9

Czyli Griezmann jednak do czegoś się przydał.

74

Alba jest strasznie niedoceniany. Chłop ma 5 bramek i 12 asyst w sezonie, a wciąż znajdą sie ludzie którzy wyżej w tym sezonie stawiają na pozycji lewego obrońcy Theo, Shawa czy Daviesa.

2

@marcin62 No jak to kto. Zaraz Ci wymieni Theo,Shawa czy Mendiego XD

0

@AV0CAD0 Skąd ta informacja?

1

@Mat_Cat jeśli miałbym wybierać między Komorowskim, a Dudą to tak.

10

@daniel32778 Na pewno będzie gadał o tym że Sociecad miało sytuację na strzelenie bramki na 1-0 i że gdyby strzelili to mecz mógłby potoczyć się inaczej.

22

Coś tam Kowal już pisał?? Już nie mogę się doczekać jak będzie umniejszał Barcelonie "Ale przecież Sociedad miało sytuację, wchodziło w to pole karne Barcelony, no ale dobrze że na bramce jest Ter Stegen bo inaczej nie wiem jakby to się skończyło"
Sorry za spoiler. Zróbcie screena i oglądajcie środową LaLiga Bonita.

0

@BartqRKO Na Edwardsa jest największy hype. Zagrał kilka dobrych spotkań i wszyscy zaczęli o nim gadac jako kandydat do statuetki. Lepszy sezon od niego grają i Halliburton i Quickley, ale znając życia hypewony Edwards ją zgarnie.

0

@BartqRKO a wszyscy mówili że tylko kontuzja może mu odebrac statuetkę Rookie. Klątwa? Czyli Edwards pewnie ją zgarnie choć przez pół sezonu grał piach.

0

Mbappe kontuzja.

1

@VandaI Dokładnie. Lepiej by Pjanic wszedł łapać minuty.

3

Puig może dzisiaj wejdzie w 85, a nie w 88 minucie.

0

Alba najlepszy lewy obrońca świata w tym momencie.

0

@kamilop dlatego mówię że najbardziej Realu bym się obawiał.

0

@kamilop Atletico ma cieżki terminarz. Obawiałbym się bardziej Realu.

0

Jak to nie jest kartka to co jest?

0

Dembele zabrał Albie asystę w urodziny.

1

@takisobiektos A o północy debiut Griffina w barwach Nets w starciu z Wizards.

1

@Encore Wszystkie walki które obejrzałem w zyciu da się policzyć na palcach dwóch rąk. Może dwie walki Gołoty, dwie Adamka, walkę Kliczki, walka Mayweatera z Pacquaio walke Joshuy z Ruizem i walke Najmana z Kasjo.

0

Super jest ten mecz matchmaking w Fut Champions. Ledwo co g2 wbijam, a wyszykuje mi gości co elite wbijają.

0

@FC1899Barca Problem?

12

Martwi ten Real. Mają najłatwiejszy terminarz. Nie ma innej opcji jak zwycięstwo w klasyku.

2

"Asensio do Zidane, Zidane do Asensio" co ten Orłowski??

19

Aspas jest przynajmniej o klasę lepszy od swoich kolegów z zespołu. Genialny piłkarz.

4

Solari dobra morda. Cały czas wali świniaka po nogach.

13

@KleikRMA Dżordi jest piękny.

0

Aspas musisz.

0

Jest szansa z wolnego.

0

@KleikRMA Jedyna nadzieja w Aspasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?