4

Piotr Żyła: "Jak się skończyła wczorajsza zabawa to była dzisiaj widać na skoczni"

1

@MesQueUnClub96 No nie wiem. Ten pierwszy skok słabszy.

2

Ależ Granerud ma słabą psyche.

0


Przed Wami Sixth Man of the Year tego sezonu NBA.

0

@KORTIS Borussia i Chelsea ma najlepszą młodziez w tym momencie w swoich składach.

1

@Trepyveb Nie tym razem. Zadanie jeszcze trudniejsze niż w 2017 roku.

3

@kamyk_23 Niestety nie w tym roku. Gdyby to się stało przebiegłbym nago po mojej miejscowości. Można robić screeny.

6

@Quavosk Gdybyś pisał o Pjaniciu to bym się zgodził. Puiga raczej nie zadowola oglądanie z trybun drużyny i zarabianie przy tym mamony klubu którego kocha nad życie.

4

@papajak2137 2-0 starczy, ale wtedy karne

8

Dla takich chwil się żyje


7

@Kamiloza91 Jeszcze rok temu chcieliśmy ujrzec pomoc De Jong-Arthur-Puig. Czas leci.

1

@Mixtape Zdrówko. Oby w środę też była okazja się napić.

2

@Encore w Barcelonie też :D

3

@Batys @Sulimo tak myślałem :(

1

Foden czy Pedri?

2

Dobra Rambla bo jest prawie 1 w nocy a ja po kilku głębszycg. Serio Piotrek został dzisiaj Mistrzem Świata a Barca wygrała dzisiaj z Sevillą, która nie zrobiła sztycha?

0

@gumaz "Ruda tańczy jak szalona", a potem "biały miś".

7

Zwyciętwo Igi
Wygrana Barcy
Złoto Piotra Żyły
No o suchym po takiej sobocie człowiek nie usiedzi.

1

To jak? Villareal jutro urywa punkty Atletico. Za tydzień remis w derbach i liga zaczyna się od nowa.

0

@BarcaInfo Kopnąć z całą siłą w metalową ławkę to trzeba mieć jaja.

0

@Barcza223 miasto w Hiszpanii

4

Puig daje dobrą zmianę z Kadyksem. Nagroda? Dwa następne mecze na ławce nie dostając ani minuty nawet w meczu, który wynik był ustalony w 75 minucie.

4

@Janiama Widać wyraźnie że Sevilla spuchła. Trzeba to wykorzystać w środę.

1

@BarcaInfo Puiga też chwalił.

12

Jedyny w swoim rodzaju. Piotr Żyła. "Mowię zieloną przekoroczyłem, za mną nikogo nie ma, no to wygrałem!"

0

Szczerze? Nie wierzyłem że Piotr to skoczy w tych warunkach. Szacunek.

1

Na co jury czeka z belką?

0

@TheNekro94 Nie no co ty

0

@skakun95 Druga/Trzecia?

0

Dobra można przełączyć na skoki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?