kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Myślałałem że Lukaku jest po 30, a tutaj niespodzianka 27 lat ma. W tym wieku do Barcy przychodził Luis Suarez. Romelu sufit ma jeszcze przed sobą. Może nie teraz, ale za rok można by było o niego powalczyć. Chyba że w planach jest transfer Hallanda.
1
Russell Westbrook w całej okazałości
4
@arasz1819 Nie rozumiem takiego pisania. Valencia nieraz urwała punkty Realowi. Dzisiaj zdarzył się słabszy mecz.
1
@VamosRakieta Reszta to już historia
0
@Mario96w serio
0
Najman przegrał z taksówkarzem.
0
@Janiama Jak gra Puig? Nie oglądam meczu, a chciałbym usłyszeć opinię od Ciebie.
0
@Ascend a inni swoim dają najwyższe noty.
24
Wystarczyło by Polak dał 18,5 i byłoby zwycięstwo.
0
@Pawlak1992 No Allison jest bardziej winny. Przecież napisałem że Kabak byl dobrze ustawiony i spokojnie by wybił tą piłkę gdyby nie Allison który mało brakło by go staranował.
0
@matiz1514 tylko po co wybiegał jak Kabak by to spokojnie wybił? To był 25 metr, a obrońca był dobrze ustawiony.
0
Również uważacie że bardziej winny straty bramki przez Liverpool jest Kabak aniżeli Allison? Dla mnie tutaj głównym winnowajcą straty tej bramki jest Brazylijczyk.
0
@Admin030 Teraz tak, wtedy nie
1
@Virusk3 Przypadek, bo równie dobrze mogł złapać z nami żółtą kartkę i w rewanżu nie zagrać.
3
Mamy kolejną rundę, ale z Halep trzeba zagrać zdecydowanie lepiej. Dzisiejsza gra na Simonę nie wystarczy.
7
@lampa16 Marjana Vejlovic
3
@escarabajo oj tak
2
Był Dudek dance jest Iga dance
1
Iga nie wymawiaj nadaremno imion świętych.
0
Ależ błędy Igi.
2
Iga z Fioną zaraz gra.
0
@ddanioofcb w obecnej formie... Lenglet
0
Po jakim meczu gra Iga?
0
@kamyk_23 Nierealne bo Sevilla bramkę strzeli na pewno
7
@Coutinho007 Jeden mecz go nie było, a już się stęskniłem.
2
@daniel32778 Lahoz jeśli chodzi o dialog z zawodnikami to jeden z najlepszych arbitrów na świecie.
0
@Elnuum Ehh i ta klęska z Atleti
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
O proszę Gignac.
0
@FafitFCB Jest już po Neymarze.