kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@jeyx77x Zrobileś mi dzień XDD
1
@Tasde szybkosć, zwinność, drybling świetne cechy jak na skrzydłowego.
8
Vinicius do pola karnego jest genialny.
1
@zuzankamua Im więcej kobiet na naszej stronie tym lepiej.
0
@pres Ty serio myślisz że w PSG wszyscy będą zdrowi? Tam co chwile ktoś wypada. Mogę się założyć że ktoś z trójki Verattiz Neymar, Mbappe nie zagrają w jakimś meczu.
0
@Abominacja Troll. Zgłoszony.
0
@Abominacja z Lipskiem grali padake?
2
Real jak awansuje wpadnie na pare Chelsea-Porto. Jeszcze prześcieradła awansują do finału.
1
City, Chelsea,Bayern,Liverpool w półfinale.
0
Real z Liverpoolem
2
Ale był zacny kurs na Zenit dzisiaj.
2
@BartqRKO Marco Reus. Moim marzeniem było żeby zagrał kiedyś w Barcelonie. Niestety kontuzje go zniszczyły.
1
@nabial jedyne co było można oglądnąć wtedy to właśnie El Clasico. Jeszcze bez komentarza pamiętam.
0
@Tomek54321 chłop ma już swój wiek. To tak jakby teraz Iniesta grał w czołowym klubie Europy i biegał jak Busquets i tracił wiekszośc piłek. Też byście go tak krytykowali?
2
@Commando Dokładnie. Suarez to nie tylko genialny piłkarz, ale i świetny człowiek. Przeczytałem jego książkę z zapartym tchem.
13
Ale jadu wylewanego na legendę klubu. Rozumiem gdyby grał u nas i byśmy go krytykowali po beznadziejnym meczu, ale chłop gra w innej drużynie, jest legendą Barcelony, a wydaję mi się że niektórzy cieszą się z każdego niepowodznia naszego byłego piłkarza. Szkoda gadać.
0
@pero1983 sporo
0
Jak wygląda teraz klasyfikacja strzelców w LM? Ile Messiemu brakuje do Ronaldo?
7
@PatrychoO Przestańcie mi Szamana prześladować
0
@Ghazul3293 Jeszcze do Anglii pójdzie.
0
@kamilop Tak, zaraz ma wylądować na środku boiska.
0
@FC1899Barca A minister mówił na konferencji że obostrzenia zadziałały i jest miej zakażeń na Mazurach.
0
@BorzyKrzys To takie mecze są jeszcze rozgrywane? Chyba że chodzi o mecz w fifę przed kompem
1
@ObiektywnyKibic121 Malinowski i partnerzy.
0
Nie mamy prawa przegrać z Realem w klasyku. Nie wyobrażam sobie nawet takiego scenariusza.
0
@AdixMessiNeymar1011 Oczywiście że nie
3
@Quavosk Za długo żeby ocenić.
3
Oglądam sobie La Lige Bonita, bo chciałem sobie posłuchać co tam mówią o Barcelonie. No i wszystko spoko do momentu gdy Kowal zaczął gadać o Minguezie i jego wędce z PSG.
"No Koeman specjalnie go ściągnął żeby już się nie kompromitował, specjalnie go tam przy linii zdjął żeby nie pokazywał się mu na oczy" No i wtedy właśnie odmówiłem sobie dalszej przyjemności oglądania programu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore Ostatnio oglądałem mecz z Detroit to fatalnie wyglądali. Nie mogli zebrać piłki.