0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Skład wydaje się pewny na dzisiejszy mecz. Jedynym znakiem zapytania może być Busquets, ale pewnie Koeman nie postawi na Puiga w takim meczu.

0

@Majsteer Busquets za Puiga będzie. Nie spodziewam się innego składu.

7

@MesQueUnClub96 Specjalnie tak piszą. Na bank będą oglądać na streamach jak mecz na TVP 1. No już.

0

@pikass14 Czaskowski dużo mówił.

8

Widzieli wczorajszą akcję Curry'ego?


Niesamowity jest.

0

@tobiasson92 Napisz to do Stana na twiterze pod jego wpisem. Ciekawe co odpisze.

1

@Quavosk to jeszcze drugiego prosimy

1

@domisiek114 oczywiście.

99

Musimy dzisiaj dobrze zagrać. Cała Polska nas będzie oglądać.

1

@Katalonbar A ja sąsiada co ogląda najpierw wiadomości, potem Barwy Szczęścia i na koniec M jak Miłość. Będzie zadowolony pewnie.

1

@domisiek114 I Halep i Williams są do ogrania. Gorzej z Barty i Osaką.

1

Wszystkie oprócz TVPis

0

@kaamil1910 Wystarczy włączyć radio

0

@Marcello to co ludzie tylko na fcbarca.com wchodzą? Trąbią o tym wszędzie.

5

Dobrze że Czaskowski nie wygrał wyborów bo TVN by pewnie meczu Barcy dzisiaj nie puścił.

0

@avanes A tych co 1 na Hołownie a w 2 na Dudę też pozdrawiasz?

2

@Marcello No jeszcze tu najlepiej

0

@KmN Po sezonie zobaczymy

0

@Vebrol Marcin Rams

6

Sportowy wieczór w TVP i szpileczka wbita w Real
"Zdziwicie się pewnie tym co teraz powiem, ale na tym etapie Pucharu Króla nie ma już słabych drużyn"

1

"Co się dzieje z Getafe.". A co ma się dziać Orłowski? Po prostu grają z Realem Madryt, drużyną A.

0

Pewnie być zagrał gdybyś przyszedł. Ahh ta słynna konfrencja.

0

@Fantastyczny Chłopiec No obawiam się Lengleta na śroku obrony ale może się ogarnie. Jeden błąd na mecz mu się zdarza, więc raczej dwóch bramek nie stracimy. Messi w gazie więc z przodu na pewno coś wpadnie. Bądźmy dobrej myśli.

4

@Fantastyczny Chłopiec w lidze mamy teraz trzy mecze które obowiązkowo trzeba wygrać więc strata Araujo nie powinna być aż tak widoczna. Potem wróci. Mam nadzieję że z Sevillą już zagra.

1

@Roobo A my teraz trzy łatwe mecze u siebie. Obowiązkowo komplet punktów.

0

@tbas tak, niby nie było

9

Atletico nie ma łatwych meczy teraz. Najpierw wyjazd do Granady. Potem dwumecz z Levante. A po Lidze Mistrzów wyjazd do Villareal. Mecz z Realem oraz Bilbao u siebie i wyjazd do Getafe.
Jeszcze nic nie jest przesądzone.

1

@neeed Ferreyra (15)

1

Goool. Brawo Celta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?