0

Messi...... dramat

0

Po ptakach. Było wiadomo że PSG nie zagra tak słabej drugiej połowy.

0

Diallo co się wprowadził.

3

Ale widać że Messi nie może przeżyć tego karnego.

0

@artur_26 przy dobrym układzie mogło być 5

1

Scenariusz jak w 1 meczu. Oby druga połowa była taka sama.

0

Narobili nadzieję tym karnym.

0

Szybkościowo to nawet ja z kilkukilogramową nadwagą bym wyprzedził.

3

Dembele wyliczał ile setek dzisiaj zmarnował?

0

Dawac druga przed przerwą.

0

Coś pięknego. Brawo Leo.

0

Dobra koniec jak my takich sytuacji nie strzelamy.

0

Dobra nic się nie dzieje. Nadal musimy 4 strzelić.

0

@blaugrana1980 Nic to nie zmieni. Nadal musimy strzelić 4.

5

I kartka dla Minguezy. Kurs 4,0 ktoś pisał.

0

Chociaż bramke wcisnąć do przerwy

0

Pieknie gramy Oby tak dalej.

0

Dembuś no bardziej do boczku.

0

Lenglet nie lubi sobie popchnąć.

0

Pedri już się budzimy.

0

@Cvzx 3 bramki Mbappe

0

@Zip raczej: wstawaj Kamil, zesrałeś się :D

3

Ale by było pięknie gdyby do 80 minuty byłoby 0-3. Ehh wstawaj Kamil...

1

@marcin000019 TVP Sport nie masz?

0

Karny dla Atleti

0

@Joe_Pesci Uważaj na ulicy lepiej

0

@itmustbejoke Real nie zasługuje na szacunek, ale tak poza tym wszysko się zgadza.

0

@Encore Na pewno się tacy znajdą, bo jak to przeciez możliwe że nie dokonaliśmy remontady.

0

Mam nadzieję że Ci co mocno wierzą i nastawiają się na nie wiadomo co, nie będą płakać po meczu.

0

@zadafcb Ale to był piłkarz kiedyś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?