kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Luka wywalone w ten konkurs.
0
@PatrychoO tak
0
O której pierwszy konkurs All Star Game?
0
2
Bójcie się chamy, na szczyt wracamy
0
"Nie ciesz się Laporta, jeszcze my!"
3
Coś pięknego. Hala Madrid. Ten mecz nie mógł potoczyć się lepiej.
2
Dawać Real. Dawać
2
Ciekawe czy któryś z naszych piłkarzy głosował na kogoś innego jak na Laporte. Pewnie Puig na Freixe.
0
@BarcaInfo Moriba TOP.
0
@BarcaInfo Moriba TOP.
1
@Derean Powiem Ci za 10 lat.
1
@hayek Gra to za dużo powiedziane.
0
@BarcaInfo Dałbym młodemu szansę w środę od pierwszej minuty. Nie mamy nic do stracenia.
2
@BarcaInfo Piękne słowa. Przyszłość.
6
Pedri Iniestą, Moriba Busquetsem brakuje tylko Xaviego.
3
@marcin000019 Dawno nie widziałem głupszego porównania.
6
Tak się zastanawiam jaki transfer był bardziej niepotrzebny. Pjanicia czy Griezmanna.
0
No i Riki wchodzi. Piękne zmiany.
4
No to mamy swojego Pogbe.
0
@Gaucho Na następny sezon.
0
No i Busquets nie dostanie drugiej żółtej.
0
@FCB24 po ręce Lengleta
1
Fati wracaj bo trzeba tego Griezmanna już na dobre posadzić na ławce.
1
@abram3k dla mnie 10
1
Luuk de Jong. No hit.
0
@arraco ale Osasune to Ty szanuj
0
@Wojcio Dlatego Lewy the best
9
Osasuna gra naprawdę dobrą piłkę. Taki Cadiz biją na głowę.
1
Wolski wróć. Laboga nie dorównuje mu do pięt.