kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1992 u mnie przed kościołem jest.
0
@Davvd To były czasy.
0
@Chakalaka Już myślałem że mnie zawiedziesz i nię będzie plam. Zwracam honor.
0
@LeoMessiah jedynie ze względu na pięknego Pucza.
1
@Mixtape Rozumiem. Będzie można się dzisiaj wykazać. Dyskusja pojawi się w ciągu najbliższych 24 godzin.
0
@Mixtape spokojnie, spokojnie zostaw to dla kolegi. Wszystko będzie uwzględione i dokładnie ukazane.
0
Już dzisiaj na Rambli będziemy mogli zapewne przeczytać o plamach na wizerunku naszego wielkiego Polaka Karola Wojtyły. Kto czeka?
Dyskusja na pewno pojawi się na samej górze gorących dyskusji więc niczego nie przegapicie.
0
Jaki piłkarz którego agentem był Raiola trafił do Barcelony? Ibra?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Coutinho007 Dla mnie też Helik najgorszy, dlatego napisałem jeden z najgorszych.
1
@FCBeSeM No nie wiem, według mnie dzisiaj obok Helika, Zielińskiego najsłabszy na boisku. Meczu z Andorą nie oceniam. Z Węgrami również średni mecz, był bliski sprowokowania karnego przy trzecim golu dla Węgrów, a jedyny plus to asysta do Lewego na 3-3 z Węgrami.
4
Najbardziej nie rozumiem braku powołania dla Kędziory. Bereszyński według mnie był jednym z najsłabszych zawodników tego zgrupowania. Sterling dzisiaj robił z nim co chiał. Owszem dwa razy powstrzymał go w drugiej połowie, ale co z tego jak rozpoczynał akcję niedokładnym podaniem. Miał ich chyba najwięcej z całej drużyny. Kędziora już pokazał że potrafi zagrać przyzwoite spotkanie z Barceloną. Wiadomo Fati na początku robił z nim wiatrak ale z minuty na minutę wyglądał coraz lepiej. Jestem pewien że gorzej niż Bereszyński by nie zagrał.
1
Ale piękny spam na chacie Kowalout
1
@GeneralXavi a ja uważam że akurat po takim meczu będą chwalić.
33
Nie ma to jak zagrać ostatnią akcję do tyłu. Brawo Reca.
1
Turbo Grosik Szpaku ala Hajto.
1
Dobry skład dzisiaj w hejtparku.
2
Macedonia 2-1 z Niemcami.
1
Za każdym razem gdy widzę Sterlinga dostającego piłkę naprzeciw Bereszyńskiego jestem pełen obaw.
2
Bereszyński słabiutko.
2
No i mamy celny strzał Polaków.
1
@JohnnyBarca A co Fati.
1
@Bobo25 No to w drugiej może będą po wejściu Grosika i Jóźwiaka.
2
@DonMatteo901 Polecam zobaczyć asystę :D
1
Ja nie wiem czego Wy się spodziewaliście? Że będziemy grać jak równy równy z Anglią? Ja na nic więcej nie liczyłem. Nie ma tragedii.
1
@Catalanian1991 A ja jestem zadowolony. Nie liczyłem na nic więcej.
16
Alba i Pedri z asystami. Pięknie.
0
@Danchos Myślisz że to nie Polska będzie dzisiaj Andorą?
0
@konrad1661 Pique właśnie potrzebny jest nam na Real i Atletico bo w takich meczach potrzebne jest doświadczenie. Te dwa mecze są najważniejsze. W pozostałych meczach poradzimy sobie bez niego. Liczę że zagra, nawet w przypadku gdyby po meczu znów musiał pauzować tak jak to było z Sevillą.
0
Chwile grozy koszykarzy Utah Jazz. Czarter z zawodnikami lidera Konferencji Zachodniej na pokładzie wyruszył do Memphis, jednak na wskutek kolizji z ptakami, musiał awaryjnie lądować w Salt Lake City.