kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta co nie zmienia faktu że zawodnik na takim poziomie powinien to trafić.
0
@Explode chodzi Ci o sytuację Griezmanna, w której De Jong był na spalonym?
0
@Kondziubarca czyt. Griezmann.
0
Ale meczycho na Estadio de la Ceramica.
2
Jakby tego Griezmann nie strzelił to strona by padła.
0
@45M4R to nie Huesca czy inny Cadiz.
0
@macio_944 zawsze tak z nami grają
5
Prujecie się do Griezmanna o niewykorzystaną sytuację, którą jakby strzelił, wynik dalej byłby taki sam.
5
Spalony by był. Spokojnie.
0
Czuję się jakbym ogladał mecz na Eleven. Czemu Marchlińskiego nie dali do duetu z Ćwiąkim.
2
Zawsze gdy gramy w Villareal jest partidazo. Oby dzisiaj było podobnie. Zapinamy pasy i startujemy.
1
@avanes @BarcaInfo na Twiterze podał szybciej.
3
Oby Pedri zamknął mi dziś japę.
0
Atleti z Bilbao też na Canal+?
0
@Janiama Ja bym dał szanse dzisiaj Roberto w środku pola. Tak samo jak Pedri jest to inteligentny i mądry piłkarz, a w tej chwili na moje dałby więcej z przodu niż Pedri. Roberto w środku, a na boku to niebo, a ziemia
0
@mat32 To że wahania formy w jego wieku to normalne, nie zmienia faktu że ostatnio jest bez formy i powinien usiąść na ławce.
0
@Wilczeq wystarczy wymęczone 1-0.
0
@Colin94 mi nie zamykał, ale też ich miałem.
0
@adambądkowski93 Ktoś pewnie sporą sumkę wygrał.
0
Michał Mitrut z Ćwiąkim dzisiaj komentują mecz. Ten pierwszy to nowy nabytek Canal+. Dołączył do nich z Eleven, gdzie głównie komentował polską ligę żużlową.
1
@Kgorecki2500 a ja mam tylko Canal, więc dla mnie idealnie.
0
Kto komentuje mecz dzisiaj? Ćwiąki czy Olłowski?
0
@Worny Zgadza się. Brawo.
0
@Worny wynik końcowy?
0
Obiecana zagadka
"Z jakiego meczu to komentarz", natchniony przez @Pawlak1992
Jeśli w ciągu 10 minut nikt nie odganie z jakiego meczu to komentarz, będzie kolejna podpowiedź, czyli komentarz kolejnej bramki w owym meczu. Lecimy.
Komentator 1: "Teraz kapitalne było to podanie, gooooooooll 1-0 dla Barcelony, Neymarrr po raz 10 w tym sezonie, 60 minuta tego spotkania i Camp Nou w euforii.
Komentator 2: "Nie ma Messiego, ale Barcelona i tak potrafi rozgrywać takie akcje jakby Argeńtycznyk był na boisku. Fantastyczna asysta Sergio Busquetsa, który tylko kiedy widzi przestrzeń może zagrać do Neymara i od razu to wykorzystuje. Świetne podanie, świetna asysta reprezentanta Hiszpanii no i klasowe wykończenie Neymara"
7
Real od 4 sezonów nie wygrał u siebie meczu z Betisem w lidze. Dwa razy przegrał i dwa razy zremisował. To się szanuje.
1
Dalej to jest jeden mecz tylko i Real może nas dogonić. Trzeba jutro zrobić swoje i wywieźć z Ceramiki 3 punkty.
1
Po meczu Realu wrzucę zagadkę "z jakiego meczu to komentarz" natchniony przez @Pawlak1992, który wrzucał już dzisiaj takie zagadki. Oczywiście zagadka będzie dotyczyła meczu Barcelony i będzie trochę trudniejsza niż te, które wrzucał kolega.
0
@Vampir707 jakoś w lipcu/sierpniu w USA podobno.
1
@Pawlak1992 daj coś trudniejszego.