0

@olsen na moje Alaba delikatnie bardziej wysunięty.

1

@budel17 Alaba został.

0

Byłem pewny że nie było spalonego. Czekam na linię bo chyba ślepy jestem.

0

@RosjaninBut jak już Mati jest słaby to nie wiem który komentator jest dobry wrdług Ciebie.

0

@Coutinho007 Środek na pewno przegramy, mam nadzieję że na bokach zdominujemy Real.

0

Nie rozumiem dlaczego Araujo nie zagrał z Valladolid w pierwszym składzie. Jeśli miałby zagrać z Realem to taki mecz byłby dla niego idealnym przetarciem.

2

@kuz Z Sevillą zagrał i bez niego byśmy nie awansowali do finału.

0

NBA
Kevin Durant ma wrócić do gry już dzisiaj w nocy. KD ostatni raz pojawił się na parkiecie 12 lutego. Niestety w drużynie Nets nie zobaczymy dzisiaj wszystkich trzech gwiazd bo z gry na 10 dni wypadł Harden.

4

Czyli jednak przedłużają lockdown. A taka pewność była że na 10 kwietnia skończą się obostrzenia bo rocznice trzeba obchodzić. I co teraz? Te same osoby narzekają że przedłużają lockdown, a jakby nie przedłużyli to by byli wielce oburzeni że specjalnie luzują obostrzenia bo 10 kwietnia.

0

@Barca1992 No i będą obostrzenia na 10 kwietnia? A taki hałas był.

0

@msmsms Najgorsi
1. Hernandez Hernandez
2. Jose Maria Sanchez Martinez
3. Munuera Martinez

0

@msmsms Zestawienie Hernandeza Hernandeza przy Lahozie to ujma dla Mateu. HH zdecydowanie najgorszy sędzia który sędziuje w Laliga.

0

@Pawelsky zagramy na Alfredo Di Stefano.

0

@Nazio87 Wole Bayern niż Real

0

@elmayakos Za to wczoraj Alba faulował Mese w akcji bramkowej.

1

@Barca1922 Pomijając również fakt że powinien być karny na Benzemie.

0

Can dostał kartkę za faul który później sędzia cofnął po analizie Var? Pytam, bo mam under kartek w tym meczu.

0

@AduŚ07 dokładnie, nie pisz tak. Karny dla Realu powinien być

2

Świat się kończy. Vinicius czysto uderzył i nawet bez żadnego rykoszetu piłka wpadła do bramki.

0

Jak Vinicius wpada w pole karne to jestem spokojny.

0

@szkutnik91 Czyli transfer na 99%. Teraz już na pewno.

0

@el_bidinho Bez Wolskiego to Eleven na równi z Canal+

0

@Derean Gdyby wszystko było w porządku to wróciłby już miesiąc temu.

0

@Kettger No i dobrze. Lahoz się ostatnio ogarnął.

7

Wczoraj słabe zawody Alby. Zgodzicie się ze mną?

1

To wszystko wina sędzięgo.

1

@jeyx77x Atleti wciąż jest liderem, a Ty piszesz że przegrali mistrza XD

2

@axegrinder ja byłem pewny że czerwona jest dla zawodnika który kopnął Dembele, jak zobaczyłem że za faul to śmiechłem mocno.

0

Od kiedy może być karny gdy faul jest przed polem karnym?

0

Ależ fatalne zawody sędziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?