rysiu życie by oddał za Barce.

12

Real zamykał mi kupon. Nie dziękujcie.

5

Jedź ze świniakiem Oier. Brawo.

0

Stoch wstawił na swoim story na instagramie tekst hymnu Polski. Przypadek?

2

Szkoda. Może za rok Idze się uda.

0

@meteo100 haha szok

0

A Kwiatkowski który był?

2

Tylko wygrana Igi może uratować ten plebiscyt.

0

@Janiama Stoch wygrał TCS to ludzie głosują, ehhh

1

O proszę Robert jest na gali to chyba zwycięzcę znany.

2

Kurde już lepiej jak Koeman nie wprowadza tego Puiga bo za każdym razem gdy gra mam ogromną zagwostkę czemu ten chłopak siedzi na ławce.

0

@Cwaniak4 No oczywiście że tak

0

Poklepał Rysia po plecach. No to siadamay głeboko w fotelach, zapinamy pasy i oglądamy.

0

Luis Suarez wchodzi.

10

Tak mi graj De Jong.

0

Witsel chyba Achillesa zerwał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?