0

Piękny to był mecz, prawie tak dobry jak wczorajszy pojedynek Bayernu z PSG.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Szkoda że Varane nie mógł zagrać.
Myślę że z nim obrona Realu wyglądałaby gorzej.

0

Tuchel chłopie musisz.

0

Śmiałem się z Militao, ale taka prawda że ratuje im tyłek.

0

Nawet w takiej sytuacji Real ma farta.

2

Firmino nie dojechał na mecz. Mam nadzieję że po przerwie od razu Jota wejdzie.

1

Dobra Wijnaldum jednak trup.

5

Wijnaldum co zrobił z Kroosem.

1

@VenoM Puig jak najbardziej.

0

@betonito ja bym wziął Mbappe ale to niemożliwe, dlatego wybieram Halanda.

0

@VenoM Roberto jest wychowankiem i przeszedł ciężką drogę żeby był w tym miejscu w którym jest. W pewnym okresie, gdy wchodził do drużyny był wyszydzany i wyśmiewany, zrobił ogromny postęp czego dowodem i nagrodą był jego świetny występ w El Clasico, w którym pierwszy raz wyszedł w pierwszym składzie i pokazał się naprawdę ze świetnej strony zaliczając cudowną asystę przy pierwszym golu Suareza. Dembele zaś jest to zawodnik, który nie wiem czy mu się nie chce czy mu się nie chce, wiecznie kontuzjowany, spóźnia się na treningi i nie wiadomo właściwie czego od niego oczekiwać. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

0

@Encore James,Davis > Broda
Ale wiadomo Durant na limicie był jeszcze i pewnie zupełnie inne nastawienie byłoby gdyby Lakers grało w pełnym składzie.

3

A dzisiaj była dyskusja czy ktoś strzeli ładniejszą bramkę od Messiego w tej edycji LM. No to już znamy odpowiedź.

0

Mbappe pewnie zgarnie Złotą Piłkę.

0

@REALny_kibic City nie grało jeszcze w finale LM. PSG grało i już mają jakieś tam doświadczenie z takiego meczu. Zidane z Realem grał kilkukrotnie i to może im dużo dać.

1

Wydaje mi się że PSG ma większe szanse w jednym meczu z Realem aniżeli City.

0

@elmayakos oglądałeś mecz? Co Choupo miał więcej zrobić?

4

@GeneralXavi oni odpadli i my też.

0

@sergio5 i Real to wygra niestety. Jedynie z Bayernem byłaby szansa.

1

@Barca25 Zdecydowanie najlpeszy zawodnik Bayernu.

0

Neymar szczęśliwy.

1

Lucas co za mecz.

1

Ale Mbappe ma gaz.

0

Czemu on tego nie uderzał.

2

@LuisSalvano z Mbappe trochę Cię poniosło.

0

Musi lepiej to Sane uderzyć. Szkoda tej okazji.

1

To niezły faul na Paredesie.

0

Lucas Hernandez na chilku sobie z Mbappe poradził. Do Barcy go.

13

Jakaś piłka przeleciała przed momentem koło mojego domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?