kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
De Jongowi przeskoczyło, Zielińskiemu przeskoczyło czekamy na Griezmanna.
0
Jednak Messi jest tylko człowiekiem.
2
Polecam zobaczyć co Sancho zrobił z obrońcą Wolsfsburga. Cudo.
1
Ależ seria dla Polaków. Stoch i Kubacki w czołówce, a Geiger i Granerud zamykają klasyfikację. Jest dobrze.
1
@takisobiektos Już w Pistons pod koniec sezonu był genialny.
0
Lipa że jutro znowu mecz na Eleven. Swoją drogą jestem ciekawy jak wygląda dysproporcja meczów Barcelony na Canal+ i Eleven. Stawiam gdzieś że 10 do 5 na korzyść Eleven.
4
Detroit z bilansem 0-4 wygrywa dzisiaj swój pierwszy mecz. Rywal? Nie byle jaki... Boston. Trzeba dodać że grali bez swojego najlepszego zawodnika Blake Griffina.
Bukmacherzy ładnie doją kasę z NBA.
5
Tata Zuzi zapamiętajcie.
5
A pamiętajmy że niedawny mistrz Polski w skokach w ogóle tutaj nie startował.
0
No i po kuponie. Dziena Geiger.
0
@jedrek7000 Jeszcze w starym zmarł.
2
#NBA
My tu gadu gadu, a Simmons rzuca trójkę.
44
W tym roku jeszcze nie przegraliśmy. Robi wrażenie. Mówiłem że Koeman to wszystko poukłada.
0
Szczęśliwego nowego! Zdrówka i jeszcze raz pieniędzy.
20
Jeśli dzisiaj o 22:30:05 odpalicie hejt park #11 - Najman,Borek,Stanowski to Nowy Rok przywitacie słowami Marcina "macie tą colkę jeszcze"
0
Wydaję mi się że nie będzie trzeba tyle czekać.
0
@Zip tak, tak jak mówi kolega niżej. U mnie pozytyw.
0
Co zapamiętam z 2020 roku?
Śmierć "Kobego"
Pandemię
Oklep od Bayernu
Komiczne wybory w Polsce
Zwolnienie Bartomeu
Kontuzja ACL i operacja.
Na początku grudnia Covid
A Wy co zapamiętacie z 2020 roku?
1
Na pewno nie Riqui Puig.
0
@Przemo91 Oczywiście. Brawo Robert. Jesteś najlepszy.
0
@Witam Świątek zrobiła coś co nie udało się żadnemu Polakowi. Myślę że to ona zasłużyła na ten tytuł ale pewnie nagrodę zgarnie Robert dlatego że jest bardziej medialny.
0
@Kz1234 W połowie lutego. Przypominam że Kimmich już zagrał w jednym spotkaniu a ta sama kontuzja, doznana w tym samym czasie.
1
https://images.app.goo.gl/yXN5dtyV6g4DogAA6
Dokładnie rok temu :(
3
Warto chyba przypomnieć te słowa: "Gdybyśmy stracili punkty z Valladolid, Messi zagrałby z Eibarem"
1
@MESSIah16 Niesamowity jest. Większość z tych asyst to było mistrzostwo.
1
Ale Ci nasi skoczkowie to pozytywne chłopaki. Nic tylko życzyć im jak najlepiej. Trzymamy kciuki dzisiaj.
6
Spencer Dinwiddie podobno zerwał ACL i nie zagra już w tym sezonie. Duża strata Nets.
1
@Moriarty albo "macie tą colkę jeszcze"
0
@FCB24 Padną? Chyba odwrotnie :D
1
@kamiVeB i jeszcze @laulhe44