21

De Jongowi przeskoczyło, Zielińskiemu przeskoczyło czekamy na Griezmanna.

0

Jednak Messi jest tylko człowiekiem.

2

Polecam zobaczyć co Sancho zrobił z obrońcą Wolsfsburga. Cudo.

1

Ależ seria dla Polaków. Stoch i Kubacki w czołówce, a Geiger i Granerud zamykają klasyfikację. Jest dobrze.

1

@takisobiektos Już w Pistons pod koniec sezonu był genialny.

0

Lipa że jutro znowu mecz na Eleven. Swoją drogą jestem ciekawy jak wygląda dysproporcja meczów Barcelony na Canal+ i Eleven. Stawiam gdzieś że 10 do 5 na korzyść Eleven.

4

Detroit z bilansem 0-4 wygrywa dzisiaj swój pierwszy mecz. Rywal? Nie byle jaki... Boston. Trzeba dodać że grali bez swojego najlepszego zawodnika Blake Griffina.
Bukmacherzy ładnie doją kasę z NBA.

5

Tata Zuzi zapamiętajcie.

5

A pamiętajmy że niedawny mistrz Polski w skokach w ogóle tutaj nie startował.

0

No i po kuponie. Dziena Geiger.

0

@jedrek7000 Jeszcze w starym zmarł.

2

#NBA
My tu gadu gadu, a Simmons rzuca trójkę.

44

W tym roku jeszcze nie przegraliśmy. Robi wrażenie. Mówiłem że Koeman to wszystko poukłada.

0

Szczęśliwego nowego! Zdrówka i jeszcze raz pieniędzy.

20

Jeśli dzisiaj o 22:30:05 odpalicie hejt park #11 - Najman,Borek,Stanowski to Nowy Rok przywitacie słowami Marcina "macie tą colkę jeszcze"

0

Wydaję mi się że nie będzie trzeba tyle czekać.

0

@Zip tak, tak jak mówi kolega niżej. U mnie pozytyw.

0

Co zapamiętam z 2020 roku?
Śmierć "Kobego"
Pandemię
Oklep od Bayernu
Komiczne wybory w Polsce
Zwolnienie Bartomeu
Kontuzja ACL i operacja.
Na początku grudnia Covid
A Wy co zapamiętacie z 2020 roku?

1

Na pewno nie Riqui Puig.

0

@Przemo91 Oczywiście. Brawo Robert. Jesteś najlepszy.

0

@Witam Świątek zrobiła coś co nie udało się żadnemu Polakowi. Myślę że to ona zasłużyła na ten tytuł ale pewnie nagrodę zgarnie Robert dlatego że jest bardziej medialny.

0

@Kz1234 W połowie lutego. Przypominam że Kimmich już zagrał w jednym spotkaniu a ta sama kontuzja, doznana w tym samym czasie.

1

3

Warto chyba przypomnieć te słowa: "Gdybyśmy stracili punkty z Valladolid, Messi zagrałby z Eibarem"

1

@MESSIah16 Niesamowity jest. Większość z tych asyst to było mistrzostwo.

1

Ale Ci nasi skoczkowie to pozytywne chłopaki. Nic tylko życzyć im jak najlepiej. Trzymamy kciuki dzisiaj.

6

Spencer Dinwiddie podobno zerwał ACL i nie zagra już w tym sezonie. Duża strata Nets.

1

@Moriarty albo "macie tą colkę jeszcze"

0

@FCB24 Padną? Chyba odwrotnie :D

1

@kamiVeB i jeszcze @laulhe44

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?