1

Luka wywalone w ten konkurs.

0

0

O której pierwszy konkurs All Star Game?

0

2

Bójcie się chamy, na szczyt wracamy

0

"Nie ciesz się Laporta, jeszcze my!"

3

Coś pięknego. Hala Madrid. Ten mecz nie mógł potoczyć się lepiej.

2

Dawać Real. Dawać

2

Ciekawe czy któryś z naszych piłkarzy głosował na kogoś innego jak na Laporte. Pewnie Puig na Freixe.

0

@BarcaInfo Moriba TOP.

0

@BarcaInfo Moriba TOP.

1

@Derean Powiem Ci za 10 lat.

1

@hayek Gra to za dużo powiedziane.

0

@BarcaInfo Dałbym młodemu szansę w środę od pierwszej minuty. Nie mamy nic do stracenia.

2

@BarcaInfo Piękne słowa. Przyszłość.

6

Pedri Iniestą, Moriba Busquetsem brakuje tylko Xaviego.

3

@marcin000019 Dawno nie widziałem głupszego porównania.

6

Tak się zastanawiam jaki transfer był bardziej niepotrzebny. Pjanicia czy Griezmanna.

0

No i Riki wchodzi. Piękne zmiany.

4

No to mamy swojego Pogbe.

0

@Gaucho Na następny sezon.

0

No i Busquets nie dostanie drugiej żółtej.

0

@FCB24 po ręce Lengleta

1

Fati wracaj bo trzeba tego Griezmanna już na dobre posadzić na ławce.

1

@abram3k dla mnie 10

1

Luuk de Jong. No hit.

0

@arraco ale Osasune to Ty szanuj

0

@Wojcio Dlatego Lewy the best

9

Osasuna gra naprawdę dobrą piłkę. Taki Cadiz biją na głowę.

1

Wolski wróć. Laboga nie dorównuje mu do pięt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?