4

@jeyx77x Zrobileś mi dzień XDD

1

@Tasde szybkosć, zwinność, drybling świetne cechy jak na skrzydłowego.

8

Vinicius do pola karnego jest genialny.

1

@zuzankamua Im więcej kobiet na naszej stronie tym lepiej.

0

@pres Ty serio myślisz że w PSG wszyscy będą zdrowi? Tam co chwile ktoś wypada. Mogę się założyć że ktoś z trójki Verattiz Neymar, Mbappe nie zagrają w jakimś meczu.

0

@Abominacja Troll. Zgłoszony.

0

@Abominacja z Lipskiem grali padake?

2

Real jak awansuje wpadnie na pare Chelsea-Porto. Jeszcze prześcieradła awansują do finału.

1

City, Chelsea,Bayern,Liverpool w półfinale.

0

Real z Liverpoolem

2

Ale był zacny kurs na Zenit dzisiaj.

2

@BartqRKO Marco Reus. Moim marzeniem było żeby zagrał kiedyś w Barcelonie. Niestety kontuzje go zniszczyły.

1

@nabial jedyne co było można oglądnąć wtedy to właśnie El Clasico. Jeszcze bez komentarza pamiętam.

0

@Tomek54321 chłop ma już swój wiek. To tak jakby teraz Iniesta grał w czołowym klubie Europy i biegał jak Busquets i tracił wiekszośc piłek. Też byście go tak krytykowali?

2

@Commando Dokładnie. Suarez to nie tylko genialny piłkarz, ale i świetny człowiek. Przeczytałem jego książkę z zapartym tchem.

13

Ale jadu wylewanego na legendę klubu. Rozumiem gdyby grał u nas i byśmy go krytykowali po beznadziejnym meczu, ale chłop gra w innej drużynie, jest legendą Barcelony, a wydaję mi się że niektórzy cieszą się z każdego niepowodznia naszego byłego piłkarza. Szkoda gadać.

0

@pero1983 sporo

0

Jak wygląda teraz klasyfikacja strzelców w LM? Ile Messiemu brakuje do Ronaldo?

7

@PatrychoO Przestańcie mi Szamana prześladować

0

@Ghazul3293 Jeszcze do Anglii pójdzie.

0

@kamilop Tak, zaraz ma wylądować na środku boiska.

0

@FC1899Barca A minister mówił na konferencji że obostrzenia zadziałały i jest miej zakażeń na Mazurach.

0

@BorzyKrzys To takie mecze są jeszcze rozgrywane? Chyba że chodzi o mecz w fifę przed kompem

1

@ObiektywnyKibic121 Malinowski i partnerzy.

0

Nie mamy prawa przegrać z Realem w klasyku. Nie wyobrażam sobie nawet takiego scenariusza.

0

@AdixMessiNeymar1011 Oczywiście że nie

3

@Quavosk Za długo żeby ocenić.

3

Oglądam sobie La Lige Bonita, bo chciałem sobie posłuchać co tam mówią o Barcelonie. No i wszystko spoko do momentu gdy Kowal zaczął gadać o Minguezie i jego wędce z PSG.
"No Koeman specjalnie go ściągnął żeby już się nie kompromitował, specjalnie go tam przy linii zdjął żeby nie pokazywał się mu na oczy" No i wtedy właśnie odmówiłem sobie dalszej przyjemności oglądania programu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore Ostatnio oglądałem mecz z Detroit to fatalnie wyglądali. Nie mogli zebrać piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?