1

@neeed Ferreyra (15)

1

Goool. Brawo Celta

0

@Mathoue Ile wytrzymałeś?

0

@Quavosk Ja mam wrażenie że nie jest tak ociężały

1

Aspass.... Jak??

0

@LuisSalvano No właśnie wylecieli hurtowo

0

Czy tylko u mnie nie pada śnieg?

2

@Kwiatek67 Czym Was ten Pedri tak przekonuje? Ostatnio obniżył loty.

1

@drozdi Do tego on popełnił faul po którym był wolny i potem padła bramka. Czyli 3 błędy w dwóch akcjach bramkowych przeciwników.

0

To podanie Messiego było niemożliwe. Czym on nas jeszcze zaskoczy. King.

1

NBA
Paul George prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie. Wielkie osłabienie Clippers. W tym sezonie George był w świetnej formie. Szansę na sukces drużyny z Los Angeles w tym sezonie mocno maleją.

U Paula George'a wykryto obrzęk szpiku kostnego, spowodowany nagromadzeniem się wody wewnątrz kości w jego stopie.

Leczenie tego trwa od 6 do 12 miesięcy (co oznacza, że prawdopodobnie nie zagra w tym sezonie), a w najgorszym wypadku jest to objaw artretyzmu lub nawet zmiana rakowa.

0

Jak można była tego nie strzelić Clemencie?

16

Bednarek widzę w gazie. Drugi mecz z rzędu z bramką.

0

Czyli Fati miał drugą operację. Ehh to chyba po sezonie dla Ansu, a tak czekałem na jego powrót.

0

@takisobiektos co z KD?

0

@Janiama Stoch nie ma kompletnie wysokości w locie. Żyła zreszta to samo.

0

@tomek8756 Morawiecki bije na głowę Tuska. A to świadczy jakim był premierem Donald.

0

@Janiama Awansuję do 4 rundy i będę zadowolony. Na nic więcej nie liczę. To nie nawierzchnia Igi.

2

Koeman przez meczem z Granada:
Jakie są wieści na temat powrotu do zdrowia Piqué? Będzie mógł niedługo dołączyć do treningów?

"Najważniejsze jest, by Piqué i Ansu doszli jak najlepiej do zdrowia. Nie jest dobrze podawać datę. Mam nadzieję, że zagrają z PSG, ale nie mam pewności. Zobaczymy. Chcemy, by wszyscy byli dostępni. To ważni zawodnicy."

0

@Striker To nie jest różnica tygodnia tylko być może połowy sezonu.

0

@Striker Co ma do rzeczy katar?

3

A czy Koeman ostatno na konferencji nie powiedział czasami że ma nadzieję na powrót Pique i Fatiego na mecze z PSG czy sie mylę? Chyba trener lepiej wie co się dzieje w klubie.

0

Tylko przypomnę że Kimmich który doznał tej samej kontuzji w tym samym czasie od miesiąca gra już w piłkę.

0

@BarcaInfo What? Co za info :O

1

Świątek zagra z Rus w pierwszej rundzie AO.
W 3 rundzie może trafic na Rybakine numer 17 na świecie, a w 4 rundzie na Simone Halep - 2 rakieta świata.

1

@Cule2013 jest piłeczka i grajo chłopaki

0

@Szpenser i główka Duńskiego Nazario

8

@Mr8lack Machis też ładna siata na Pedrim

7

Nie byłem zwolennikiem transferu Griezmanna i nadal nie jestem. Uważam po prostu że to nie jest piłkarz skrojony pod Barcelonę. Niemniej jednak bardzo go lubię i cieszę się z jego dobrej gry ostatnio. Mega pozytywny gość. Do tego jest w pełni zaangażowany. To się ceni. Oby tak dalej Antoine.

11


A teraz przypomian sobie zrezygnowaną minę De Jonga w 85 minucie, którą pokazały kamery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?