2

@mr_robot Będzie o to niezwykle cięzko po odejściu Leo.

0

@BarcaInfo szkoda gościa. Zapowiadał się kozacko.

1

@VamosRakieta Ten skład walczyłby o utrzymanie w La Liga.

0

@bartekvisca pytanie czy tam też wpadłby w taki dołek formy

0

Jak myślicie? Gdyby Coutinho został w Liverpoolu byłby teraz jednym z najlepszych pomocników na świecie?

3

@svensonFCB Co się stało?

2

@Janiama Chociaż raz byś mógł pochwalić Puiga, który dał dobrą zmianę. Oprócz tego spartoczonego podania w akcji którą sam rozpoczął odzyskując piłkę mógł się podobać.

3

Puig przez 10 minut zrobił więcej niż De Jong przez cały mecz.

1

Takimi meczami przegrywa się mistrzostwo.

0

Nieeeeeeeeeeeeeeee

0

@RonnieVEB No poza tym że przewrócił sie dwa razy o własne nogi to nie gra źle.

0

@Coutinho007 Messi słabo jak na niego. Reszta się zgadza.

0

@Janiama A Dest nie był na spalonym?

0

Ależ genialne podanie zawodnika Cadiz. Jak w B klasie.

2

@stone80 Nie no lepszy na Eleven

0

@usztafik jak zwykle z nami grają źle tak samo jak Valencia z Realem.

0

Co ja widzę. Barcelona częściej atakuje prawą stroną niż lewą.

2

Wydaję mi się że Lenglet nie umie inaczej odebrać piłki jak faulem.

3

Messi 10 lat temu wcierką taką akcję by skończył aż miło.

1

Coutinho na meczu. Wysłał zdjęcie na insta story z podpisem Visca Barca. Może jeszcze odpali.

1

@eckov dla mnie najlepsza godzina na meczyk to 20.

5

@eckov 14 to mormalna godzina? :D

24

Nasi pewnie niezadowoleni. Miały być wakacje po meczu z PSG a teraz znowu będzie trzeba spiąć tyłki.

51

Wszedłem na Cafe Bernabeu by zobaczyć czy tam również panuje taka euforia jak na La Rambli. Ale ludzie przecież tam nikogo nie ma. Zaledwie 4 komentarze w godzinę.

0

Robert jak nie pobije rekordu powinien podziękowac Choupo Motingowi.

1

@LuisSalvano No oczywiście że jest do odrobienia. Atleti ma teraz mega ciężki terminarz. Obowiązkiem byłoby wygranie z Atleti w bezpośrednim meczu.

2

21/25 Co za skuteczność. Wraca Murray z "bańki" w Orlando?

0

@BartqRKO Dzisiaj równiez 50 punktów Murraya. Czyżby wracała najlepsza wersja Jamala z "bańki" w Orlando?

9

@Fenelon Najlepsze to: "Trochę szacunku, pajacu" :D

4

Piotr Żyła będzie mocniejszy na dużej skoczni czy na małej podczas MŚ?
-Ojeju ojeju ja będę mocny na obu. Popiję Frugo i będę latał że oooo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?