kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@olsen na moje Alaba delikatnie bardziej wysunięty.
1
@budel17 Alaba został.
0
Byłem pewny że nie było spalonego. Czekam na linię bo chyba ślepy jestem.
0
@RosjaninBut jak już Mati jest słaby to nie wiem który komentator jest dobry wrdług Ciebie.
0
@Coutinho007 Środek na pewno przegramy, mam nadzieję że na bokach zdominujemy Real.
0
Nie rozumiem dlaczego Araujo nie zagrał z Valladolid w pierwszym składzie. Jeśli miałby zagrać z Realem to taki mecz byłby dla niego idealnym przetarciem.
2
@kuz Z Sevillą zagrał i bez niego byśmy nie awansowali do finału.
0
NBA
Kevin Durant ma wrócić do gry już dzisiaj w nocy. KD ostatni raz pojawił się na parkiecie 12 lutego. Niestety w drużynie Nets nie zobaczymy dzisiaj wszystkich trzech gwiazd bo z gry na 10 dni wypadł Harden.
4
Czyli jednak przedłużają lockdown. A taka pewność była że na 10 kwietnia skończą się obostrzenia bo rocznice trzeba obchodzić. I co teraz? Te same osoby narzekają że przedłużają lockdown, a jakby nie przedłużyli to by byli wielce oburzeni że specjalnie luzują obostrzenia bo 10 kwietnia.
0
@Barca1992 No i będą obostrzenia na 10 kwietnia? A taki hałas był.
0
@msmsms Najgorsi
1. Hernandez Hernandez
2. Jose Maria Sanchez Martinez
3. Munuera Martinez
0
@msmsms Zestawienie Hernandeza Hernandeza przy Lahozie to ujma dla Mateu. HH zdecydowanie najgorszy sędzia który sędziuje w Laliga.
0
@Pawelsky zagramy na Alfredo Di Stefano.
0
@Nazio87 Wole Bayern niż Real
0
@elmayakos Za to wczoraj Alba faulował Mese w akcji bramkowej.
1
@Barca1922 Pomijając również fakt że powinien być karny na Benzemie.
0
Can dostał kartkę za faul który później sędzia cofnął po analizie Var? Pytam, bo mam under kartek w tym meczu.
0
@AduŚ07 dokładnie, nie pisz tak. Karny dla Realu powinien być
2
Świat się kończy. Vinicius czysto uderzył i nawet bez żadnego rykoszetu piłka wpadła do bramki.
0
Jak Vinicius wpada w pole karne to jestem spokojny.
0
@szkutnik91 Czyli transfer na 99%. Teraz już na pewno.
0
@el_bidinho Bez Wolskiego to Eleven na równi z Canal+
0
@Derean Gdyby wszystko było w porządku to wróciłby już miesiąc temu.
0
@Kettger No i dobrze. Lahoz się ostatnio ogarnął.
7
Wczoraj słabe zawody Alby. Zgodzicie się ze mną?
1
To wszystko wina sędzięgo.
1
@jeyx77x Atleti wciąż jest liderem, a Ty piszesz że przegrali mistrza XD
2
@axegrinder ja byłem pewny że czerwona jest dla zawodnika który kopnął Dembele, jak zobaczyłem że za faul to śmiechłem mocno.
0
Od kiedy może być karny gdy faul jest przed polem karnym?
0
Ależ fatalne zawody sędziego.