kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zgodzę się że po przerwie nie dawał rady, ale pierwszą połowę zagrał przyzwoicie.
0
@Fawrf Pomylił odwagę z odważnikiem
1
@Herato Rakitic do Barcelony
Suarez do Barcelony
Kroos do Realu
Cris do Realu
De Bruyne do City
Van Dijk do Liverpoolu
0
@socha Do rewanżu jeszcze sporo czasu
0
@KacperVEB No aktualnie może tak, ale potencjał większy ma Francuz.
0
Z tym Busquetsem oczywiście żarcik.
0
@KacperVEB Camavinga za Ndidiego.
1
Fati-Haaland-Dembele ale by piłeczka chodziła z przodu. Do tego pomoc Pedri-De Jong- Busquets. Pięknie to wygląda. Mam nadzieję że zgodzicie się ze mną?
1
@VamosRakieta Ale Breita to Ty szanuj.
0
@Encore Co to to nie!
3
@Encore Proste że tak
2
O Szpaku już zaczyna
Na ekranie skład Juve, a Darek:
"I mamy skład Porto. W bramce Szczęsny"
0
@xVENUMx O to chodzi.
1
@TeKa Trochę inaczej będzie. Pjanic będzie chciał zwieść rywala, dośrodkowanie i Sergio Busquuueeeeetttttsssss!!!
10
@tomek8756 No nie wiem czy "zabiję cię na ulicy" jest normalną odzywką.
0
@ElKamil Pivota?
0
@lambard Haaland to powinien być cel nr 1
0
@PanPatrykk Oby tylko nie trafił do PSG. City to dla niego zespół idealny na ostatnie lata kariery.
1
Fajny tekst o Verrattim na sport.pl
Między innymi o jego niedoszłym transferze do Barcelony.
0
@MaV5 To już nie ma znaczenia
6
Taka informacja dzień po meczu. Na pewno Neymar czekał na wynik meczu z Barcą. Gdybyśmy wygrali by wrócił.
7
Odważne słowa o Pedrim.
0
@KacperVEB W pierwszej połowie dawał radę. W drugiej wyglądało to już znacznie gorzej.
8
@amanter a ja się zastanawiałem co ten Pique cały czas gada "puta puta" Wyjaśniło się.
0
@DanielOOL Coutinho za Dembele
0
@Criss18Barca Gdyby Dembele strzelił na 4-0 z Liverpoolem :)
2
@olsen Kucającego Valverde jeszcze brakuje
0
@Grubson06 Zasłużył
0
@mextexperu widziałem już takie głosy przed meczem z Valencią. Jak to się skończyło? Jednym strzełem celnym Valencii przez cały mecz.
0
@Bartas7VeB niech film razem nagrają