kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi...... dramat
0
Po ptakach. Było wiadomo że PSG nie zagra tak słabej drugiej połowy.
0
Diallo co się wprowadził.
3
Ale widać że Messi nie może przeżyć tego karnego.
0
@artur_26 przy dobrym układzie mogło być 5
1
Scenariusz jak w 1 meczu. Oby druga połowa była taka sama.
0
Narobili nadzieję tym karnym.
0
Szybkościowo to nawet ja z kilkukilogramową nadwagą bym wyprzedził.
3
Dembele wyliczał ile setek dzisiaj zmarnował?
0
Dawac druga przed przerwą.
0
Coś pięknego. Brawo Leo.
0
Dobra koniec jak my takich sytuacji nie strzelamy.
0
Dobra nic się nie dzieje. Nadal musimy 4 strzelić.
0
@blaugrana1980 Nic to nie zmieni. Nadal musimy strzelić 4.
5
I kartka dla Minguezy. Kurs 4,0 ktoś pisał.
0
Chociaż bramke wcisnąć do przerwy
0
Pieknie gramy Oby tak dalej.
0
Dembuś no bardziej do boczku.
0
Lenglet nie lubi sobie popchnąć.
0
Pedri już się budzimy.
0
@Cvzx 3 bramki Mbappe
0
@Zip raczej: wstawaj Kamil, zesrałeś się :D
3
Ale by było pięknie gdyby do 80 minuty byłoby 0-3. Ehh wstawaj Kamil...
1
@marcin000019 TVP Sport nie masz?
0
Karny dla Atleti
0
@Joe_Pesci Uważaj na ulicy lepiej
0
@itmustbejoke Real nie zasługuje na szacunek, ale tak poza tym wszysko się zgadza.
0
@Encore Na pewno się tacy znajdą, bo jak to przeciez możliwe że nie dokonaliśmy remontady.
0
Mam nadzieję że Ci co mocno wierzą i nastawiają się na nie wiadomo co, nie będą płakać po meczu.
0
@zadafcb Ale to był piłkarz kiedyś