kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Piotr Żyła: "Jak się skończyła wczorajsza zabawa to była dzisiaj widać na skoczni"
1
@MesQueUnClub96 No nie wiem. Ten pierwszy skok słabszy.
2
Ależ Granerud ma słabą psyche.
0
Przed Wami Sixth Man of the Year tego sezonu NBA.
0
@KORTIS Borussia i Chelsea ma najlepszą młodziez w tym momencie w swoich składach.
1
@Trepyveb Nie tym razem. Zadanie jeszcze trudniejsze niż w 2017 roku.
3
@kamyk_23 Niestety nie w tym roku. Gdyby to się stało przebiegłbym nago po mojej miejscowości. Można robić screeny.
6
@Quavosk Gdybyś pisał o Pjaniciu to bym się zgodził. Puiga raczej nie zadowola oglądanie z trybun drużyny i zarabianie przy tym mamony klubu którego kocha nad życie.
4
@papajak2137 2-0 starczy, ale wtedy karne
8
Dla takich chwil się żyje
7
@Kamiloza91 Jeszcze rok temu chcieliśmy ujrzec pomoc De Jong-Arthur-Puig. Czas leci.
1
@Mixtape Zdrówko. Oby w środę też była okazja się napić.
2
@Encore w Barcelonie też :D
3
@Batys @Sulimo tak myślałem :(
1
Foden czy Pedri?
2
Dobra Rambla bo jest prawie 1 w nocy a ja po kilku głębszycg. Serio Piotrek został dzisiaj Mistrzem Świata a Barca wygrała dzisiaj z Sevillą, która nie zrobiła sztycha?
0
@gumaz "Ruda tańczy jak szalona", a potem "biały miś".
7
Zwyciętwo Igi
Wygrana Barcy
Złoto Piotra Żyły
No o suchym po takiej sobocie człowiek nie usiedzi.
1
To jak? Villareal jutro urywa punkty Atletico. Za tydzień remis w derbach i liga zaczyna się od nowa.
0
@BarcaInfo Kopnąć z całą siłą w metalową ławkę to trzeba mieć jaja.
0
@Barcza223 miasto w Hiszpanii
4
Puig daje dobrą zmianę z Kadyksem. Nagroda? Dwa następne mecze na ławce nie dostając ani minuty nawet w meczu, który wynik był ustalony w 75 minucie.
4
@Janiama Widać wyraźnie że Sevilla spuchła. Trzeba to wykorzystać w środę.
1
@BarcaInfo Puiga też chwalił.
12
Jedyny w swoim rodzaju. Piotr Żyła. "Mowię zieloną przekoroczyłem, za mną nikogo nie ma, no to wygrałem!"
0
Szczerze? Nie wierzyłem że Piotr to skoczy w tych warunkach. Szacunek.
1
Na co jury czeka z belką?
0
@TheNekro94 Nie no co ty
0
@skakun95 Druga/Trzecia?
0
Dobra można przełączyć na skoki.