kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Czyli Griezmann jednak do czegoś się przydał.
74
Alba jest strasznie niedoceniany. Chłop ma 5 bramek i 12 asyst w sezonie, a wciąż znajdą sie ludzie którzy wyżej w tym sezonie stawiają na pozycji lewego obrońcy Theo, Shawa czy Daviesa.
2
@marcin62 No jak to kto. Zaraz Ci wymieni Theo,Shawa czy Mendiego XD
0
@AV0CAD0 Skąd ta informacja?
1
@Mat_Cat jeśli miałbym wybierać między Komorowskim, a Dudą to tak.
10
@daniel32778 Na pewno będzie gadał o tym że Sociecad miało sytuację na strzelenie bramki na 1-0 i że gdyby strzelili to mecz mógłby potoczyć się inaczej.
22
Coś tam Kowal już pisał?? Już nie mogę się doczekać jak będzie umniejszał Barcelonie "Ale przecież Sociedad miało sytuację, wchodziło w to pole karne Barcelony, no ale dobrze że na bramce jest Ter Stegen bo inaczej nie wiem jakby to się skończyło"
Sorry za spoiler. Zróbcie screena i oglądajcie środową LaLiga Bonita.
0
@BartqRKO Na Edwardsa jest największy hype. Zagrał kilka dobrych spotkań i wszyscy zaczęli o nim gadac jako kandydat do statuetki. Lepszy sezon od niego grają i Halliburton i Quickley, ale znając życia hypewony Edwards ją zgarnie.
5
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9802199#comment-9802199
Miałem rację.
0
@BartqRKO a wszyscy mówili że tylko kontuzja może mu odebrac statuetkę Rookie. Klątwa? Czyli Edwards pewnie ją zgarnie choć przez pół sezonu grał piach.
0
Mbappe kontuzja.
1
@VandaI Dokładnie. Lepiej by Pjanic wszedł łapać minuty.
3
Puig może dzisiaj wejdzie w 85, a nie w 88 minucie.
0
Alba najlepszy lewy obrońca świata w tym momencie.
0
@kamilop dlatego mówię że najbardziej Realu bym się obawiał.
0
@kamilop Atletico ma cieżki terminarz. Obawiałbym się bardziej Realu.
0
Jak to nie jest kartka to co jest?
0
Dembele zabrał Albie asystę w urodziny.
1
@takisobiektos A o północy debiut Griffina w barwach Nets w starciu z Wizards.
1
@Encore Wszystkie walki które obejrzałem w zyciu da się policzyć na palcach dwóch rąk. Może dwie walki Gołoty, dwie Adamka, walkę Kliczki, walka Mayweatera z Pacquaio walke Joshuy z Ruizem i walke Najmana z Kasjo.
0
Super jest ten mecz matchmaking w Fut Champions. Ledwo co g2 wbijam, a wyszykuje mi gości co elite wbijają.
0
@FC1899Barca Problem?
12
Martwi ten Real. Mają najłatwiejszy terminarz. Nie ma innej opcji jak zwycięstwo w klasyku.
2
"Asensio do Zidane, Zidane do Asensio" co ten Orłowski??
19
Aspas jest przynajmniej o klasę lepszy od swoich kolegów z zespołu. Genialny piłkarz.
4
Solari dobra morda. Cały czas wali świniaka po nogach.
13
@KleikRMA Dżordi jest piękny.
0
Aspas musisz.
0
Jest szansa z wolnego.
0
@KleikRMA Jedyna nadzieja w Aspasu