kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@neeed Ferreyra (15)
1
Goool. Brawo Celta
0
@Mathoue Ile wytrzymałeś?
0
@Quavosk Ja mam wrażenie że nie jest tak ociężały
1
Aspass.... Jak??
0
@LuisSalvano No właśnie wylecieli hurtowo
0
Czy tylko u mnie nie pada śnieg?
2
@Kwiatek67 Czym Was ten Pedri tak przekonuje? Ostatnio obniżył loty.
1
@drozdi Do tego on popełnił faul po którym był wolny i potem padła bramka. Czyli 3 błędy w dwóch akcjach bramkowych przeciwników.
0
To podanie Messiego było niemożliwe. Czym on nas jeszcze zaskoczy. King.
1
NBA
Paul George prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie. Wielkie osłabienie Clippers. W tym sezonie George był w świetnej formie. Szansę na sukces drużyny z Los Angeles w tym sezonie mocno maleją.
U Paula George'a wykryto obrzęk szpiku kostnego, spowodowany nagromadzeniem się wody wewnątrz kości w jego stopie.
Leczenie tego trwa od 6 do 12 miesięcy (co oznacza, że prawdopodobnie nie zagra w tym sezonie), a w najgorszym wypadku jest to objaw artretyzmu lub nawet zmiana rakowa.
0
Jak można była tego nie strzelić Clemencie?
16
Bednarek widzę w gazie. Drugi mecz z rzędu z bramką.
0
Czyli Fati miał drugą operację. Ehh to chyba po sezonie dla Ansu, a tak czekałem na jego powrót.
0
@takisobiektos co z KD?
0
@Janiama Stoch nie ma kompletnie wysokości w locie. Żyła zreszta to samo.
0
@tomek8756 Morawiecki bije na głowę Tuska. A to świadczy jakim był premierem Donald.
0
@Janiama Awansuję do 4 rundy i będę zadowolony. Na nic więcej nie liczę. To nie nawierzchnia Igi.
2
Koeman przez meczem z Granada:
Jakie są wieści na temat powrotu do zdrowia Piqué? Będzie mógł niedługo dołączyć do treningów?
"Najważniejsze jest, by Piqué i Ansu doszli jak najlepiej do zdrowia. Nie jest dobrze podawać datę. Mam nadzieję, że zagrają z PSG, ale nie mam pewności. Zobaczymy. Chcemy, by wszyscy byli dostępni. To ważni zawodnicy."
0
@Striker To nie jest różnica tygodnia tylko być może połowy sezonu.
0
@Striker Co ma do rzeczy katar?
3
A czy Koeman ostatno na konferencji nie powiedział czasami że ma nadzieję na powrót Pique i Fatiego na mecze z PSG czy sie mylę? Chyba trener lepiej wie co się dzieje w klubie.
0
Tylko przypomnę że Kimmich który doznał tej samej kontuzji w tym samym czasie od miesiąca gra już w piłkę.
0
@BarcaInfo What? Co za info :O
1
Świątek zagra z Rus w pierwszej rundzie AO.
W 3 rundzie może trafic na Rybakine numer 17 na świecie, a w 4 rundzie na Simone Halep - 2 rakieta świata.
1
@Cule2013 jest piłeczka i grajo chłopaki
0
@Szpenser i główka Duńskiego Nazario
8
@Mr8lack Machis też ładna siata na Pedrim
7
Nie byłem zwolennikiem transferu Griezmanna i nadal nie jestem. Uważam po prostu że to nie jest piłkarz skrojony pod Barcelonę. Niemniej jednak bardzo go lubię i cieszę się z jego dobrej gry ostatnio. Mega pozytywny gość. Do tego jest w pełni zaangażowany. To się ceni. Oby tak dalej Antoine.
11
A teraz przypomian sobie zrezygnowaną minę De Jonga w 85 minucie, którą pokazały kamery.