kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Skład wydaje się pewny na dzisiejszy mecz. Jedynym znakiem zapytania może być Busquets, ale pewnie Koeman nie postawi na Puiga w takim meczu.
0
@Majsteer Busquets za Puiga będzie. Nie spodziewam się innego składu.
7
@MesQueUnClub96 Specjalnie tak piszą. Na bank będą oglądać na streamach jak mecz na TVP 1. No już.
0
@pikass14 Czaskowski dużo mówił.
8
Widzieli wczorajszą akcję Curry'ego?
Niesamowity jest.
0
@tobiasson92 Napisz to do Stana na twiterze pod jego wpisem. Ciekawe co odpisze.
1
@Quavosk to jeszcze drugiego prosimy
1
@domisiek114 oczywiście.
99
Musimy dzisiaj dobrze zagrać. Cała Polska nas będzie oglądać.
1
@Katalonbar A ja sąsiada co ogląda najpierw wiadomości, potem Barwy Szczęścia i na koniec M jak Miłość. Będzie zadowolony pewnie.
1
@domisiek114 I Halep i Williams są do ogrania. Gorzej z Barty i Osaką.
1
Wszystkie oprócz TVPis
0
@kaamil1910 Wystarczy włączyć radio
0
@Marcello to co ludzie tylko na fcbarca.com wchodzą? Trąbią o tym wszędzie.
5
Dobrze że Czaskowski nie wygrał wyborów bo TVN by pewnie meczu Barcy dzisiaj nie puścił.
0
@avanes A tych co 1 na Hołownie a w 2 na Dudę też pozdrawiasz?
2
@Marcello No jeszcze tu najlepiej
0
@KmN Po sezonie zobaczymy
0
@Vebrol Marcin Rams
6
Sportowy wieczór w TVP i szpileczka wbita w Real
"Zdziwicie się pewnie tym co teraz powiem, ale na tym etapie Pucharu Króla nie ma już słabych drużyn"
1
"Co się dzieje z Getafe.". A co ma się dziać Orłowski? Po prostu grają z Realem Madryt, drużyną A.
0
Pewnie być zagrał gdybyś przyszedł. Ahh ta słynna konfrencja.
0
@Fantastyczny Chłopiec No obawiam się Lengleta na śroku obrony ale może się ogarnie. Jeden błąd na mecz mu się zdarza, więc raczej dwóch bramek nie stracimy. Messi w gazie więc z przodu na pewno coś wpadnie. Bądźmy dobrej myśli.
4
@Fantastyczny Chłopiec w lidze mamy teraz trzy mecze które obowiązkowo trzeba wygrać więc strata Araujo nie powinna być aż tak widoczna. Potem wróci. Mam nadzieję że z Sevillą już zagra.
1
@Roobo A my teraz trzy łatwe mecze u siebie. Obowiązkowo komplet punktów.
0
@tbas tak, niby nie było
9
Atletico nie ma łatwych meczy teraz. Najpierw wyjazd do Granady. Potem dwumecz z Levante. A po Lidze Mistrzów wyjazd do Villareal. Mecz z Realem oraz Bilbao u siebie i wyjazd do Getafe.
Jeszcze nic nie jest przesądzone.
1
@neeed Ferreyra (15)
1
Goool. Brawo Celta