0

Aspas co to jest za piłkarz.

0

@Chaoss Najlepszy na placu.

0

@FC1899Barca Griezmann pozdrawia hejterów :D

5

Perełeczka z dzisiejszego meczu od jednego z naszych użytkowników.

Komentarz po zmarnowej sytuacji Griezmanna z 7 minuty, kiedy nawet gdyby padł gol, nie zostałby on uznany:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9964806#comment-9964806

Komentarz po pierwszej, niesamowitej bramce Griezmanna, która była głównie jego zasługą bo zrobił to kapitalnie, asysta Minguezy to tylko mała cegiełeczka do tego co zrobił Franzuz przy tej bramce.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9965115#comment-9965115

Żeby nie było, takich osób było dzisiaj więcej. Zabawny był też komentarz w stosunku do Griezmanna po zmarnowanej sytuacji "Odejdź i nie wracaj"

0

Najtrudniejszy wyjazd odhaczony.

0

@priest9999 Z Realem było 9 zmian, czerwona kartka do tego sędzia 5 minut naprawiał holi toki i 4 minuty doliczone.

0

@priest9999 no co z tą czerwoną? Była sprawdzana na Varze?

0

A już chiałem pochwalić sędziego za ten mecz, gdyby nie to że doliczył 5 minut.

10

Tutaj 5 minut, a z Realem 4 minuty doliczył.

0

@karci0 ta drużyna, która przegrywa i walczy by chociaż zremisować.

0

@mate92 a zastanawiasz się również kto przegrywa?

0

Widzieliście jak Mingueza chciał iść do ataku znowu, ale zorientował się i stanął?

4

Griezmann to nie tylko gole dzisiaj. Genialny występ Francuza.

0

@SinMistico pociągnął

1

Ajajaj piękne to by było trafienie Moriby.

2

Moribka no musisz lepiej chochle przyłożyć.

0

Wstał. Ufff. Będzie dobrze.

2

O matko co to było za wejście. Oby Leo się podniósł.

0

Messi ale powalczył.

1

Gdyby Messi miał tutaj na lewej nie byłoby czego zbierać.

0

@Encore No i tu się z Tobą zgadzam w 100%.

0

Dobrze że tam Paco szedł, a nie Chukwueze

0

@mekston a przeprosiłeś już go?

0

W dwa mecze dostaliśmy więcej prezentów od swoich przeciwników niż przez cały sezon.

2

Przepraszać mi tu proszę Antułana raz dwa.

0

Komentator pomylił Busquetsa z Albą. Faktycznie podobna szybkość.

0

@Michal03 nie no no ale to co zrobił Griezmann to nic przy tym podaniu Minguezy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Batys spokojnie już jest 1-1

0

Griezmann. Co za genialne trafienie. Zapachniało Alexisem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?